Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

maşallah çok büyük bir başarı bence bu, aparatın üstüne kayganlaştırıcı jel falan sürdünüz değil mi?

Son düzenleme:
Evet zeytin yag surdum bolca ve kayganlastirici surdum gercekten bu isin tek cozum yolu cesaret sabir ve egzersize devam etmek insan ilerledikce devam etmek istiyor zaten bu isten kurtulmuscasina mutluyum😄😄😄😄

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

maşallah azminize bayıldım gerçekten isminizi yeni gördüm ilkkez mi başladınız egzersize ilkte bu kadarsa olağanüstü hele.

kuzum yendiğim gün ben çok da cesur değildim =) bu adar bilgim yoktu ne girişi biliyordum ne zar nerde nasıl oluyor falan siz benden bilgilisinz o yüzden daha emin adımlarla ilerlersiniz gerçekten güven kendine.

güveniyorum canım:) ama bazen de şunu düşünüyorum belki de bu kadar şey bilmesek daha mi kolay olurdu acaba.çünkü eskiler de hiç böyle birşey yok yani eskiler cinsellikle ilgili neredeyse sıfır bilgi ile ilk gecelerini yaşıyorlardı.belki de fazla bilmemek lazım:)

Evet dun katildim bu sayfaya ama uzun zamandir takip ediyordum burayi 6 aylik evliyim ben ilk basta dokunamiyordum bile hep erteledim bi baktim alti ay gecmis bile erteliye erteliye. . Sonra bi azme geldim burayi buldum ve bugun once guzel sakin ve slow bir musik actim parmagim ile aynanin karsisina gectim orayi kesfettim nasil ilerlemem gerekiyor onlara baktim direk mum ile basladim cok zorlandim zaten bi kismi girince ondan sonrasi okadar kolay oluyorki hic bisey hissetmedim bile onemli olan girme asamasinda pes etmemek bence. . Bugun yine devam etmeyi dunuyorum hazir esimde gec gelicek😄😄😄😄

cnmmmmm nasılsın ne yaptın????

Cok iyim cok mutluyum bir anlik cesarete geldim sanirim 😄😄😄😄 sen nasilsin

herkese slmlar. sizlere bişiy sormalıyım 3 yıldır evliyim eşimle tam birlikteliğim olmadı ama geçenlerde yumurtlama dönemimde eşim tam vajinamın içine boşaldı ve tüm spermler içime kaçtı bu şekilde gün aşırı 10 gün denedik ve her seferinde spermler içime girdi bu hissettim sonra bacaklarımı yatağın baına diktim uzun süre bekledim sabahı duş aldım daha sonra belimde kopacakmış gibi ağrılar kasıklarımda ağrılar ve aşırı akıntım olmaya başladı sabahları ağzımda demir gibi bi tat mide bulantısı halsizlik sürekli uyuma hali sizce hamile kalmışmıyımdır nisan 4 adet tarihim

cnmmm günaydın merak ettim seni ne yaptın*?*****?

günaydın canım :) çok iyiyim ben yani en azndan umutlu ve mutlu uyanıyorum yaaa bu bilee okadar önemliki benim için kegel ve yatakta nefes egzersizlerimi yaptım :) bir saatede gevşeme egzersizlerini yapıcam :) ayy biliyorum eskiden bana imkansız gelen şey suan öyle gelmiyor çok mutluyum rabbim daim etsinn :)

hayır eskilerle kıyaslama kendini eskiden bilmedikleri gibi 15, 16 hadi de 19 yaşında evleniyormuş fazla okumadıkları için, bizim gibi saçma sapan korkunç hikayeler duymamışlar, ayrıca korksalarda eşleride bizim eşlerimiz gibi ayy kıyamam korkuyor diye düşünmediklerinden GENELDE, korksalarda kassalarda oluyormuş ama işte duyduğumuz çok kanama olur zar şöyle ağrı yapar falan diye bilirler, aslında kastıkları halde yapıldığından zarla beraber vajina dokusu da yırtıır kan ordan gelir ve ne olur , ömürleri boyunca cinselliğin üstünde kara bulut olur o gece, genelde zevk alıyormuş gibi yaparmış kadınların büyük çoğunluğu, öyle bir araştırma okumuştum.
tabiki eskierde herkes aynımı , tabiki hayır o zaman yaşta küçük olunca akıllarına korku gelmeyenlerde vardı belki,yani eskiyle kıyaslama kendini.tabi en büyük etken eskiden birde baskı varmış hani yine heryerde olmasada dışarda bekleyen büyükler olurmuş iğrendiğim bir konu ama, işte buyüzden anlayışlı eş haliyle olmazdı böyle yerlerde de, yani eşlerimizin anlayışlı oluşuda bizim boşvermemizi sağlıyor korktuğumuz için, aman nasıl olsa kızmıyor, nasıl olsa seviyor diye düşünüyoruz, hani dinende cinsellik eşlerin hakkı ya ben şöyle düşünüyorum aman boşver vesvesesini belkide kadına şeytan veriyor, hani eşine hayır dediğinde araları bozulsun diye.olabilir mi acaba?

Allah bilir ama muhtemelen hamile olabilirsin arkadaşım, demir tadını arkadaştan duymuştum hamile olduğunu öğrendik sonra.

valla çok iyi bence birkaç gün içinde kurtulursunuz gibi geldi bana, maşallah valla aynen böyle devam edin, benim işim vardı da dün yoktum o yüzden bugün ilkkez gördüm sizi.yoksa 1 yıldır burdayım =) mesai saatleri içinde

merhaba kuzum nasılsın ne yapıyorsun, hiç uğramıyorsun yanıma =))

merhaba kuzum nasılsın ne yapıyorsun, hiç uğramıyorsun yanıma =))

mrb canımm dün sen yoktun bakındım ama :) ben çok iyiyim sen nasılsın ? yaa inan ilk defa olacak artık diyorum umutsuz düşüncelerimi susturabiliyorum :) bende bayılma problemi vardı tansiyn düşüklgnden hatrlarsn sanada yazmıştm bende şuan gevşeme nefes kegel egzerizleri yapıyorum bi süre yapıp direk eş denemesi yapcam egzersiz daha öncede demiştm maalesef bana göre diil :/ yani egzersizden daha çok ürkiyorum eş denemsi daha kolay sanki :)

bu açıdan hiç düşünmemiştim.ama mantıklı geldi.yani cinsellik evliliğin yapı taşı bence..ve duymuştum şeytanı en çok mutlu eden yuvaların yıkılmasıymış allah korusun..beni en çok güçlü yapan şeylerdn birisi dua diğeride eşim zaten..benimle aynı gn evlenen bi arkadaşım var görücü usülü oldu.ilk 1 ayyapamadı eşi sürekli bunu suçladı.yastığını alıp salonda yattı çok ağladığını bilirim.şimdi 6 aylık hamile ama memnun değil..eşlerimizden dolayı şükretmek lazım.ve daha çok hırs yapmak lazım aslında

evet tatlım dün işim vardı burda değildim. bende hamdolsun iyiyim senin bu kadar umutlu ve cesur konuşmana çok sevindim ama , hatırlıyorum canım sana yardımcı olamadım ya çok üzüldüm,hani bazen böyle durumlarda diyorum ki, öyle çaresiz hissediyorum ki kendimi elini tutsam korkma desem yanında olsam arkadaşlarımın diyorum ama elimizden bu geliyor sadece.nefes ve rahatlama egzersizleri çok faydalı olur ayrıca bende egzersizden korkuyordum ama sadece kendi parmağınla kendi vücudundan korkmamayı öğrensen ve birazda çok zorlayacak kadar değil sadece kendini keşfetmen korkularıı bastırman için birkaç kez parmakla giriş denesen mi ne dersin?

çooookkk sevindim tatlım senin adına... hep böle devam et. güvenini kaybetme sakın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…