Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım benim misafir olsun, düğün olsun, eve sabaha karşı varmak zorunda olabilirsin hiç farketmiyor egzersizlerini hiçbir zaman aksatmamaya çalış.benim evde bir süreliğine kaynanam kalmıştı.o yan odada kalıyorda biz yatak odasında egzersiz yapıyorduk ışık kapalı.çok zor ama vajinusmusla yaşamak daha zor.kocana kadınlık yapamamak daha zor.

cnm ne yaptın merak ettim... ben deneyemedim ya )): eşim mesai kaldı.. gece 3 de geldi sabah 7 de gitti.. ben sadece egzersiz yaptım..

Canim tam emin olamadigim icin buraya yazip yazmamakta kararsiz kaldim hala da inanamıyorum ama kaderime teyit ettirdim artik yazabilirim:))
Oldu cok şükür ben de BASARDIM !!!
Darisi bu sikintiyla yasayan herkesin basina insaallah. Bundan sonra alisma evresi artik, dahada iyi olacak, rahat olacak insaallah :)
Ama hala inanamıyorum ben yaa :)))

rica ederim kuzum ya bu arada elinden geldiğince serbest bırakmaya nefesle gevşemeye çalış,iç çeker gibi yap mesela o da işine yarar girişten sonra ilerlerken.inşallah bize yarın çok güzel haberlere gelirsin arkadaşım.

Allah razı olsun canım haklısın hayırlısı böyleymiş demek ki.inşallah Rabbim isteyene istediğinde ama hayırlısıyla nasip etsin bebeği,sen bakma elaleme biraz eşine yuvana evliliğe alışman lazım, soranlara olduğunda söyleriz lafını yapmaya gerek yok demek lazım, yoksa ince ince soruyorlar.en iyisi o istemiyoruz desen konuşur durur insanlar.

ben hep burdayım ki canım yazmasamda pcden pc kapatıyorum telden resmen yapıştım siteye ama ne fayda ben tembelim tembell
ama mutlaka yazmalısın bence, burası dersane misali insana sorumluluk yüklüyor, evde ders çalışmazsında dersanede çalışanları görünce gaza gelirsin ya.öyle işte.

canım benim tekrar gözün aydın, inşallah herşey bundan sonra daha iyi olacak.kendini dinleyerek sana o an zor gelen şeyi yapma demek ki zaman var bu pozisyona alışmam için de, nasıl raht ediyorsan öyle yap.

cnm nasıl oldu ayrıntılı olarak anlatsana... Bu arada tebrik ederim seni... Umarım bi daha yaşamazsın aynı sorunu...

arkadaşlar ben çıkıyorum şimdi sormak istediğiniz bir şey var mı?

Kkaderim sana ne desem az. Allah razi olsun senden iki bucuk yili iki haftada bitirdik :)
Bitirdik diyorum cunku tek basima yapmadim. Cetrina sen ve buradaki tum yazilanlar.. sen bikmadan usanmadan uzun uzun yazdin vaktini ayirdin soru işareti kalmamasini sagladin cok sagol ne diyeyim ki hala inanamıyorum cunku denedigim bi pozisyon cok cok rahat oldugu icin bu kadar kolay olamaz diye inanamıyorum herhalde. Diger pozisyonda da kendimi zorlandığim icin tam olmadı diye inanamıyorum :)
Ama basardim sonucta cok sukur darisi tuuum bu derdi çekenlere

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…