Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

cnm nasıl oldu ayrıntılı olarak anlatsana... Bu arada tebrik ederim seni... Umarım bi daha yaşamazsın aynı sorunu...

Sagol canim amin insaallah
Canim once ben alttayken denedik o pek olamadi gibi, zaten tecrubeli arkadaslar ona alismanin zaman aldigini söylüyorlar.
Ben ustte ve sirtim esime donuk denedim aninda oldu cok sasirtici hemde hic acimadan rahatsizlik hissetmeden :)
Ben egzersiz yaparken bu pozisyonu burda okumustum ve esimle denemek istemistim ama yapamamistim ve imkansiz demistim bu sekilde mümkün değil yapamam ama dun o kadar rahat olduki :)
Biraz bekleyip tekrar ayni sekilde denedik yine tek seferde rahatlikla oldu :)
Ama alttayken zorlandim o da zaten zormuş düşünüp moralimi bozmama gerek yok. Sonucta alabildim :)
Yarinda senden güzel haberler alicaz canim insaallah :)

Kkaderim sana ne desem az. Allah razi olsun senden iki bucuk yiki iko haftada bitirdik :)
Bitirdik diyorum cunku tek basima yapmadim. Cetrina sen ve buradaki tum yazilanlar..
Ama sen bikmadan isanmadan uzun uzun yazdin vaktini ayirdin soru isartei kalmamasini sagladin cok sagol ne diyeyim ki hala inanamıyorum cunku denedigim bi pozisyon cok cok rahat oldugu icin bu kadar kolay olamaz diye inanamıyorum herhalde. Diger pozisyonda da kendimi zorlandığim icin tam olmafi diye inanamıyorum :)
Ama basardim sonucta cok sukur darisi tuuum bu derdi çekenlere

Gozn aydin canim :KK66:

Kkaderim sana ne desem az. Allah razi olsun senden iki bucuk yiki iko haftada bitirdik :)
Bitirdik diyorum cunku tek basima yapmadim. Cetrina sen ve buradaki tum yazilanlar..
Ama sen bikmadan isanmadan uzun uzun yazdin vaktini ayirdin soru isartei kalmamasini sagladin cok sagol ne diyeyim ki hala inanamıyorum cunku denedigim bi pozisyon cok cok rahat oldugu icin bu kadar kolay olamaz diye inanamıyorum herhalde. Diger pozisyonda da kendimi zorlandığim icin tam olmafi diye inanamıyorum :)
Ama basardim sonucta cok sukur darisi tuuum bu derdi çekenlere
canımmm amin Rabbim hepimizden razı olsun, bak sana şunu söyledim değil mi?, gülüm sen benim 1 yıl sonra deneyipte yapabildiğim pozisyonda yapmaya çalışmışsın ve zorlandığın halde sabretmişsin helal olsun sana, ama lütfen kendini zorlamadan nasıl kolay geliyorsa korkunu gerginliğini atana kadar bol zeytinyağ ve kontrolün sende olduğu pozisyon. öptm canım görüşürüz.şimdi çıkmak zorundayım.

Son düzenleme:
Petty yazdıklarını takip ettiğim kadarıyla yenmişin bu illeti tebrik ederim :) Eğer yanlış hatırlamıyorsam sen doktora da gidiyordun değil mi? Doktorun sana kattığı extra bir durum söz konusu oldu mu onu merak ettim ben canım.

Canim sana sunu diyim doktorla kalsaydim hala tek parmak 2 bogumdaydim yada 2 parmağa yeni gecmistim..yani bu olay doktorla falan değil kendinle ilgili bi durum sen cesaretlenicen sen kendini motive edicen ve önemli olan senin yasadigini yasayan birileriyle konusucan bizi ancak biz anlariz

canımmm amin Rabbim hepimizden razı olsun, bak sana şunu söyledim değil mi?, gülüm sen benim 1 yıl sonra deneyipte yapabildiğim pozisyonda yapmaya çalışmışsın ve zorlandığın halde sabretmişsin helal olsun sana, ama lütfen kendini zorlamadan nasıl kolay geliyorsa korkunu gerginliğini atana kadar bol zeytinyağ ve kontrolün sende olduğu pozisyon. öptm canım görüşürüz.şimdi çıkmak zorundayım.

Tamam canim zorlamak yok :KK66:
Bende öpüyorum seni görüşürüz

Sagol canim amin insaallah
Canim once ben alttayken denedik o pek olamadi gibi, zaten tecrubeli arkadaslar ona alismanin zaman aldigini söylüyorlar.
Ben ustte ve sirtim esime donuk denedim aninda oldu cok sasirtici hemde hic acimadan rahatsizlik hissetmeden :)
Ben egzersiz yaparken bu pozisyonu burda okumustum ve esimle denemek istemistim ama yapamamistim ve imkansiz demistim bu sekilde mümkün değil yapamam ama dun o kadar rahat olduki :)
Biraz bekleyip tekrar ayni sekilde denedik yine tek seferde rahatlikla oldu :)
Ama alttayken zorlandim o da zaten zormuş düşünüp moralimi bozmama gerek yok. Sonucta alabildim :)
Yarinda senden güzel haberler alicaz canim insaallah :)

cnm bende o pozisyonda denicem zatennn.. umarım yaparım ya umarım... ama inanıorum olacak... ama sıkma canını sakın bugünde yapın devam edin...

cnm bende o pozisyonda denicem zatennn.. umarım yaparım ya umarım... ama inanıorum olacak... ama sıkma canını sakın bugünde yapın devam edin...

Bence kesin yapacaksin mumu bile yapıyorsun artik orayi taniyosun biliyosun icini, olabilecegini o yüzden hic problem yasamayacaksin birlikte kutlariz yarin :KK66:
Bende istiyorum canim ara vermeden denemeyi bakalim :)

canım benim misafir olsun, düğün olsun, eve sabaha karşı varmak zorunda olabilirsin hiç farketmiyor egzersizlerini hiçbir zaman aksatmamaya çalış.benim evde bir süreliğine kaynanam kalmıştı.o yan odada kalıyorda biz yatak odasında egzersiz yapıyorduk ışık kapalı.çok zor ama vajinusmusla yaşamak daha zor.kocana kadınlık yapamamak daha zor.

Aynen öyle canım dediğim gibi tamamen benden kaynaklı buraya gelip yenmeden giden yok yenen kişileri gördükçe kardeşim gibi seviniyorum yaşamayan bilemez kardeşlerim şükürler olsun ki ben de burayı bulduğuma göre yeneceğim dualarınızı bekliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Her msj cevap yazdin ne sorduysak ayrintili anlattin cok sagol cok dua aldin

Canim pes etme ciksa da. Bende de basta oyle oldu sen yonunu tutturamamissin ondan oyle olmus. Lutfen pes etme. Biz nasil yaptiysak sen de yapabilirsin.

Ne yapcagimi bilemiyorum ya yani sanki cikmazda gibiyim. Bi yön bulmak bu kadar zor olmamali. Ustte benm olduğum pozisyonda bacaklarima kramp giriyor zaten altta oldugumda bacaklarmla istemsiz itiyorum. Bir de ben cok huyluyum oyle dokunmalara falan fazla gelemiyorum. Anlicagin yandim canim been

Huyluluk durumu da vajinismustan oluyor gibi geliyor bana cunku ben de yenmeden once dokundurmazdim hic. Dokununca bile kasilirdim nereme olursa olsun. Gececek insallah hepsi.
Peki sen ustteyken esinearkani donup denedin mi o pozisyonu cok fahat diyorlar ben denemedim arkami donerek ama debemeye deger o pozisyonda yenen cok var.
Bir de ustte oldugunda comeliyor musun ondan mi kramp giriyor acaba?

arkadaşlar MUTLU SON...... derinmavi, kaderimmm, ferah86, pettyyy ve ismini sayamadığım birçok arkadaşıma çok teşekkür ederim.. bıkmadan usanmadan derdime ortak oldunuz, hep beni dinlediniz, yardımcı oldunuz.. Allahım sizden razı olsun. ne dileğiniz varsa eğe hayılısıyla kabul olsun inşallah...

arkadaşlar MUTLU SON...... derinmavi, kaderimmm, ferah86, pettyyy ve ismini sayamadığım birçok arkadaşıma çok teşekkür ederim.. bıkmadan usanmadan derdime ortak oldunuz, hep beni dinlediniz, yardımcı oldunuz.. Allahım sizden razı olsun. ne dileğiniz varsa eğe hayılısıyla kabul olsun inşallah...

canım benim cok sevindim sabah kalktım hemen buraya baktım naptın die gözün aydın canım arkadaşım.. :KK70: :KK52: :KK16: :KK9: yuhiiii

X