Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canımmm ben burdayımm regl bitince başlıcam gayrı dün doktora gittim aç bakıyım deyip durur bu doğum kontrolcüler cidden anlamıo bu mevzudan güldüm çıktım ordan en iyisi çalışıp yenmek

canımmm ben burdayımm regl bitince başlıcam gayrı dün doktora gittim aç bakıyım deyip durur bu doğum kontrolcüler cidden anlamıo bu mevzudan güldüm çıktım ordan en iyisi çalışıp yenmek
canım benimm burda mıydın =) bizi bizden daha iyi kimse anlamaz ki güzelim.regl bittiğinde mail at istersen konuşalım tekrar.

Nerdeyse bir aydır bakmıyordum. Az önce sondan başa doğru taradım. Yendiğini görmek istediklerimden birisi de sensin. Sen yenersen sanki bende başarabilirim gibi geliyor. Bazı zamanlarda aynı ruh haliyle yazdıklarından dolayı seni arıyor hep gözlerim. İnşallah sen ve ben dahil olmak üzere yazan herkes en kısa zamanda kurtulur bu illetten.

canım benimm burda mıydın =) bizi bizden daha iyi kimse anlamaz ki güzelim.regl bittiğinde mail at istersen konuşalım tekrar.
Kaderim utanarak sana yazıyorum. Maillerinle o kadar yardımcı olmaya çalıştın ki hakkını inan ödeyemem. Dilerim Rabbim en kısa zamanda bütün dileklerini gerçekleştirir. Sana dair temennilerimi daha önce de yazmıştım ama üzerinden çok zaman geçti o aralar yoktun hemde.

canım ne demek utanmak aşkolsun bu şekilde konuşma, demek ki yeterince yardımcı olamamışım, eğer faydalı olabiliyorsam şimdiye kadar olamamışım ama olabileceğime inanıyorsan yine mail at çekinme, orda daha rahat oluyor insan, burda da ama kendini sorumlu hissedip birileri yazdıkça bende yapıcam diye azmediyor. ben yardımcı olmaya hazırım canım , temennilerin için Allah razı olsun çok sağol, inşallah canım sende kısa sürede yenersin şu durumu.

Umut dun girdi baska bir isimle canim. Normal uyeligine erisememis. Bugun ugrayip durumu yazar umarim. Dun es denemwsi yapacakti.
evet evet görmüştüm canım ya denemedi bence, olumlu olsa hemen yazardı olumsuz olmaz inşallah da öyle olsada yinede birşeyler yazrdı sanki.

cnm ya ben eş denemsi yapamadım. eşim mesai kaldı. gece 3 de geldi 7 de gitti sabah.. ama 1 saatti aşkın egzersiz yaptım.. bakkal mumunu artık rahatlıkla alabiliomm. zorlanmıom.. hele dün hiç zorlanmadım

Umut dun girdi baska bir isimle canim. Normal uyeligine erisememis. Bugun ugrayip durumu yazar umarim. Dun es denemwsi yapacakti.

cnmmm dün eş denemsi yapamadım ki ben.. eşim mesai kaldı gece 3 de geldi sabah 7 de gitti... ya şansa bak ya. çok sinir oldum ama yapacak bişi yok.. ben egzersiz yaptım artık akşam... bakkal mumunda zorlanmıom artık tatlım ya.. rahat alıorummm

cnm ya ben eş denemsi yapamadım. eşim mesai kaldı. gece 3 de geldi 7 de gitti sabah.. ama 1 saatti aşkın egzersiz yaptım.. bakkal mumunu artık rahatlıkla alabiliomm. zorlanmıom.. hele dün hiç zorlanmadım
yani doğru teşhis koymuşum denese olumlu olumsuz yazardı demiştim, tabi giremediğin için yazamamışsın ama, işlem hatalı da olsa sonuç doğru =),
üzülme vardır bir hayır canım birgün daha egzersiz yapıp pekiştirmiş oldun en azından.

Son düzenleme:

ya ama çok üzüldüm dün kaderimmmm ya.. tamamen kendimi hazırlamışttım dünn.. belki o kadar hazırladııım için dün bakkal mumunu rahat alabildim.. ama bugün eşim izinli.. ben işten çıkınca hemen denicemmm

canım benim üzülmen normal kendini hazırlamıştın ama olumlu düşün egzersiz için birgünün daha oldu egzersizle pekişmesi senin için daha iyi sonuç verecek inşallah. kafana takma rahat ol, egzersizdeki gibi bıkmadan sıkılmadan olana kadar dene, ben mumla bile yapmışım Allahın izniyle eş denemesinde mi yapamayacmışım de,senin olduğun aşamada olmak için neler vermezdim diyecek birsürü insan vardır eminim, inan bana sen çok iyi durumdasın ve Rabbimin izniyle denediğinde hemen bırakmazsan olmaması için neden yok.

cnm ya çok teşekkür ederim iyi dileklerin için... çok yardımcı olusun sen bana.. tabe diğer arkadaşlarımda.. ama kendime güveniorum cnm ya olacak.. ben aynı dediğin gibi düşünüorum zaten.. mumu bile yapmışken daha kaygan ve sert olmayan birşeyi niye yapamıyım ki diye düşünüorum. olacak ya benim artık korkum yok.. sadece bi an önce eve gitmek istiorum o kadar :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…