Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

aynısını yaptım popomun altına yastık koydum ve ıkındım küçük bir delik açılıyor. ama parmak egzersizi yapamıyorum.... yardım edin çok kötüyüm...

Sende kulak temizleme çubuğunu al strec filmle sar zeytinyağı yada bir kayganlastiriciyla onu dene önce

peki parmak egzersizi yapmadan nasıl yendin... bana da anlatabilirmisin?

ben hiç vajinama bakamıyordum bile parmak egzersizlerini yapmaya çalıştım ama dokunamıyordum bile aparat zaten hiç kullanmadım . doktora gittim bana o kadar cesaret verdi ki bu konuda uzman olmadığını ama bu konuyla ılgılenen arkadaşlarının olduğunu söyledi . tabı ben doktora gitmedim. düşündüm nasıl yencem dıye eşimle son denememızde yıne basarısız olduk ve eşim cok üzüldü bızım hıc cocugumuz olmayacak dıye ogun karar aldım yenecektim eşimi daha fazla üzemezdim.. dureks ın su bazlı kayganlastırcısıını aldım ve vajinaya penısın nasıl gırdıgını gösteren vıdeolar ızledım bu sapıklık degıl ama sağlık ıcın mecbur kalıyorsun onları ızlerken bıle ınsan bi tuhaf oluyor bakmak ıstemıyor ama kendınızı bakmaya zorlayın .. sonra denedik kayganlaştırıcıyı sürdük yıne ittim eşimi ama girdi kayganlıstırcı sayesnde ınanamadım
kendımı kastığım ıcın hafıf acı hıssettım ama sinek ısırığı gıbı bişi ertelemeyın ben yendıysem herkes yener kafanızda bıtıcek önce.. inşallah yenersiniz

tabiki sapıklık değil nasıl olduğunu görmek lazım... dureks su bazı kayganlaştırıcıyı hem kendime hemde eşimemi sürücez. kas gevşeltici falan içtinmi? gerçekten acımıyormu (((((( inan çok kötüyüm artık

evet acımıyor canım ..kas gevşeticiyi falan unut sadece video izle ve kendını sıkma demicem emınım sıkacaksın ama girdiğini görünce o an ne acı ne bırsey yani o rahatlamayı o sevıncı anlatamam. hıc erteleme erteleye erteleye 2,5 yılım ziyan oldu. yenince sende aynı seylerı kendıne diyceksın ne kadar safım bu kadar eziyet etmişim dert etmısım hayatı kendıme zindan etmişim diyeceksin..:) hiç kötü olma ya bu bilincimizin bıze yaptığı kötü bir oyun ... (kayganlaştırıcıyı bol kullan ıkıncıde ben ona bıle grek duymadım)

yarın alıp deniyeceğim. heryerde satılıyormu? benim için dua et. vajinamın dışına sürücem demi? eşimde sürücekmi? bu jeller hamile olmamı engellermi? bikere kullanıcam ama. hamile kalmak istiyorum artık.....

eczane ve marketlerde satılıyor. vajinana bolca sür ama önce videoları izlemeyı unutma eşinde sürebilir. hamilelik için sakıncalı spermlerı yavaşlatıyor zaten bi kez kullan gerek bıle kalmayacak ıkıncı kullanıma hayırlı haberlerini bekliyorum ...

Hem eşine hem kendine sur canim..su bazli olan kayganlasririci al zarari olmaz bence

bikerelik kullansam 2. denememizde jel kullanmasam ve içime boşalsa hamile kalabilirmiyim... bebek çok istiyorum artıkkk..

bikerelik kullansam 2. denememizde jel kullanmasam ve içime boşalsa hamile kalabilirmiyim... bebek çok istiyorum artıkkk..

Mrb cnm benim de oldu ilkinde biraz kanadı ikinci denediğimizde de kanadı bu normal mi ,ben kanadığını sonradan frkettim az kanadı zaten , bir haftadır regl olduğum için deneyemedik ,şimdi denesek tekrar kanar mı ki

Dureks su bazli kauganlastirici ama zarari olur mu ben yendim1 hafta once fakat hala kullaniyorum psikolojik olarak .hamile de kalmak istiyorum ins bi zarari yoktur.sonucta jell bu

Cnm ben de uç dört kere tam aldım sonra regl oldum ara verdik , tekrar deneyeceğiz tekrar kanama falan olur mu, vajina artı genişlemiş midir ki
ayni soru bende de var .ben de 8 martta yenmistim 4 gun falan denedik ctesi regl oldum.haftaya bitecek benim kanamam olmadi ama gireerken zorlanir mi vajinam genislemis midir diye merak ediyorum sen reglden sonra deneyimce buraya yazar misin?
bi de benim en kolay ilk girisimdi egzersizden sonra direk giris yaptik cunku diger denemelerimizde egzersiz olmadigindan mi bilmem girmesi vakit aldi ve eşim in icime bosalmasini bekleyemiyorum gel gitler bende cisim varmis hissi yapiyor sende nasil biraz paylassak ya birbirimizle?
bi de hala jel kullaniyo musun hamilelik icin spermleri yavaslatiyo demisler ama ven bi muddet daha su bazlı jelden vazgecemem gibi geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…