Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aynisida ben git gel yapamiyorum kalip gibi bişiy var sanki orda nedendir acep

:) o aski bizde yasariz insallah kipir kipir oluruz :)

dureks play su bazını aldık. ama korkuyorumm çoook nasıl yapıcammm....

1 aydan fazla oldu girmiyorum nasilsiniz kizlar. Bende yenmeye cok yaklasmiskenn baska sorunlar cikti artik vajinusmus gibi bi derdim yok yenmeme gerek kalmadi
canım ya valla içim acıdı =( ve biraz daha neden destek olamadık ki dedim, canım dönüşü yok mu, bitmediyse ne olursun hepimiz yaşadık, eşlerimiz hepimiznde anlayışlı değldi malesef, ama inan geçici bir durumdu aştıktan sonra bu gerginlik geçecekti, seni üzmek değil amacım ama varsa dönüşü gerekirse adımı sen at ve destek olmaya çalışalım,kıyamam sana ya sonra eşinde çok üzülür eminim.Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin.

Zamanla derken ne kadar zamanda mesela? Bende de ayni sorum var da ondan soruyorum zevk almaya ne zaman baslarim ne zaman o idrar hissu ortadan kalkar bunun icin neler yapmali
düzenli deneme yaparsan ve kendini zevke odaklamaya çalışırsan kolay atlatırsın canım, şu var deneme esnasında eşin ön svşmedeki gibi seni uyarmaya kafanı dağıtmaya devam ederse yavaş yavaş zevk almaya başlarsın sıkıntın kalmaz.bu arada ilişki esnasında konuşmayın dikkatiniz dağılmasın.

gidip gelme zor oluyo bide içerde bi yerde sızlama var ilk defa yaptıgımdanmıdır sence canım.1 gun bekleyıp öle yapıcam tekrar
canım tam kayganlık olmadığında gelgit yapınca sızlama olur ilk girişte girdiya eşin denemeden sen yavaşça çıkarıyor gibi yap sonra girdir, yani yavaş yavaş gelgit yap sen sonra içi iyice kayganlaşınca eşin devam etsin, bu arada afedersniz, girişden hemen önce eşinizin sırt üstü yattığı şekilde pns in yatı halinde üstüne oturun ve vajina ve klitoris bölgesini sürtün oraya zevk almaya çalışın ve ıslaklık rahatlama artınca girişi sağlayın.

Dureks su bazli kauganlastirici ama zarari olur mu ben yendim1 hafta once fakat hala kullaniyorum psikolojik olarak .hamile de kalmak istiyorum ins bi zarari yoktur.sonucta jell bu
canım jel spermleri öldürüyor demişti tv de bir doktor, sonrası için zararlı değil ama hamilelik istediğinde kullanma, ayrıca birazcık alış jeli bırak zevk almaya başla bence 1 ay en z bekle hamilelik için.

Aynisida ben git gel yapamiyorum kalip gibi bişiy var sanki orda nedendir acep
tatlım gözün aydın tekrar bahsettiğin ilk girişte bademcik gibi birşey vardır onu hissediyor olabilirsin, bak tam gevşeyemyoruz ya şuanda içinde ne var ne yok hissediyoruz haliyle =) şu var vajinayla idrar kesesi yanyanaymış galiba o yüzden mesela o gelgitlerde gaz ve tuvalet hissi falan hissediyoruz bunlar zamanla geçecek, bence ne kadar çabuk zevke odaklanır düzenli denersen o kadar hızlı biter, gelgit yaprken ön svşmedeki gibi dokunmalar öpmeler devam etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…