Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ayni soru bende de var .ben de 8 martta yenmistim 4 gun falan denedik ctesi regl oldum.haftaya bitecek benim kanamam olmadi ama gireerken zorlanir mi vajinam genislemis midir diye merak ediyorum sen reglden sonra deneyimce buraya yazar misin?
bi de benim en kolay ilk girisimdi egzersizden sonra direk giris yaptik cunku diger denemelerimizde egzersiz olmadigindan mi bilmem girmesi vakit aldi ve eşim in icime bosalmasini bekleyemiyorum gel gitler bende cisim varmis hissi yapiyor sende nasil biraz paylassak ya birbirimizle?
bi de hala jel kullaniyo musun hamilelik icin spermleri yavaslatiyo demisler ama ven bi muddet daha su bazlı jelden vazgecemem gibi geliyo:KK43:

Aynisida ben git gel yapamiyorum kalip gibi bişiy var sanki orda nedendir acep

meraba arkadaşlar gündüz pek fazla girememiş size ayrıntılı yazamamıstım bugun itibariyle allahında izniyle artık vajinusmus değilim..ve tabıkı ayrıntılı anlatıcam sizlere belkı ucunda alacagınız birşeyler olur :d...eşimle denmeden önce aynanın karsısında parmak egzersizimi yaptım zeytınyagıyla ve anestol sürdüm vajınamın iç kısımlarına eşimle ön sevişme bile yapmadan denemek istedim ve denedım tıpkı egzersızlerımız gibi...eşim yere uzandı ve ben çömelerek eşimin penısını tuttum ve vajınama gtırdım ıkın ittim bası girdi bıraz daha ıkınarak oturdugumda bi kademe daha girdi zaten girdikce insan hissediyo eşimde bende hiç konusamadık heycandan ve bırden cesaretle oturdum ve dizlerimi o anda kırdım bı baktım hepsi içerde gulmeye başladım ve tabı eşimde :d daha sonra eşime sırtımı dondum bırkez daha denedım ve gene oldu tabı eşim bu arada bıraz gel git yaptı ama bende bı baskı oluşuyo..daha sonra yastıgımı altıma koydum ve denedık gene oldu..eşimde bende inanamadık ben hala yendım mı bittimi diyodum eşim gülüyordu :d yendiğime inanamadıgım için akşam tekrar denedık ve ewet oldu ben artık vajınısmus değilim sadece alışmam gereken birde cinsel hayatım var :d eşim akşamda gelgit yaptı..ve herkesin dediği ama benım inanmadıgım üste olma olayı gerçek lütfen denerken sizlerde eşinizin üstünde olun..suan cok fazla gıt gel yapamıyoruz içerde bi yerlerde bi sızım var cozemediğim :d ama acı yok kan yok aşk var :KK9:

:) o aski bizde yasariz insallah kipir kipir oluruz :)

ben hiç vajinama bakamıyordum bile parmak egzersizlerini yapmaya çalıştım ama dokunamıyordum bile aparat zaten hiç kullanmadım . doktora gittim bana o kadar cesaret verdi ki bu konuda uzman olmadığını ama bu konuyla ılgılenen arkadaşlarının olduğunu söyledi . tabı ben doktora gitmedim. düşündüm nasıl yencem dıye eşimle son denememızde yıne basarısız olduk ve eşim cok üzüldü bızım hıc cocugumuz olmayacak dıye ogun karar aldım yenecektim eşimi daha fazla üzemezdim.. dureks ın su bazlı kayganlastırcısıını aldım ve vajinaya penısın nasıl gırdıgını gösteren vıdeolar ızledım bu sapıklık degıl ama sağlık ıcın mecbur kalıyorsun onları ızlerken bıle ınsan bi tuhaf oluyor bakmak ıstemıyor ama kendınızı bakmaya zorlayın .. sonra denedik kayganlaştırıcıyı sürdük yıne ittim eşimi ama girdi kayganlıstırcı sayesnde ınanamadım
kendımı kastığım ıcın hafıf acı hıssettım ama sinek ısırığı gıbı bişi ertelemeyın ben yendıysem herkes yener kafanızda bıtıcek önce.. inşallah yenersiniz

dureks play su bazını aldık. ama korkuyorumm çoook nasıl yapıcammm....

1 aydan fazla oldu girmiyorum nasilsiniz kizlar. Bende yenmeye cok yaklasmiskenn baska sorunlar cikti artik vajinusmus gibi bi derdim yok yenmeme gerek kalmadi :KK43:
canım ya valla içim acıdı =( ve biraz daha neden destek olamadık ki dedim, canım dönüşü yok mu, bitmediyse ne olursun hepimiz yaşadık, eşlerimiz hepimiznde anlayışlı değldi malesef, ama inan geçici bir durumdu aştıktan sonra bu gerginlik geçecekti, seni üzmek değil amacım ama varsa dönüşü gerekirse adımı sen at ve destek olmaya çalışalım,kıyamam sana ya sonra eşinde çok üzülür eminim.Rabbim hakkında en hayırlısını nasip etsin.

Zamanla derken ne kadar zamanda mesela? Bende de ayni sorum var da ondan soruyorum zevk almaya ne zaman baslarim ne zaman o idrar hissu ortadan kalkar bunun icin neler yapmali
düzenli deneme yaparsan ve kendini zevke odaklamaya çalışırsan kolay atlatırsın canım, şu var deneme esnasında eşin ön svşmedeki gibi seni uyarmaya kafanı dağıtmaya devam ederse yavaş yavaş zevk almaya başlarsın sıkıntın kalmaz.bu arada ilişki esnasında konuşmayın dikkatiniz dağılmasın.

gidip gelme zor oluyo bide içerde bi yerde sızlama var ilk defa yaptıgımdanmıdır sence canım.1 gun bekleyıp öle yapıcam tekrar
canım tam kayganlık olmadığında gelgit yapınca sızlama olur ilk girişte girdiya eşin denemeden sen yavaşça çıkarıyor gibi yap sonra girdir, yani yavaş yavaş gelgit yap sen sonra içi iyice kayganlaşınca eşin devam etsin, bu arada afedersniz, girişden hemen önce eşinizin sırt üstü yattığı şekilde pns in yatı halinde üstüne oturun ve vajina ve klitoris bölgesini sürtün oraya zevk almaya çalışın ve ıslaklık rahatlama artınca girişi sağlayın.

Dureks su bazli kauganlastirici ama zarari olur mu ben yendim1 hafta once fakat hala kullaniyorum psikolojik olarak .hamile de kalmak istiyorum ins bi zarari yoktur.sonucta jell bu
canım jel spermleri öldürüyor demişti tv de bir doktor, sonrası için zararlı değil ama hamilelik istediğinde kullanma, ayrıca birazcık alış jeli bırak zevk almaya başla bence 1 ay en z bekle hamilelik için.

Aynisida ben git gel yapamiyorum kalip gibi bişiy var sanki orda nedendir acep
tatlım gözün aydın tekrar bahsettiğin ilk girişte bademcik gibi birşey vardır onu hissediyor olabilirsin, bak tam gevşeyemyoruz ya şuanda içinde ne var ne yok hissediyoruz haliyle =) şu var vajinayla idrar kesesi yanyanaymış galiba o yüzden mesela o gelgitlerde gaz ve tuvalet hissi falan hissediyoruz bunlar zamanla geçecek, bence ne kadar çabuk zevke odaklanır düzenli denersen o kadar hızlı biter, gelgit yaprken ön svşmedeki gibi dokunmalar öpmeler devam etsin :KK66:

X