Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

1 haftada bıter gider canım hiç merak etme..bırazda parmakla egzersız yapmaya bak ve gıttıgı yere kadar götür parmak daha yardımcı oluyo

Merhaba gittiğim psikiyatrist 1 ay boyunca bize cinsel ilişki girişimini engelledi hatta birbirinize dokunmayın dedi bizde baktık eşimle daha da uzaklaştık bunun üzerine işin ehli birisi bulma arayışına girdik CETAD diye bir yer var psikiyatristlere Cinsel eğitim terapistliği eğitimi veriyorlar bu eğitimi alanlar vajinusmus alanında uzman oluyor bende o siteden terapistlere girerek sakarya ilinde bulunan Psikiyatristten randevu aldım çok iyi bir doktor 4 seans gittim ve puan parmak eğzersizleri yapıyorum eskiden elimi bile süremezdim bana kaygı giderici hap verdi birkaç kez onunla denedik ve 6 cm bi ilerleme oldu şuan evliliğimin 8. ayı doldu ve halen vajinusmusum Allah yardımcımız olsun kızlar inşallah herkes yener

Gece deneyecem kulak copunu bakalim ne olacak ins olur artik istiyorum boyle olmayacak cunku

Gece deneyecem kulak copunu bakalim ne olacak ins olur artik istiyorum boyle olmayacak cunku

hade cnm hayırlısı... bende bugün bakkal mumundan aparat yapcam kendime... onu almaya çalışcammm.. am kendine lütfen güven ve korkma.. bak biizm neyimiz eksik yapanlardan... ama yönüne dikkat et ve dediklerimi de uygula. sırt üstü oturur pozisyonda dizlerine kendine doğru çek , kulak pamuğunu streçleyip dik vaziyette değil popo yönüne doğru kattırrr.. bak sakın dümdüz sokmaya çalışma.. vajina popo yönünde... yarına güzel haberlerini bekliyorum.. bak olmazsa da skaın üzülme.. bende 2 gün önce böleydim. bakkal mumunu alabilsem zaten yaparım diodumm. ve şimdi bende bakkal mumundayımm (

1 haftada bıter gider canım hiç merak etme..bırazda parmakla egzersız yapmaya bak ve gıttıgı yere kadar götür parmak daha yardımcı oluyo

ben bugün bakkal mumunda deneme yapayım mı??? artık yönü de biliyorum.. ve bişilerin girebileceğine de inanıyorumm.. böle düşünüoken yapsam mı ki yani aparatı genişletsem nasıl olur

Mumu da dene de parmakla da denesen iyi olurdu aslında. Bana da itici geliyor ama :)

Tatlım 9 tane kulak çöpünü halletmişsin,çok az kalmış başarmana.mum aparatı yapmıştım ben o daha kolay geldi bana.sende deneyebilirsin.istersen anlatırım.egzeriz yapmaya devam et.
mumdan nasıl aparat yapcammm.. ya ben artık kendime güveniyorumm.. çünkü yönü de buldum. nereye doğru sokacağımı da biliyorummm... şimdi böle düşünürken hızlı hareket etmek istiyorummmm... neler yapayım bugünn

Bence parmakla işin bitti,artık kalınlaştırma zamanı.bakkal mumunun ucunu bıçakla biraz incelt,penis gibi yani,ya da urşun kalemin ucu gibi.sonra birkaç kat peçete sar,peçetenin üstüne streç film sar ve zeytinyağla yağla.böyle egzersiz yap.bu kalınlığı alabildiğine inandığın zaman biraz daha peçete sr ve egzersize devam et.hiiç acele etme bir kaç gün aynı kalınlıkta deneybilirsin.en son mumun kalınlığı 13 cm olduğunda ve rahatlıkla alabildiğinde artık eş denemsine geçebilirsin.

tamam cnm çok teşekkür ederim . bugün böle devam etcem inşallah yapabilirim

arkadaşlar ben şimdi 13cm aparat deniyorum bazen herşey harika problem yok kolay da giriyor acıda olmuyor bazen de iteklesem de girmiyor zorluyorum giriyor fakat bu seferde acı oluyor bunun sebebi ne arkadaşlar ben yenemeyecekmiyim yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…