Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar 6 senelik evliyim ve dün gece bu illetten kurduldum ben cok tembeldim hic üstüne gitmedim başlarda hep doktora giderdim doktorlar her defasinda bana ayni şeyleri soylerlerdi parmak egzersizleri verirlerdi ama ben yapamazdim ağlaya ağlaya eve gelirdim hatta gecenlerde gidip kizlik zarimi genisleticektim ama burdan bir arkadasim okadar güzel seyler yazmistiki ikna oldum gitmiycem dedim kendi kendime yenicem sonra emlayla yapmaya calistim bu sefer eşim sertlesme problemi yaşadı şevkim kirildi yine erteledim ve dün gece yine okuyodum ve birden bu iş biticek dedim ilk basta sicak bir dus aldim sonra emla sürdüm. 15 dk beklettim kulak çöpüyle denedim beynime yerlestirdim kucuk mumlarla yaptim sonra bakkal mumunu denedim ve girdi yönünü buldum ve hemen esim uzandi bende penise zeytin yagi surdum eşime arkami donerek popo yönüne ittirdim kafasi girdi hemen sonra esime hareketsiZ kalmasini soyledim o sirada okadar heyecanlandimki baskı hissttim eşim ikinmayi hatirlatti bana ve derin nefes aldim verirken ikindim hop hepsi girdi heyecandan aynayi bulamadim kizlar eşim tamam dedi ben inanamadim olmamıştır dedim sonra elimle baktim penis icinde sifirda gitgel yaptim sonra bir daha denedim bu sefer ben altta eşim üste ben yerlestirdim yavas yavas nefes alip ikindim icine aldim esim gitgel yapti sonra bosaldi içine ve ben hala soktaydim :)))kizlar inanin yapabilirsiniz bukadar senemi bosuna heba etmisim üstte olmak gercekten daha kolay çünkü hakim sensin bol zeytinyagi biraz emla ve bol nefes alip vermek verirken ikin cup icinde orasi bombos kizlar yolunu buluyo benim gibi gec kalmayin nolur gercekten zor diyilmis sadece biraz cesaret ve ben egzersizde yapmadim sadece dun gece hepsini tek tek boyut olarak denedim 20 dk icerinde ve penise gectim ve oldu sadece biraz cesaret ben burdayım kizlar bırakmayın yilmayin ve inanin benimki korkak biri yaptiysa sizde yaparsiniz ..
cnmmm tebrik ederim seni mutluluklarrr.... bende şuan bu illetle uğraşıyorum... yazında yönünü buldum yazmışsın nasıl buldun yönünü anlatır mısın??? ben şuan kulak çöpüyle deniyorum. ve galiba yönünü bulamıyorum.. bide popo yönüne ittirdim yazmışsın ya bu yön mü oluyor açıkça anlatabilir misin eğer özel olmayacaksa??? ve egzersiz anında aynadan yardım alıyoruz ya eş denemesinde ayna olmuyor.. ben ondan korkuyorum.. şuan hep ayna yardımıyla egzersiz yapıyorum eş denemesinde ayna olmayınca ne yapcam????* ya biliyorum çok zoru sordum sana ama ben 1 yıllık evliyim ve evliliğim bitmek üzere...

Kizlar 6 senelik evliyim ve dün gece bu illetten kurduldum ben cok tembeldim hic üstüne gitmedim başlarda hep doktora giderdim doktorlar her defasinda bana ayni şeyleri soylerlerdi parmak egzersizleri verirlerdi ama ben yapamazdim ağlaya ağlaya eve gelirdim hatta gecenlerde gidip kizlik zarimi genisleticektim ama burdan bir arkadasim okadar güzel seyler yazmistiki ikna oldum gitmiycem dedim kendi kendime yenicem sonra emlayla yapmaya calistim bu sefer eşim sertlesme problemi yaşadı şevkim kirildi yine erteledim ve dün gece yine okuyodum ve birden bu iş biticek dedim ilk basta sicak bir dus aldim sonra emla sürdüm. 15 dk beklettim kulak çöpüyle denedim beynime yerlestirdim kucuk mumlarla yaptim sonra bakkal mumunu denedim ve girdi yönünü buldum ve hemen esim uzandi bende penise zeytin yagi surdum eşime arkami donerek popo yönüne ittirdim kafasi girdi hemen sonra esime hareketsiZ kalmasini soyledim o sirada okadar heyecanlandimki baskı hissttim eşim ikinmayi hatirlatti bana ve derin nefes aldim verirken ikindim hop hepsi girdi heyecandan aynayi bulamadim kizlar eşim tamam dedi ben inanamadim olmamıştır dedim sonra elimle baktim penis icinde sifirda gitgel yaptim sonra bir daha denedim bu sefer ben altta eşim üste ben yerlestirdim yavas yavas nefes alip ikindim icine aldim esim gitgel yapti sonra bosaldi içine ve ben hala soktaydim :)))kizlar inanin yapabilirsiniz bukadar senemi bosuna heba etmisim üstte olmak gercekten daha kolay çünkü hakim sensin bol zeytinyagi biraz emla ve bol nefes alip vermek verirken ikin cup icinde orasi bombos kizlar yolunu buluyo benim gibi gec kalmayin nolur gercekten zor diyilmis sadece biraz cesaret ve ben egzersizde yapmadim sadece dun gece hepsini tek tek boyut olarak denedim 20 dk icerinde ve penise gectim ve oldu sadece biraz cesaret ben burdayım kizlar bırakmayın yilmayin ve inanin benimki korkak biri yaptiysa sizde yaparsiniz ..

senın adına cok sewindim hayırlı olsun canım :KK70:

Anladım bacım sağlık olsun sn başarmışsın sonuçta bi kere bidaha yaparsn hemde bu sfer 2 nedenin var bunu hem eşini mutlu etmek hemde çocuğuna mutlu bir yuva için yapablrsin canım bn inanıyorum bak bunu öğrendiğim iyi oldu tamamen yenmeden çocuk yok bn hemen hamile olmak istiyodum çocuk cok istiyoruz...[/

anne olma arzusu olmasa vajinusmus zor yenilir :))))

arkadaşım afedersin ben aştım üstünden 1.5 sene geçti ama p de sorun yaşamıyorum hamdolsun ama dr aparat girdirmeye çalıştığında en fazla senin bahsettiğin kalınlıkta bir aparatta bile kendimi kasıyorum, inan pns binkat daha kolay, çünkü giriş sırasında kayganlık olunca kayıp gidiyor, o yapıda yaratılmış, eş denemesinde zeytinyağ kullanmanızı tavsiye ederim, ben egzersiz yapamadığım için zeytinyağ sürüp o şekilde aşmıştım çünkü.

sağol canım birde öyle denerim.

ultrason jelini nerden bulabilirim cnm??* bide kayganlaştırıcı ne???? nerden bulabilirimmm..[/QUOTE
kayganlaştırıcı jeli eczanelerde bulabilirsn,markette de oluyor prezarvtflrn orada satılır alırken sakın utanma bende aldım. eczandn aldm ben.eger hiç birini yapamıyosan bebek yağını dene o da çok kaygan yapıyor yada zeytinyagı

Canım yönü eşim alttayken daha kolay buluyorum sana tavsiyem penis asamasina gecersen ustte ol ve arkan esine donuk olsun dizlerini kir ben emlayla uyusturdum vajiyi sonra zeytinyagi surdum elime aldigimda vajinin ustunde gezdirdim sonra geriye yani popo yonune kayiyo kaygan oldugu icin yerini buluyo orda yapman gereken panik yok derin nefes al verirken ikin cukura giriyo ama sakin aciycak suphesine kapilma çünkü uyusturdu krem oyuzden aci hissi kafada siliniyo burda ikinmanin etkisi cok arkadasim

gözünüz aydın arkadaşım çok sevindim, darısı tüm bu sıkıntıyı çekenlerin başına olsun.

Çok sevindimmmm :KK9:
Tebrikler canım, darısı diğer arkadaşlara :KK9:

Tesekkur ederim gercekten cok moral verdin.artik aglamak sanirim bi aliskanlik oldu bende.herseye aglar oldum.psikolojim bozulcak diye korkuyorym.suan adet oldum.adetim bitince nerden basliyim bu egzersizlerin sirasi nasil olsun? Sen nasil yendin canim anlatirmisin biraz?
hepimiz aynıydık kuzum merak etme aştığında rahatlarsın, ben egzersiz yapmadım daha doğrusu o kadar cesur olamadım hiç,
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/675956-vajinismussuz-gunlere-merhaba-demek-icin.html#post33
bak bu konu bana ait uzun uzun anlattım istersen incele, egzersiz yapmaya başladığında da yardımcı olurum ama elimden geldiğince, egzersize şurdan başlayım şu kadar süre yapıym diye bir genelleme yapılamaz, amacın şu hep söylüyorum ama vajinaya ağrısız sızısız birşey girebileceğine beynini ikna etmek, istersen parmağınla , ister aparatla, ister eşinin parmağıyla dene yeter ki kendini ikna et. kendini kasmamayı öğrenmeye çalış.

cnmmm tebrik ederim seni mutluluklarrr.... bende şuan bu illetle uğraşıyorum... yazında yönünü buldum yazmışsın nasıl buldun yönünü anlatır mısın??? ben şuan kulak çöpüyle deniyorum. ve galiba yönünü bulamıyorum.. bide popo yönüne ittirdim yazmışsın ya bu yön mü oluyor açıkça anlatabilir misin eğer özel olmayacaksa??? ve egzersiz anında aynadan yardım alıyoruz ya eş denemesinde ayna olmuyor.. ben ondan korkuyorum.. şuan hep ayna yardımıyla egzersiz yapıyorum eş denemesinde ayna olmayınca ne yapcam????* ya biliyorum çok zoru sordum sana ama ben 1 yıllık evliyim ve evliliğim bitmek üzere...
http://www.kadinlarkulubu.com/jinekoloji/675956-vajinismussuz-gunlere-merhaba-demek-icin.html#post33
bu sayfayı inceler msin arkadaşım, yine arkadaşımızda anlatsın ama sen burda yönle alakalı resimler anlatımlar var lütfen bir göz at derim ben.afedersin pns i eline alıp vajinada gezdirirsen bu esnada ıkınarak ittirmeye çalış, yavaş yavaş yönünü bulur.arkadaşım bizde ayn sorunları yaşadık evliliğimiz bitecek falan diye çok ağladık lütfen olumsuzluk düşünme artık biz yanındayız , kaç kişi imkansız dedi ve aştı şimdi sıra sende inşallah.

X