Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hayırlı olsun cnm
rabbim bizede nasip etsin inş en kısa zamanda..

hayırlı olsun cnm
rabbim bizede nasip etsin inş en kısa zamanda..

Hayirli olsun canim Tebrikler o oluyormus genelde iceri giden gidiyor kalan da disaru tasiyormus? Ben de 1 hafta oldu yeneli ama esimin bosalmasina bi kez izin verebildim cok cisim varmis gibi baski gidiklanma hissi oluyor sende de oldu mu hangi ppzisyonda yaptiniz.ben de 2 gun falan inanamaistim olduguna:)

Tatlım dr a ne için gidiceksin?
Hangi pozisyonda deniyorsun ki? Yönünü mü tutturamıyorsun?

ben aynı zamanda psikiyatristede gidiyorum canım..sanırım ben yonu tutturamıyorum vajına içindeki o duvar gibi yere degıyo..bir sürü pozisyonda denedım hepsinde de altıma yastık koydum

ne demek tatlım rica ederim.ayyy ağzından bal damlıyor inşallah bu defa olur kuzum ya.

Banada atsana ozelden nasil bir pozisyon ben umudumu kaybetmek uzereyim sikildim artik
canım o zor bir pozisyo boşver, sadece bir arkadaş böyle yendim demiştide senin yüzün üstü yattığın eşininde afedersin arkadan gelerek giriş yaptığı bir pozisyon, sanırım eşini itmemek için ters ve üstte zor geldiği için , eşine güvendiği için altta olmayı tercih etmiş arkadaş ama bence zor yani, yinede karnının altına bacaklarına doğru yüksek yastık koyarak deneyebilirsin.

aaa gözün aydın arkadaşım benda az önce şu benim konumda liste yapmıştım seninde ismini ekledim ismimi ekleyin demişsin yenecekler listesi yapmıştım, ayy çok sevindim uğurlu gelirsin inşallah =)

Hicbirsey yapamayinca umudumu kaybediyorum dr parmak tedavisi dedi zaten yapabilsem penisi alirdim offf birinci bogumda takiliyorum ne cesaretsizim
kuzum inan aslında pns parmaktan daha kolay ama egzersizde maksat oraya birşey girebiliyor ve hiç acı vermiyor diye beynini ikna etmek. özelden konuşalım mı pes etme lütfen, benki serçe parmağımı girdirmeye cesaret edemez, kalbim durur kesin derken aştım çok şükür, inan imkansız sandığımız şeyin bin kat fazlasını yapabilecek güçteyiz.

neye baktınız ya banada diyin
güzelim benim konum varya onun ilk sayfasında animasyon videolar var, pozisyonla alakalı onlara baktılarda, seninle konuşmuyoruz değil mi pettyy istersen gel bir özelden yaz bana senin çok az birşey kaldı bence aşmana.

dr un bu hızla =) senin bebeğin olur o pns denemesine geçin der

aynen öle ben orta parmagımıda aldım bir bogum neymiş ikisini bırden alıyorum eşimin parmagınıda aldım penisinde bı kısmını alıyorum..bugun gıtcem doktora bakalım o ne dıcek heheh..inş kız allah sölettı olsun bebegımde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…