Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ben aparat almadım cnm.. kendim yapıyorum. normal kulak çöpü yok mu onun mesela 5 tanesini streçle hatta streçlemeden öncebi kaç kat havlu peçete ile sar daha kalın olsun. amaç penis boyutunu yakalamak. ve içine sokmadan önce de zeytinyağı sür. o daha kaygan yapıomuş.

:KK43:((( benim öyle yapmam imkansız yaw çok zor
parmakla devam..

Ben özelden msj atamıyorum sitede yeniyim ztn. İnş kitap işine yarar canım bn inanıyorm büyük bi katkısı olcak inan bna okuyunca yaz kesin. senin bebeğin var. Nasıl hamile kaldın bn çok istedm belki çocuk olursa gaza gelirim diyordum eskiden.. bse sormak istiyorum normal doğum mu yaptın genişleme olmuştur dha kolay ilişkiye girmen gerekir doğumdan snra vajiyi yenen çok kişi var çnkü

Kizlar oldu inanamiyorum sevincten olebilirim:)))burdaki arkadaslara cok tesekkur edrim halen bile inanamiyorum kaderimmmm bişi sormak istyrm eşim içime bosaldi ve sonra ayaklarimi dikdim 15 dk falan sonra kalktiktan sonra vajinamdan sıvî geldi sanirim meni di neden oyle oldu acaba kanamada olmadî

Evet arkadaslar galiba ben de yendimmmmmmmmmmmm basardiimmmmmmm sonunda cok sukur ama hala inanamiyorum tecrubeli arkadaslar ne olur dinleyin de olmus deyin.soyle diyeyim ki uc defa icime tamamini alabildum ust pozisyonda sirtim donuk ust pozisyonda yuzum donuk ve misyoner pozisyonda .gel gitte yaptik fakat eşim icime boşalamadi bi turlu ustteyken ben yoruldum sanirim ve kanamam da olmadi kesin yenmis miyimdir simdi ben noluuuuuuurrrr cevaaaapp.bi dahaki denememe zorlanmam di mi tekrardan cunku yenmeden once ilk egzersizle orayi alistirdim bi dahaki denemelere alistirmadan da alabilit miyim.DUNYA KADINLAR GÜNÜNDE EGER GERCEKTEN YENMISSIN DERSENIZ BEN DE BIR KADIN OLDUM

Tebrik ederim, insallah birdaha problem olmaz:KK54:.. darisi basima:26:

evet çok haklısın söylediğinde cnm. bende kulak pamuğunda yavaş yavaş hareket etmek istiyorum yavaş olsun tam olsun istiyorum. bugün ben 3 taneyle devam etcem ama 3 tane kulak çöpünü streçleyip zeytinyağına sürcem ööle daha kolay oluomuş... kegel egzersizi hiç yapmadım egzersiz anında.. bugün bunu da yapcam inş 3 taneyi başarı şekilde hallederim.. çok saol ayrdımın için... sence ben ne kadar sürede atlatırım bunu??? bide benim takıldığım bi konu var. ben egzersizleri ayna karşısında yapıyorum.. ıkınarak oranın açıldığını görünce sokuyorum.. ama eş denemesinde ayna olmayacak. o zaman napcam???? bunu düşündükçe korkuyorummm

Canım inan vajina yönünü bildikten ve o an kendini kasmayıp ıkındıktan sonra aynaya ihtiyacın olmayacak. Sen yeterki o ana kadar gel :)
Ne kadar sürede halledebileceğin konusuna gelince bu konuda birşey söyleyemem ama azimle devam edersen yakındır inşallah canım sen pes etme yeter :)
Kegeli mutlaka dene yönünü anlıyor insan en azından.

Kizlar oldu inanamiyorum sevincten olebilirim:)))burdaki arkadaslara cok tesekkur edrim halen bile inanamiyorum kaderimmmm bişi sormak istyrm eşim içime bosaldi ve sonra ayaklarimi dikdim 15 dk falan sonra kalktiktan sonra vajinamdan sıvî geldi sanirim meni di neden oyle oldu acaba kanamada olmadî

Hayirli olsun çok sevindim darsisi basima inş umarim bu hafta içi bende bitiririm bu isi..EE nasil yaptin anlat bize hadi

Doğrulduğunda eşinin spermleri tabiki dışarıya akacak içinde kaybolmasını bekleyemezsin dimi :)
Kanama olmamasının nedeni egzersiz yapıp orayı esnetmen. Bende de ilk ilişkide kan gelmedi ikincide geldi.
Sonraki seferlerde de gelme ihtimali var yani :)
Bu arada tebrik ederim :KK9: Darısı diğer arkadaşların başına :KK16:

Doğrulduğunda eşinin spermleri tabiki dışarıya akacak içinde kaybolmasını bekleyemezsin dimi :)
Kanama olmamasının nedeni egzersiz yapıp orayı esnetmen. Bende de ilk ilişkide kan gelmedi ikincide geldi.
Sonraki seferlerde de gelme ihtimali var yani :)
Bu arada tebrik ederim :KK9: Darısı diğer arkadaşların başına :KK16:

Tebrik ederim hayirli olsunn :))

Canım inan vajina yönünü bildikten ve o an kendini kasmayıp ıkındıktan sonra aynaya ihtiyacın olmayacak. Sen yeterki o ana kadar gel :)
Ne kadar sürede halledebileceğin konusuna gelince bu konuda birşey söyleyemem ama azimle devam edersen yakındır inşallah canım sen pes etme yeter :)
Kegeli mutlaka dene yönünü anlıyor insan en azından.

cnmmm ben dün gece denedim 2 tane kulak çöpüyle denedim. 3 taneyi yapamadım. bıraktım hemen. 2 taneyle devam ettim. bi anda çok yuüklendim galiba kendime.. daha sonra vajina tamponları varya ben ondan almıştım aparat olarak denerim diye. ama girmedi. ıkındım rahatladım ama olmadı. sokamadım bi türlü. ve oturup ağladım. çok üzüldüm.. sonra tekrardan 2 tane kulak çöpüyle başladım.. 2 taneside sonuna kadar girdi.. ıkındıkça gitti. sanki daha olsa gidecek gibiydi :-) içimde beklettim 5 dakika kadar. sonra kegel yaptım ve çubuğu hissettim içimde. biraz sok çıkar yapıp bıraktım egzersizi. bugün devam etcemmmm

cnmmm tabrik ederim çok sevindim senin adına... bende vajinismusum.. 1 senelik evliyim. egzersizlere de yeni başladım... egsersizlere nasıl başladın neler yaptın ve nasıl yendiğini eğer özel olmazsa anlatır mısın??? çünkü böle yenen birilerini duyunca nasıl yendiklerini öğrenince inasan daha çok güveniyor kendisine....

cnmmm ben dün gece denedim 2 tane kulak çöpüyle denedim. 3 taneyi yapamadım. bıraktım hemen. 2 taneyle devam ettim. bi anda çok yuüklendim galiba kendime.. daha sonra vajina tamponları varya ben ondan almıştım aparat olarak denerim diye. ama girmedi. ıkındım rahatladım ama olmadı. sokamadım bi türlü. ve oturup ağladım. çok üzüldüm.. sonra tekrardan 2 tane kulak çöpüyle başladım.. 2 taneside sonuna kadar girdi.. ıkındıkça gitti. sanki daha olsa gidecek gibiydi :-) içimde beklettim 5 dakika kadar. sonra kegel yaptım ve çubuğu hissettim içimde. biraz sok çıkar yapıp bıraktım egzersizi. bugün devam etcemmmm

Canım çok güzel :KK9:
Olmadı diye üzülme eninde sonunda o da olacak :)
Şimdilik 2 ile devam et daha sonra tekrar denersin 3'ü :)

X