Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Uyuşturucu krem emla mi arkadaşım

Ya bende iki parmak alıyorum ama sonuna kadar itince az acıyor . Penis denemesinde de daha çok acıyacak gibi geliyor. Öyle mi gerçekten

hemde yardıma çok ıhtiyacmz var bizde yenelim:-( arkadaşm 7sene olmadı demişsn ya.yanh aparat parmak fln yaptn da mı olmadı yoksa bişey yapmadgn içn mi.ben şimdi aparat yapyrm ama ya olmazsa diye korkum var

ben sadece dr gıttım bırkere ve korkuttu benı dr ondan sonra dr gıtmeye cesarım olmadı sonra tekrar dr aramaya basladım bı dr buldum fıyatı ucuktu 5000 tl ve 7500 tl ıstedı sonra tesadufen bu sıteyı buldum bende sızın gıbı parmak ve aparat egzersızlerıyle basladım

ılk once ınan sende yapabılırsın dogru yoldasın 7 cm desın aparatı 10 cm olana kadar calıs 10 cm 3 4 gun daha calıs ıyıce alıs aparata sonra es denemesıne gecersın ben oyle yaptım 10 cm alısanakadar es denesı yapmadım

bunu sordum bir iki kişiye daha üstü kapalı cevap vermişlerdi teşekkür ederim.ben bundan korkuyorum o yüzden böyle bir soru sordum.yani şimdi aparat yapıyorum 12cmlik oluyor ondan sonra olacağına ınanyorum fakat sonra burada okuyorum 10yıldır yapamyroz diye kendi kendime diyorum demekki egzersiz yapsak ta hatta ilerleskte o iş olmayabilyr:-(öyle düşününce de korku basiyor.yani deneyince olacak inşallah

dün akşam eşimle braz deneme yaptık bu akşamda denicektik aslnda .s deneme yapmıym mı ozmn

evet çok haklısın söylediğinde cnm. bende kulak pamuğunda yavaş yavaş hareket etmek istiyorum yavaş olsun tam olsun istiyorum. bugün ben 3 taneyle devam etcem ama 3 tane kulak çöpünü streçleyip zeytinyağına sürcem ööle daha kolay oluomuş... kegel egzersizi hiç yapmadım egzersiz anında.. bugün bunu da yapcam inş 3 taneyi başarı şekilde hallederim.. çok saol ayrdımın için... sence ben ne kadar sürede atlatırım bunu??? bide benim takıldığım bi konu var. ben egzersizleri ayna karşısında yapıyorum.. ıkınarak oranın açıldığını görünce sokuyorum.. ama eş denemesinde ayna olmayacak. o zaman napcam???? bunu düşündükçe korkuyorummm

cnm uyuşturucu demişsin ama ismi ne???? bide onu tam olarak nereye sürüyorsun?? aparata mı yoksa vajine girişine mi??? ne kadar sürüyorsunn

bu aparatları nereden ve nasıl alıyorsunuz? merak ettim!

ben aparat almadım cnm.. kendim yapıyorum. normal kulak çöpü yok mu onun mesela 5 tanesini streçle hatta streçlemeden öncebi kaç kat havlu peçete ile sar daha kalın olsun. amaç penis boyutunu yakalamak. ve içine sokmadan önce de zeytinyağı sür. o daha kaygan yapıomuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…