Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

((( benim öyle yapmam imkansız yaw çok zor
parmakla devam..

Kizlar oldu inanamiyorum sevincten olebilirim:)))burdaki arkadaslara cok tesekkur edrim halen bile inanamiyorum kaderimmmm bişi sormak istyrm eşim içime bosaldi ve sonra ayaklarimi dikdim 15 dk falan sonra kalktiktan sonra vajinamdan sıvî geldi sanirim meni di neden oyle oldu acaba kanamada olmadî

Tebrik ederim, insallah birdaha problem olmaz.. darisi basima:26:

Canım inan vajina yönünü bildikten ve o an kendini kasmayıp ıkındıktan sonra aynaya ihtiyacın olmayacak. Sen yeterki o ana kadar gel :)
Ne kadar sürede halledebileceğin konusuna gelince bu konuda birşey söyleyemem ama azimle devam edersen yakındır inşallah canım sen pes etme yeter :)
Kegeli mutlaka dene yönünü anlıyor insan en azından.

Hayirli olsun çok sevindim darsisi basima inş umarim bu hafta içi bende bitiririm bu isi..EE nasil yaptin anlat bize hadi

Doğrulduğunda eşinin spermleri tabiki dışarıya akacak içinde kaybolmasını bekleyemezsin dimi :)
Kanama olmamasının nedeni egzersiz yapıp orayı esnetmen. Bende de ilk ilişkide kan gelmedi ikincide geldi.
Sonraki seferlerde de gelme ihtimali var yani :)
Bu arada tebrik ederim Darısı diğer arkadaşların başına

Tebrik ederim hayirli olsunn :))

cnmmm ben dün gece denedim 2 tane kulak çöpüyle denedim. 3 taneyi yapamadım. bıraktım hemen. 2 taneyle devam ettim. bi anda çok yuüklendim galiba kendime.. daha sonra vajina tamponları varya ben ondan almıştım aparat olarak denerim diye. ama girmedi. ıkındım rahatladım ama olmadı. sokamadım bi türlü. ve oturup ağladım. çok üzüldüm.. sonra tekrardan 2 tane kulak çöpüyle başladım.. 2 taneside sonuna kadar girdi.. ıkındıkça gitti. sanki daha olsa gidecek gibiydi içimde beklettim 5 dakika kadar. sonra kegel yaptım ve çubuğu hissettim içimde. biraz sok çıkar yapıp bıraktım egzersizi. bugün devam etcemmmm

cnmmm tabrik ederim çok sevindim senin adına... bende vajinismusum.. 1 senelik evliyim. egzersizlere de yeni başladım... egsersizlere nasıl başladın neler yaptın ve nasıl yendiğini eğer özel olmazsa anlatır mısın??? çünkü böle yenen birilerini duyunca nasıl yendiklerini öğrenince inasan daha çok güveniyor kendisine....

Canım çok güzel
Olmadı diye üzülme eninde sonunda o da olacak :)
Şimdilik 2 ile devam et daha sonra tekrar denersin 3'ü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…