Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kuzum ne yaptın bir anlat ne yaptın ne durumdasın, mutlaka pes ettiğin için olmuyordur, sende bir sorun yok, ama dimdik dur bırakma kendini, aynı aşamalardan geçtik ama ne zaman kendine acımayı sızlanmayı bırakırsan ki ben öyle yaptığımda yani artık yapamayacağım demekten vazgeçip, nasıl olurda yaparım diye arayışa geçtiğimde ve korksamda eşim ya kızarsa diye düşünüp inad ettiğimde kurtuldum. kendinde sorun arama hepimiz yaşadık aynı iniş çıkışları.bu arada mutlaka çabalıyorsun arkadaşım sakın yanlış anlama, biliyorum çünkü hep soruyorsun birşeyler yapmaya çalışıyorsun. ama bak kendimden biliyorum azıcık olmayınca, başlıyordum ben ölsem yok başka türlü kurtulamam, böyle Allah korusun saçma sapan duygular. nolursun cesaretini yitirme ve 5,10 dk değil saatlerce girişi bulmak için uğraş.

hiç bişe yapmıyorum bi kaç kez zeytinyağıyla denedik ama çok afedersin iş ona gelince üste geçyrm eşim girdirmeye çalışrken ben hemen boşalsın diye onu kandırıp bi şeklde boşalmasını sağlıyorum sürtünme yoluyla adama girdi girecek dye kandırıp boş boş zevk aldiriyorum kendim zaten tedirginim bi an önce zorlmasn girdirmeye çalşmasın diye uğraşyrm.off ne bilim kaderim aşırı derecede psikolojim bozuk günün 24 saatinin 20 saati bunu düşünerek geçiyo desem yalan olmaz inan gece bile uyanıp sersem sersem nası olur nası geçer napcam diyorum..içimdee kocaman bi huzun kocaman bi boşlk.hiç geçmeyen bi sıkıntı yüreğimde,ne uyuyabiliyorum ne gülebiliyorum en sonn ne zaman kahkaha attığımı hatırlamıyorum..yürektenn gülemiyorum hiç bişeye mutlu olamıyorum.hani insan böyle mutluluktan havalara uçarya ben evlendiğimden beri hiç öyle mutlu olmadım yaa.gülmeye başlıyorum bi anda aklımaa geliyoo boğazıma düğümleniyo...görümcemim çocukları var küçük eşimm onları görmeden duramıyor sürekli arıyo kıskanıyorum elimde diil.ben görmek istemiyorum üstelik görümcem benden küçük o bile 2 çocuk doğurdu ben daha 15 aydır kadın bile olamadım.herkess soruyo çocuk nezman kaynanam sende iltihap var hastaneye götüreyim diyip duruyo..sürekli yalan söylememkten çocuk istemyrmz demekten bıktım..halbuki bağıra çağıra anltamak istiyorum yapamıyorum demek istiyorum biri elimden tutsun destek olsun istiyorum..koskoca şehirde kocamdan başka kimsem yok.kaynanamla aynı binada oturuyorum ve hiç anlaşamyrm..dr gitsem diyorum eşime göre gereksizmiş anlamıyo sık dişini bikerede diyo olmuyo iştee. ondan ızınsiz biyerede gidemem üstelik cinsel terapistler pahalı eşimden gizli okadar para biriktremem.o destek olmadan olmaz yani..

Tabiki. öncelikle ben gerçekten çok kötü durumdaydım. Değil parmak egzersizi vajinama bakamıyordum bile. İnternette çok araştırdım. Her şekilde parmak egzersizi yapmam gerektiği sonucuna vardım. Öncelikle beyinde bitmesi gerektiğini öğrendim. Eğer bu şekilde devam edersem evliliğimin kötü sonla biteceğini biliyordum. Bu yüzden önce kafama koydum yapabilirim diye.
Parmak egzersizi denedim 1 boğumdan öte gidemedim. O yüzden ben daha çok eşimle denedim. Tabi, bunun için eşinizin de sabırlı olması gerekiyor. Sonra eşim de tabi bu durumdan sıkıldı. Deniyorum deniyorum olmuyor. E ben de parmak egzersizi yapamiyorum. Ben de bir rimel kutusu aldım ve peçete ile sardım daha sonra da bir prezervatife geçirdim ve egzersizlerimi onunla yaptım. Evet oluyordu.
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile uyuşturucu krem aldım. Test etmek için önce egzersizimde kullandım ve işe yaradığını gördüm. Çünkü benim korkum kızlık yüzünden canımın yanmasıydı. Uyuşturucu krem ile eşimle ilk denememde yendim vajinismusu.
Burada önemli olan eşinize güven ve kontrolün sizde olması. Bunun için de sizin üstte olduğunuz pozisyon en uygunu diyebilirim.
Başarılmayacak birşey değil. Yeter ki kafanızda bitirin.

Uyuşturucu krem emla mi arkadaşım

canım hepimiz aynıydık parmak egzersizi ile penisi almak aynı şey değil en azından bizim için çünkü bizim beynimiz oraya hiçbirşeyin giremeyeceğine inanıyor ve kas hafızası denen birşey varmış sen buna birkez inandığında her denemede kaslar kendiliğinden kasılıyor ve girişi mümkün kılmıyor bizler parmak egzersizi ile oraya bişeyin girebileceği sinyalini gönderiyoruz beynimize . bende orta parmağa geldikten sonra hiç ilerleyememiştim burdada yazdım orta parmaktan sonra denemeye geçtim bunun 2 nedeni vardı birisi kendime bi inanç geldi o yüzden diğeride ki bence daha etkin iki parmağı yapamamış olmam. mesela 2 parmağı yapamadım girmedi ama penis girdi . umutsuzluğa kapılmamak lazım

Ya bende iki parmak alıyorum ama sonuna kadar itince az acıyor . Penis denemesinde de daha çok acıyacak gibi geliyor. Öyle mi gerçekten

hiç bişe yapmıyorum bi kaç kez zeytinyağıyla denedik ama çok afedersin iş ona gelince üste geçyrm eşim girdirmeye çalışrken ben hemen boşalsın diye onu kandırıp bi şeklde boşalmasını sağlıyorum sürtünme yoluyla adama girdi girecek dye kandırıp boş boş zevk aldiriyorum kendim zaten tedirginim bi an önce zorlmasn girdirmeye çalşmasın diye uğraşyrm.off ne bilim kaderim aşırı derecede psikolojim bozuk günün 24 saatinin 20 saati bunu düşünerek geçiyo desem yalan olmaz inan gece bile uyanıp sersem sersem nası olur nası geçer napcam diyorum..içimdee kocaman bi huzun kocaman bi boşlk.hiç geçmeyen bi sıkıntı yüreğimde,ne uyuyabiliyorum ne gülebiliyorum en sonn ne zaman kahkaha attığımı hatırlamıyorum..yürektenn gülemiyorum hiç bişeye mutlu olamıyorum.hani insan böyle mutluluktan havalara uçarya ben evlendiğimden beri hiç öyle mutlu olmadım yaa.gülmeye başlıyorum bi anda aklımaa geliyoo boğazıma düğümleniyo...görümcemim çocukları var küçük eşimm onları görmeden duramıyor sürekli arıyo kıskanıyorum elimde diil.ben görmek istemiyorum üstelik görümcem benden küçük o bile 2 çocuk doğurdu ben daha 15 aydır kadın bile olamadım.herkess soruyo çocuk nezman kaynanam sende iltihap var hastaneye götüreyim diyip duruyo..sürekli yalan söylememkten çocuk istemyrmz demekten bıktım..halbuki bağıra çağıra anltamak istiyorum yapamıyorum demek istiyorum biri elimden tutsun destek olsun istiyorum..koskoca şehirde kocamdan başka kimsem yok.kaynanamla aynı binada oturuyorum ve hiç anlaşamyrm..dr gitsem diyorum eşime göre gereksizmiş anlamıyo sık dişini bikerede diyo olmuyo iştee. ondan ızınsiz biyerede gidemem üstelik cinsel terapistler pahalı eşimden gizli okadar para biriktremem.o destek olmadan olmaz yani..
Nedir bu umutsuzluk arkadaşım,bende senin geçtiğin aşamalardan geçtim ama egzrsiz yapmanın bana yararı olacaağına inandım.sonuçta tedavisi olan bir rahatsızlık herkes egzersiz yaparak yendi.ümidini kaybetme.ben 1,5 sene çektim.yenebildim.sen niye yenemiyesin.benden ondan bundan ders çıkar kendine,herkes yeniyo de,bende yapıcam de ve bismillah deyip başlaaaa.

hemde yardıma çok ıhtiyacmz var bizde yenelim:-( arkadaşm 7sene olmadı demişsn ya.yanh aparat parmak fln yaptn da mı olmadı yoksa bişey yapmadgn içn mi.ben şimdi aparat yapyrm ama ya olmazsa diye korkum var

ben sadece dr gıttım bırkere ve korkuttu benı dr ondan sonra dr gıtmeye cesarım olmadı sonra tekrar dr aramaya basladım bı dr buldum fıyatı ucuktu 5000 tl ve 7500 tl ıstedı sonra tesadufen bu sıteyı buldum bende sızın gıbı parmak ve aparat egzersızlerıyle basladım

Bizede yardmcı ol bn 7cmlik aparata kdr içime alablyrm dün eşimle p...s ucu denemesi yaptk braz ugrastk girmedi ama suan acıda yok önceden her denemeden snra lavaboya gidemiydm sızı oluyodu canm cok yanıyodu şmdi öle bir acım yok denerken bol jel kullanyrz bde popomun altna yastk koyuyrm dha rahat oluyo baska nelr yapmalym bnde yencem bu sefer çok inanyrm çok kararlym bu defa 7sene çekmişsn 1 haftada çözmüşsün bn 1.5 senedir vajinsmusm...

ılk once ınan sende yapabılırsın dogru yoldasın 7 cm desın aparatı 10 cm olana kadar calıs 10 cm 3 4 gun daha calıs ıyıce alıs aparata sonra es denemesıne gecersın ben oyle yaptım 10 cm alısanakadar es denesı yapmadım

Nedir bu umutsuzluk arkadaşım,bende senin geçtiğin aşamalardan geçtim ama egzrsiz yapmanın bana yararı olacaağına inandım.sonuçta tedavisi olan bir rahatsızlık herkes egzersiz yaparak yendi.ümidini kaybetme.ben 1,5 sene çektim.yenebildim.sen niye yenemiyesin.benden ondan bundan ders çıkar kendine,herkes yeniyo de,bende yapıcam de ve bismillah deyip başlaaaa.

evet haklısın güçsüz davranıyorum ama egzersizden korkuyorum işte,burda okuyorum herkes egzersiz yaparak yenyo ilerliyor.nerden başlıcamıda bilemiyorum..

evet haklısın güçsüz davranıyorum ama egzersizden korkuyorum işte,burda okuyorum herkes egzersiz yaparak yenyo ilerliyor.nerden başlıcamıda bilemiyorum..
Ben en başta aynayı aldım ve serçe parmağımı denedim ve oldu çoook mutlu olmuştum.o gün içinde bir kaç kez serçe parmağımı yaptım.sonraki gün yüzük parmağıma geçtim.bunu birkaç gün denedim ve zor olsada oldu.parmaklarımı yağladım tabiii.ara verdim zaman zaman,orta parmağımada günlerce uğraştım.onuda yaptım,uzun süre orta parmağımla denedim.sonra hemen muma geçtim.kısaca bu şekilde ben yine yardımcı olurum sana.benim kadar ara verme,bir parmakta çokda beklemene gerek yok kendini hazır hissettiğin zaman değiştir parmağını.

ben sadece dr gıttım bırkere ve korkuttu benı dr ondan sonra dr gıtmeye cesarım olmadı sonra tekrar dr aramaya basladım bı dr buldum fıyatı ucuktu 5000 tl ve 7500 tl ıstedı sonra tesadufen bu sıteyı buldum bende sızın gıbı parmak ve aparat egzersızlerıyle basladım

bunu sordum bir iki kişiye daha üstü kapalı cevap vermişlerdi teşekkür ederim.ben bundan korkuyorum o yüzden böyle bir soru sordum.yani şimdi aparat yapıyorum 12cmlik oluyor ondan sonra olacağına ınanyorum fakat sonra burada okuyorum 10yıldır yapamyroz diye kendi kendime diyorum demekki egzersiz yapsak ta hatta ilerleskte o iş olmayabilyr:-(öyle düşününce de korku basiyor.yani deneyince olacak inşallah

ılk once ınan sende yapabılırsın dogru yoldasın 7 cm desın aparatı 10 cm olana kadar calıs 10 cm 3 4 gun daha calıs ıyıce alıs aparata sonra es denemesıne gecersın ben oyle yaptım 10 cm alısanakadar es denesı yapmadım
dün akşam eşimle braz deneme yaptık bu akşamda denicektik aslnda .s deneme yapmıym mı ozmn

Canım dr iki parmağını soktu diyorsun demekki oranın kapalı olmadığını birşey girebildiğini gördün bu çok iyi. Öncelikle kulak çöpüyle denemeye devam et ve yavaş yavaş kalınlığı arttır. Sana tavsiyem bir de kulak çöpü ile egzersiz yaparken kegel egzersizi dene. Yani vajina kaslarını açıp kapat ki çubuğu hisset ve vajina girişinin neresi olduğunu hissetmeye çalış.
Bence dr iki parmağını sokunca tepki vermedi isen senin de başarman yakındır. Çünkü ben başarmadan önce dr a dokundurmazdım bile eminim ki dr a da gitmedim bu yüzden.

evet çok haklısın söylediğinde cnm. bende kulak pamuğunda yavaş yavaş hareket etmek istiyorum yavaş olsun tam olsun istiyorum. bugün ben 3 taneyle devam etcem ama 3 tane kulak çöpünü streçleyip zeytinyağına sürcem ööle daha kolay oluomuş... kegel egzersizi hiç yapmadım egzersiz anında.. bugün bunu da yapcam inş 3 taneyi başarı şekilde hallederim.. çok saol ayrdımın için... sence ben ne kadar sürede atlatırım bunu??? bide benim takıldığım bi konu var. ben egzersizleri ayna karşısında yapıyorum.. ıkınarak oranın açıldığını görünce sokuyorum.. ama eş denemesinde ayna olmayacak. o zaman napcam???? bunu düşündükçe korkuyorummm

Tabiki. öncelikle ben gerçekten çok kötü durumdaydım. Değil parmak egzersizi vajinama bakamıyordum bile. İnternette çok araştırdım. Her şekilde parmak egzersizi yapmam gerektiği sonucuna vardım. Öncelikle beyinde bitmesi gerektiğini öğrendim. Eğer bu şekilde devam edersem evliliğimin kötü sonla biteceğini biliyordum. Bu yüzden önce kafama koydum yapabilirim diye.
Parmak egzersizi denedim 1 boğumdan öte gidemedim. O yüzden ben daha çok eşimle denedim. Tabi, bunun için eşinizin de sabırlı olması gerekiyor. Sonra eşim de tabi bu durumdan sıkıldı. Deniyorum deniyorum olmuyor. E ben de parmak egzersizi yapamiyorum. Ben de bir rimel kutusu aldım ve peçete ile sardım daha sonra da bir prezervatife geçirdim ve egzersizlerimi onunla yaptım. Evet oluyordu.
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile uyuşturucu krem aldım. Test etmek için önce egzersizimde kullandım ve işe yaradığını gördüm. Çünkü benim korkum kızlık yüzünden canımın yanmasıydı. Uyuşturucu krem ile eşimle ilk denememde yendim vajinismusu.
Burada önemli olan eşinize güven ve kontrolün sizde olması. Bunun için de sizin üstte olduğunuz pozisyon en uygunu diyebilirim.
Başarılmayacak birşey değil. Yeter ki kafanızda bitirin.

cnm uyuşturucu demişsin ama ismi ne???? bide onu tam olarak nereye sürüyorsun?? aparata mı yoksa vajine girişine mi??? ne kadar sürüyorsunn

bu aparatları nereden ve nasıl alıyorsunuz? merak ettim!

ben aparat almadım cnm.. kendim yapıyorum. normal kulak çöpü yok mu onun mesela 5 tanesini streçle hatta streçlemeden öncebi kaç kat havlu peçete ile sar daha kalın olsun. amaç penis boyutunu yakalamak. ve içine sokmadan önce de zeytinyağı sür. o daha kaygan yapıomuş.

X