Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

maşalllahhh sana maşallllaaahhhnazar da olabilir tabi çok hızlı ilerledin çünkü.bir kaç gün daha yap bakalım egsersizleri.sonra ilk hedef eşinin parmağı

ıcım cok kotu bugun . sabah olmasını hıc ıstemedım. bıraz kısısel problemım var ondan sanırım. umarım toparlarım kendımı. tesekkur ederım ılgın ıcın

bazen öyle olabiliyor insan .benim de bazen sebepsiz yere içim daralır durur acaba bugün kötü bişeymi olucak diye düşünür dururum bütüngün.tabi senin bi sebebin var anladığım kadarıyla.umarım çözersin problemini bir an önce

tesekur edıyorum destegın ıcın canım burasının sayesınde bır cok arakasım oldu burası dertlerımı unutmama yardımcı oluyor.

tesekur edıyorum destegın ıcın canım burasının sayesınde bır cok arakasım oldu burası dertlerımı unutmama yardımcı oluyor.

canım benım soyle derın bı nefes al ıcıne cek guzel havayı ...sonrada gulumsemeye calsı hayat o kadar hızlı ılerlıyorkı ..bencehıcbı sye ııcn uzme kendını ..sorun ney bılmıyourm ama ...

canım benım soyle derın bı nefes al ıcıne cek guzel havayı ...sonrada gulumsemeye calsı hayat o kadar hızlı ılerlıyorkı ..bencehıcbı sye ııcn uzme kendını ..sorun ney bılmıyourm ama ...

haklısınız canlarım. gecekten bıraz gunese cıkım barı bugun mersın yıne gunluk guneslık yanıyo ortalık. en ıyısı bıraz alısverıs kafa dagıtırım bıraz. desteklerınız ıcın tesekurler kızlar.

hıh tamam işte çözümünü bulmuşsun.ben alışveriş yapınca nasıl mutlu oluyorum anlatamaminsanın keyfi yerine geliyo vallahi

cimbobcuum sıkma canını olumlu şeler düşün ,benimde öyle oluyor hatta genelde öyleyimdir .içim sıkılır kimse ile görüşmek istemem insanlarla görüşmem evden dışarı çıkmam kapatırım kendimi resmen ...Ama böylede daha karamsar hale geliyor insan ...umarım sebebi neyse biran önce ferahlarsın canıım..

Bendeeee alışverişe bayılırııım acayip kendime geliriiim en iyisini yaparsın çık dolaaaaş canııım:)))

Son düzenleme:
merhabalaar bir hafta öncesinde kesinlikle parmak olayını yapamayacagımı düşünüyordum ama bir haftada cok sey değişti gcen en son yazdıgımda kulak çöpünü zor yaptığımı yazmıstım..artık eşimin serçe parmağını yaptım önce ve dunde işaret parmağıı bunlar olduysa devamıda gelir diye düşnüüyorum cok umutluyum..yapabılırım değilmi bayanlar

yaparsın tabi canım neden yapamıyasın?bizim yapanlardan bir farkımız yokki.işte egsersizlerin de faydası burda ortaya çıkıyor zaten.yaptıkça anlıyoruz ki meğer oraya bişey girebiliyormuş.bugün serçeyi yapan yarın aa bu sefer de işaret parmağını deniyeyim diyor.zaten zamanla bence bu parmak egsersizinden de sıkılıcaz ve pe..s denemesi yapmak istiycez.insan başardıkça hevesi artıyo ve sen de zamanla azla yetinemeyip büyüğe geçmek istiyceksin diye düşünüyorum.umutluysan devamı gelir zaten Allah yardımcın olsun canım

saol cnaım teşekkürler ben bugun iki parmagı deneyeceğim aksam bakalım nasıl olacak ha biraz hızlı bir tedavi sürecinden gecıyorum zaten oyle haftada bir değil nerdeyse hergün gidildiğinden daha hızlı oluyor dun ısaret parmagıydı bugun iki parmak bu kadar hızlı ilerlemesine seviniyorum..bu iki parmagı yapınca ne yapacagım acaba onu merak ediyorum direk penis lemi deneyeceğiz acaba bundna sonra..cok meraktayım

çok güzel ilerlemişsiin denizkızı tebrik ederim ..devamı gelicektir eminim..2 parmak 3 boğuma kadar yaptıktan sorna 3 parmaga geçiyorlar genelde canım..yuzuk le işaret parmagını birleştiriyosun orta parmakta üstüne gelicek onların, küs şeklinde derler arkadaşlar buna....Sonra sına sen karar veririsin rahatlıgına göre eşli çalışmaya geçen de var mum la felan yapmaya geçen de durumuna göre devam edersin ...ama egzerisizi bırakmassan kesin başarın yakın.ben 8 senedir bu egzersizleri yaptım ama biraz bunaldıgımda bıraktım hep böyle uzadı gitti...başarı elde edemedim.ama şimdi 1 haftadır kesintisiz egzersiz yapıyorum ben bile inanamıyorum yaptıklarımın çalışınca oluyomuş diyorum hep...eşli egzersize geçemedim bende o aşamadayım dilatör denen aletlerle çalışıyorum..Hem ne güzel senin eşinin parmagınıda alabiliyosun ben onu hiç yapamadım tırsıyorum nasıl alabiliyosun kendimi nasıl rahat bırakabilrim o konuda bilmiyorum...

canım bundan sonrası beni aşar aslında çünkü ben serçe parmağa başladım araya regl girdi falan orda kaldım yani.ben böyle konuşunca beni de başaranlardan sananlar oluyor ama ben sizden gerideyim aslında sadece yardımcı olmak hoşuma gidiyor mutlu oluyorum.burdaki arkadaşlardan duyduklarımla yardımcı olmaya çalışıyorum.sen şimdi bu sevinçle ilerleyebildiğin kadar ilerle.iki parmağı da alabilirsen bence birkaç gün onu yap derim ben alışana kadar.ama tabi sana bu da çok kolay geliyorsa 3 parmağa geç.hemen pe..se geçme derim ben.iyice alış ki sonra pe..s denemesinde olumsuz bişey yaşarsan başa dönme.moralini bozucağına 3-5 gün geç olsun ama olsun.tabi sen ben 2 parmaktan sonra yaparım diyorsan sen bilirsin tabi irade ve hırs meselesi biraz da.

ben senden gerıdeydım bak canım bılıyorsun degılmı aslında ne kadar kolay oldugunu sen burdan anla bı haftada kendımı astım ya :) artık orasını doktorum belirler ben bilmiyorum o ne derse onu yaparım normalde 3 parmak varmı tedavi sürecinde bilemiyorum ama 3 parmaktan daha kolay olur p.. sankı :S

canım benim inan bana eşle daha kolay ben buna inanıyorum sende inan yani ben kendi parmagımı hiç yapamadım ama tabi kişiye göre değişecek bir durum..önce elini tutuyordum hep yaparken hep o zaman daha güven sağlıyor ama o telkin verdi merak etme dur deyince durcam diye elinide bıraktım ve elini bıraktıgımda cok daha rahat bir şekilde ve hepsi oldu bende şok geçirdim aslında bu kadar kolay olacagını bilmiyordum cunkı 3 gun denedim ben işaret parmağını 2 boğumdan öteye gidememiştim..eşine güven kendine gücen sık bırak nefes al bırak rahatla..inanmaktan geçiyor herşey eminim olacaktır

işallah denizkızı ya zaten ona dilatörü itirmesine izin versem p..s aşamasınıda rahat atlatıcagımı düşünüyorum.bir kez denemeye kalkıştı bende tutum elimle ay dur yavaş ben iticem sen tut felan derken adam kızdı çekti gitti ogün bugun yaklaşmıyor yanıma:))) ama o güne göre çok çok daha iyim ..ben 2 seferdir er.otik film izleyerek egzersiz yapıyorum geceleri ve inanılmaz rahat oluyor dilatör hemde kremsiz jelsiz o yzuden eşimlşe bu şekilde çalışmayı düşünüyorum umarım başarırım....gündüzleri takılmaya başladım 2 gündür yani yapamıyorum gece olucna çözülüveriyorum bende anlamadım ..allah yardımcımız olsun işallah çok yakında başarırırz ....

işte güvenmek cok önemlii..ben eşime neler çektirdim su asamaya kadar bir bilsen pskljisi bozuldu resmen ama sabrediyor canım benim çek yapma bırak diye bagırıp cağırıyordum dun aksama kadar..artık cok yoruldu oda..bencde hisediyorum sona doğru yaklastığımı Allah izin verirse olacka yakında inşallahh herkes kurtulur bu dertten neler cektım neler hayatımın en kötü yılıydı diyebilirim..ben bebek yağıyla yapıyordum dun jelle yaptım daha kaygan oldu bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…