Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım sen o an dıye düşünme soyle yapın esınle ilişki pozisyonundayken eşin zorlamadan hafif hafif bastırsın sen de kendın esine bakmamaya calış o zaman kasılabılırsın baska yere bakarak baska bır sey düşün ya da baska bı konudan konusun esınle komık bı sey anlatsın fıkra vs :) gülünce gevsersın sonra yavas yavas olacak de olmak zorunda de kendı kendıne ölüm yok ya ucunda kım bundan ölmüş diye düşün ınankı orası zaten o yapıda o şeyin kılıfı gibi hatta daha geniş bile :)) bu aksam bubları düşünerek dene canım bi bi de dua etmeni öneririm o işe baslarken

tavsiyeleriniz çok güzel arkadaşlar büyük bir merak ve hevesle okuyorum ve bende bu illeti yeneceğime inanıyorum...hani önceden teşhis imkanı da yokki tedavi olalım :)) herkese teşekküürlerr..

evet haklısın kim ölmüş bundan :)

dua ederek başlıcam cnm çok sağol.
mantıklı düşündüğümde çok normal geliyo herşey basit geliyo ama o benim bilinçaltım yokmu yaktı beniii :)

bı de cocuk dogurur gıbı ıkınmak iyi olur dıye dusunuyorum cunku ıkınınca kasmak ımkansız gıbı bır sey ..bı d edogru yerden gırıs yapmalı esın yanı bıraz arka tarafa yakın ve egık sekılde derın bı nefes al tut nefesını o sırada da ıkınmaya calış cok kolay olcak ınan :) başarılar

Bahsettiğin ki,şi sanırım süleyman eserdağ.. eğer öyle ise tam bir yanılma içerisindesin ben orada 2 günde yendim. ankarada heraklinik benle birlikte bir sürü arkadaşımda yendi umarım ondan bahsetmiyorsundr çünkü onda yenemeyen kimse de yenemez ayrıca hipnoz tedavisi yapmıyor sanırım o değil bahsettiğin.ayrıca o cinsel fantezileri psikolog da dinliyor. hatta şu yanlış şu doğru diyor bunda abest olan ne? ne kadar açıldınki fantezilerin hakkında??hayatımda tanıdığım en iyi jinekolog. ve vajinumusta çok başarılı..o yüzden eğer o ise laf söylemeye çalıştığın şiddetle kınıyorum..

ayrıca zorla mı anlat dedi sana??? 6 kişi gittik oraya hiçbirimizden böyle saçma bir talepte bulunmadı..tuhaf geldi anlattıkların özelden yazarmısın kim bu doktor

ya kızlar gıcıkmısınız nesiniz yaaa ben geliyorum kimse yok puuffff:84:
bu arada bana kalabalıklaşmışız yahu bir hafta girmedm neler olmuş neler :44:

neyse... kızlar ben bu arada sınavı kazandım ve bir aya kadar yükseleceğim bebek için atama bekliyordum zaten oldu o da :) bir iki aya rahat rahat bebek çalışmalarına başlarım artık

hoş bulduk :) sen bebek dusundugune göre yendin heralde degıl mi
canım ben 15 şubatta eşimle ankarada süleyman eserdağ a yani vaji doktoruna gitmiştim 1-2 günde kesin olarak yendim. fakat biraz ailevi problemlerimiz oldu sorunlar filan.. aksadı derken ancak 2-3 ayda bir yarım yamalak birlikte olmaya çalıştık. sonra sorunlar çözülmeye başlayınca bir de bu siteyi bulunca ağustos ayından sonra tekrar faaliyete başladık darısı sana canım sanırım sende vajilisin.. umarım biran evvel atlatırsın..sormak istediğin her konuda sana yardımcı olurum canım

yok canım ben vajılı degılım cok şükür :)) sadece yardımcı olmak ıstedım ben 5 yıllık evlıyım eskidim :)

faalıyetlerde basarılaR Benım de bır oglum var allah ısteyen herkese versin

gözün aydın elıf. umarım bebek konusunda da muradına erersın bır an once

yok canım ben vajılı degılım cok şükür :)) sadece yardımcı olmak ıstedım ben 5 yıllık evlıyım eskidim :)

faalıyetlerde basarılaR Benım de bır oglum var allah ısteyen herkese versin

Hay maaşallah Allah nazardan saklasın o zaman sen bana yardımcı ol ilişki esnasında git gel yaparken eşim çok hızlı hareket ediyor içime doğru ittirdiği anda arka taraftan yani popomdan bir sancı giriyor. içte şişlik var.. kabızlıkta malum sorunlarımdan kronik deredeyse.. hiç yaşadınmı

tabıkı canım cok normal gecer o zamanla ılk baslarda arkandan cıkacakmış gıbı hıssedersın :)) esıne soyle daha yavas olsun sen yönlendır

tabıkı canım cok normal gecer o zamanla ılk baslarda arkandan cıkacakmış gıbı hıssedersın :)) esıne soyle daha yavas olsun sen yönlendır
yani popomda sanıc oluyor yumurtlayacakmışım gibi. popomu elime eldiven geçirip kontrol etmek zorunda kaldım içte hakkaten şişlik var ya da ben ağrı hissettiğimden oradaki normal şişliği anormal mi hissediyorum acaba? anlayamadım kötü bişi çıkcak diye doktora da gidemiyorum korkudan yani ne zaman düzelir acaba bu durum ..içte bağırsakta sancı oluyor kalın bağırsakta yani.. ilk başlarda yoktu bu sonra oldu yaa

emla çıktığına göre hayatından, o da olurrrrs :)))

hımm canım şişlik konusunda bı sey dıyemıyorum belkı basur olabılır ama o baskı oluyor bende de oluyor bazen hala onda korkacak bı sey yok rahat ol

hehe o girdiğine göre sen vajiyi de yendin o zamannn di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…