Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

artık daha pes etmek yok zaten onu geçiceksin buna ne ben, nede buradaki kızlar izin vermeyiz.. yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin şurada iki kulaç daha atıcaksın ve kurtulucaksın Allahın izniyle. sen çalışmalarına tam gaz devam ediyorsun hergün rapor veriyorsun inş. desteğe her ihtiyacın olduğunda biz buradayız. sen kurtuldum yazdığında burada oynıcaz

Son düzenleme:

canım sen bu gazla çok yakında başarıcaksın gibi.hadi hayırlısı bakalım.bayanların elinden kim kurtulmuş ki bu kurtulsun

umarım canım her seferinde pes ettim ama bu sefer daha bilinçliyim daha çok ilerleme var bende aay böyle mutlu oluyorum sizlerinde yorumlarıyla hep egzersiz yapasım geliyor 24 saat, kendimi tutamıyoruuum..

cnm geçmiş olsun bende de uyku problemi var
dr ne dedi yazar mısın burda. merak ettim bende
sınavında başarılar tatlım .
[/QUOTE]

önce anket doldurttular,sonra hastalıklarımı sordular.. bende alerji var belki ondandır dediler.. ama diş gıcırdatması , bacak krampları ve kasılmaları söyleyince gün verdiler.. üniversiteye gittim o da haziranın 1 ine verdi...şimdi özele soracam acaba ne kadarını sigorta karşılar,ne kadar tutar diye?? bebek öncesi komple kontrolden geçeyim dedim ama çok uzak tarih yaa.. sınavlarım bitsin özel hast. araştırmamı yapacam :S

anladım cnm hakikaten çok uzak bi tarih
çok geçmiş olsun
bnmde gitmem lazım
bi uyanınca 2 saat uyuyamıyorum malesef

diş gıcırdatması,uykuda ani sıçramalar,bacak krampları...eşimde de var...acaba stresten mi ki? bu arada ne alerjin var? bende de var da o açıdan soruyorum... bir de devlet hastanesine mi gittin?

Son düzenleme:

geçmiş olsun,hayırdır ne operasyonu geçirdin?

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza ... 1,5 yıllık evliyim ve bende vajinusmusum ...
daha önce takip ediyordum ... bi listeniz vardı sizin beni de eklermisiniz oraya ... ?

merhaba kızlar dün ıkıncı denemeyı yaptık ve basarılı olduk hatta eşim içime boşa... ben kayganlastırıcı olarak sextiva kullanıorum o spermlere zarar verırmı aceba su bazlı kayganlastırıcı yzıyor.. ama kızlık zarım yırtılmadıgı ve esnek oldugu ıcın ıcıme hepsini aldıgımda kasıklarım ve karnımda baskı hıssedıyorum sankı zarım en son o kadar esnıyor ve yırtılmıyor gibi hani yırtılsa o baskıyıdamı hıssetmıcem aceba sız ne dıyorsunuz? bu baskıyı nıye hıssedıyorum??

canım aramıza hoşgeldin:80: ben 14 aylık evliyim bu site sayesinde ilerliyorum kurtulmuş değilim ama çok umutluyum .tek değilsin allah yar ve yardımcın olsun

:80:
slm kızlar bende yeni katıldım aranıza ... 1,5 yıllık evliyim ve bende vajinusmusum ...
daha önce takip ediyordum ... bi listeniz vardı sizin beni de eklermisiniz oraya ... ?

canım aramıza hoşgeldin :80: ben 14 aylık evliyim .bu site sayesinde ilerliyorum. kurtulmuş değilim ama çok umutluyum .tek değilsin.allah yar ve yardımcın olsun

hoşgeldin canım kadınlar kulubünü bulduysan artık vajiyi yenme sürecine girdin demektir.
geçmiş sayfaları okumayı ihmal etme derim.

Arkadaşlar bende 1 buçuk ay kadar önce siteye üye oldum ama,ondan önce sürekli takip ediyordum.Ben 4 aylık evliyim va yaklaşık 1 buçuk ay bu illetle boğuştum.Ama inanın bu site sayesinde yendim evet tam anlamıyla yendim:))Ben bile inanamıyorum.Hep derler ya ben yendiysem herkes yener aynen öyle.Ben çok göz yaşı döktüm çok üzüldüm ama yendim..:)Burdan şimdi elimden geldiğince sizlere de yardımcı olmak isterim.Çünkü bu hastalığı yaşamayan anlamaz.
Nasıl yendiğime gelince çok zor oldu.kolay olmadı.Ama ilk parmak egzersizi ile başladım bir iki hafta denedim.sonra emla denen o muhteşem ilaç sayesinde bi anda oldu.bn yalnız çok korktuğumdan emlayı çok fazla sürüyordum oda etkisi geçince tahriş edip aşırı derece yanma oluodu ama ben okadar korkuyordum ki acıdan sonraki çektiğim acıyı gözüm görmüyordu.sonra zaman la 1 ay sonra falan emlam bitti ve mecburen emlasız denedik.Evet gelgitlerde canım acıdı azcık ama öyle korktuğum gibi olmadı.:)Ben yeneli yaklaşık 2 ay oldu anca düzene girdi ilişkimiz,acı yok denecek kadar az,sadece giriş esnasında ama oda zamanla geçecektir.İnanın bu aşamaya gelmek bile mucize olduğu için hala inanamıyorum ve artık kendimi bu anlamda çok mutlu hissediyorum.Umarım bu sıkıntıyı yaşayan tüm arkadaşlarım başarır benim gibi.Sadece cesaret ve kararlılık ve EMLA:)...

Kızlar kuzenimin interneti olmadığından yardımcı olamıyorm ona. başka şehirde. anlatıyorum anlatırken bile ııyyğğ diyor.. mecburen doktora gidiyor ankaraya. tek başarıyım para sorun değil dedi. maddiyatı iyi de Allah tan .. bakalım umarım iyi olur onun için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…