Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

valla kısa sürede baya ilerledim aslında ama regli dönemim ve eşimin gitmesi beni geriletirmi bilemiyorm. artık filmin devamını ben arabistana gittikten sonra görücz inş :kk77:
ben hiç egzersiz yapmadım, sen egzersiz yapmışmıydın? ben şimdi yapmak istiyorum ama dilatörü nerden bulabilirim hiç bir fikrim yok?

yok cnm bende egzersiz yapmadım
ben dilatör ne onu bile bilmiyodum cnm :))
sanırım bu vaji sitelerinde satılıyomuş
bi arkadaşın msjında okumuştum

tabiki yardım ederim yaklasık 1 hafta once burda yorumları okuyup nasıl yapacagımı dusunuyordum 2 aylık evliyim 1 ay sonra psikoloğa gittik sadece ön bilgi aldık ıste vajınusmusu anlattı baska hıcbırsey anlatmadı bızde cıktık eve gıderken butun yolları deneyelım en son care seanslara baslarız olmazsa dedık. daha sonra ben evde kendı kendıme parmak egzersızlerıne basladım bir parmağı gırdırmeye calısırken sadece ucu gırdı ve cok canım yandı sonra nefes aldım verdım bıraz daha yaptım ve oldu sonra aradan zaman gectı ve ıkıncı parmagı denedım hepsı gırmedı tabı zamanla azıcık azıcık her gun iki cm ittim daha sonra 2 hafta gectı artık ucunu kolayca gırdırdım cunkı beynım o parmagı kodladı ve zorlanmadım sonra bir baktım iki parmagımı gırdırıyorum sonra üç sonra eşımle denedım olmadı moralım bozuldu egzersızlerı bıraktım fakat sonra hırs yaptım dönüşüm muhtesem oldu evdki bir objeyi denedım gırdı basta cok zor oluyor ama o objeye kayganlastırıcı surdum oyle denedım hepsi girdi bunu defalarca yaptım sonra 3 4 gun sonra esımle denemek ıcın yapmadık emla almıstım o uyusturuyorya onla denerım dıye dusundum fakat bırden yatakta bulduk kendımızı bende nede olsa olmazsa emlayı sürerım yaparım dedım ama sadece kayganlastırıcı sürdük ve yaptık elimle pen.. tutuyordum sadece ucu gırıyordu bırden elımı cektım hepsi girdi ama bunu ne zaman yapın bılıyormusunuz orgazm olduktan sonra yapın genıclıyor vajina ve rahatca gırıyor ne ağrı oldu ne sızı inanın anlamadım bile ve ben cok korkak ürkek birisiyim birde yukarı dogru degıl asagı dogru girdirin ben yanlıs yere zorluyormusum o yuzden canım yanıyormus şimdi ikincisi nasıl olacak onu beklıyorum onun korkusu var..
canım tebrikler çok sevindim ikinciyi düşünürken ilk yaptığında neler hissettin onu düşün ve heveslen dahada kolay olacak inan benim kaçıncı yapışım ama her seferinde olcakmı diye düşünüp kasılıyorum zamanla geçer buda vajiden kurtulduk ya gerisini boşver gitsin...

selam arkadaslar.. iki gündür 3. boy dilatörü zar zor aliyorum emla ile.
bepanthen fazla kayganlastirmiyor, o yüzden pek faydasi olmuyor bu boyda.
umarim emla bagimlilik yapmaz :76:

selam arkadaslar.. iki gündür 3. boy dilatörü zar zor aliyorum emla ile.
bepanthen fazla kayganlastirmiyor, o yüzden pek faydasi olmuyor bu boyda.
umarim emla bagimlilik yapmaz :76:

canım krem yerine yag türü bişiler kullan istersen
bebe yagı olabilir krem çabuk emildiginden her seferinde zorlanabilirsin

Kızlar bugun de egzersizlerim çok güzel geçti 3 gündür kesintisiz sabah ve akşam çalışıyorum gerçekten baya rahatlama var girişteki zorlandıgım yer yavaş yavaş yok oluyor.Bir kaç seferlik itirmeden sonra giriyor Allahım işallah tez zamanda kurutulurum..Hala eşimle çalışma konusunda tedirginim sadece ne zaman geçsem bilemiyorum biraz daha çalışayım diyorum kendi başıma ..şimdiye kadar yaptıgım egzersizlerin en rahatını yaşıyorum 3 gündür.....Ah birde eşime güvenebilsem sonrası çok kolay olucak benim için.Egzersiz yapan arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum ....

kızlar uzun zamandır giremiyorum iş yogunlukları evde de net yok nasılsınız arada girip okuyorum aklımdasınız bnde küçük operasyon gecirdim suan iyiyim işte bi süre ilişki yasaktı . dün deneme yaptık problem olmadı ama biraz acıdı sanırım ameliyattan dolayıyıdı şükür sorun yok ama öpüyorum herkesi

kızlar uzun zamandır giremiyorum iş yogunlukları evde de net yok nasılsınız arada girip okuyorum aklımdasınız bnde küçük operasyon gecirdim suan iyiyim işte bi süre ilişki yasaktı . dün deneme yaptık problem olmadı ama biraz acıdı sanırım ameliyattan dolayıyıdı şükür sorun yok ama öpüyorum herkesi

canım geçmiş olsun merak ettik seni yoktun buralarda...Allah acil şifalar versin bebişim...

tabiki yardım ederim yaklasık 1 hafta once burda yorumları okuyup nasıl yapacagımı dusunuyordum 2 aylık evliyim 1 ay sonra psikoloğa gittik sadece ön bilgi aldık ıste vajınusmusu anlattı baska hıcbırsey anlatmadı bızde cıktık eve gıderken butun yolları deneyelım en son care seanslara baslarız olmazsa dedık. daha sonra ben evde kendı kendıme parmak egzersızlerıne basladım bir parmağı gırdırmeye calısırken sadece ucu gırdı ve cok canım yandı sonra nefes aldım verdım bıraz daha yaptım ve oldu sonra aradan zaman gectı ve ıkıncı parmagı denedım hepsı gırmedı tabı zamanla azıcık azıcık her gun iki cm ittim daha sonra 2 hafta gectı artık ucunu kolayca gırdırdım cunkı beynım o parmagı kodladı ve zorlanmadım sonra bir baktım iki parmagımı gırdırıyorum sonra üç sonra eşımle denedım olmadı moralım bozuldu egzersızlerı bıraktım fakat sonra hırs yaptım dönüşüm muhtesem oldu evdki bir objeyi denedım gırdı basta cok zor oluyor ama o objeye kayganlastırıcı surdum oyle denedım hepsi girdi bunu defalarca yaptım sonra 3 4 gun sonra esımle denemek ıcın yapmadık emla almıstım o uyusturuyorya onla denerım dıye dusundum fakat bırden yatakta bulduk kendımızı bende nede olsa olmazsa emlayı sürerım yaparım dedım ama sadece kayganlastırıcı sürdük ve yaptık elimle pen.. tutuyordum sadece ucu gırıyordu bırden elımı cektım hepsi girdi ama bunu ne zaman yapın bılıyormusunuz orgazm olduktan sonra yapın genıclıyor vajina ve rahatca gırıyor ne ağrı oldu ne sızı inanın anlamadım bile ve ben cok korkak ürkek birisiyim birde yukarı dogru degıl asagı dogru girdirin ben yanlıs yere zorluyormusum o yuzden canım yanıyormus şimdi ikincisi nasıl olacak onu beklıyorum onun korkusu var..

tebrik ederim canım :nazar::nazar::nazar::KK71:
ne güzel vajiyi yenmişsin gerisi daha kolay gelecektir.

kızlar herkese günaydın

sukutcum ne yaptın merak ediyorum seni?
dün ben kaderin dediği pozisyonda çok rahat yaptım.
kübra sen vajiyi yenmiştin di mi ? ondan sonrakiler nsl rahat oldu mu?
canım hiç denemedik çok yoğun bi dönemdeyiz misafilerler gelen giden akşm zor atıyoruz yatağa kendimizi:KK59:
okuduğum kadarıyla seninde acılı oluyormuş kendini rahat bırakıyomusun sıkıyomusun
bende korkuyorum zor olurmu acaba diye:KK50:

sağol bebişim iyiyim şimdilik ara ara ağrıyor başım bu aralar çok fazla pc başında vakit geçiriyorum gözlerimin ağrısı başıma vuruyor sanırım yarın vakit bulursam göz dr gitmeyi düşünüyorum biri bitiyor biri başlıyor 2010 yılı yaramadı bana bir an önce 2011 gelsede kurtulsam uğursuz yılım oldu bu yıl hastaneden çıkamadım ama Allah daha beterinden korusun bunada şükür diyorum...bu arada tüm sağlık sorunları ile uğraşan arkadaşlara acil şifalar diliyorum....

canım çok geçmiş olsun göz tansiyonunuda ölçtür oda baş ağrısı yapar.birazda pcden uzaklaşmayı dene gün içersinde az vakit ayır bilgisayara bakalım faydası olacakmı en azından pcden olup olmadığına bakarsın

Kızlar İtalyanca vizem kötü geçmişti bugün sonuçlar açıklandı 70 almışım çok mutluyum :nazar:
Darısı diğer vizelerin başına inşallah :nazar:

canım hiç denemedik çok yoğun bi dönemdeyiz misafilerler gelen giden akşm zor atıyoruz yatağa kendimizi:KK59:
okuduğum kadarıyla seninde acılı oluyormuş kendini rahat bırakıyomusun sıkıyomusun
bende korkuyorum zor olurmu acaba diye:KK50:

[/COLOR]
cnm yorgunda olsanız deneyin boş gün bırakmayın
sıkıyorum ben kendimi
bi gün yapabiliyosam ertesi gün yapamıyorum dün akşam yapamadım mesela
p...s başı girerken acı hissediyrm bizde üstüne gitmedik bıraktık
yaptığımız zamanda git gel olmuyo fazla
sadece çok az oluyo :KK43:

Kızlar İtalyanca vizem kötü geçmişti bugün sonuçlar açıklandı 70 almışım çok mutluyum :nazar:
Darısı diğer vizelerin başına inşallah :nazar:

tebrik ederim cnm

Kızlar bugun de egzersizlerim çok güzel geçti 3 gündür kesintisiz sabah ve akşam çalışıyorum gerçekten baya rahatlama var girişteki zorlandıgım yer yavaş yavaş yok oluyor.Bir kaç seferlik itirmeden sonra giriyor Allahım işallah tez zamanda kurutulurum..Hala eşimle çalışma konusunda tedirginim sadece ne zaman geçsem bilemiyorum biraz daha çalışayım diyorum kendi başıma ..şimdiye kadar yaptıgım egzersizlerin en rahatını yaşıyorum 3 gündür.....Ah birde eşime güvenebilsem sonrası çok kolay olucak benim için.Egzersiz yapan arkadaşlarıma kolaylıklar diliyorum ....

bu ne güzel bir haber böyle, tebrik ederim canım.. en kısa zamanda müjdenide bekliyoruz inş :) :KK70:

kubracım en son dün gece 24,30 a kadar egzersiz yaptım gayet iyidim..Kendime nazar mı degdirdim ne :))) bu sabah 9 da kalktım tekara egzersiz yapiim dedim giriştye zorlanmadım fakat devamında zorlandım bu ne şimdi anlamadım gitti ...ne yapmamı önerirsiniz gece mi çalışayım tekrar gün içinde biraz mola veriim..dün gündüz 13,00 -14,30 arası yapmıştım gayet iyidim bugun de sabah yapiim dedim tam istediğim gibi olmadı herhalde arada oluyodur böyle normale dönerim diye düşünüyorum gece....

kubracım en son dün gece 24,30 a kadar egzersiz yaptım gayet iyidim..Kendime nazar mı degdirdim ne :))) bu sabah 9 da kalktım tekara egzersiz yapiim dedim giriştye zorlanmadım fakat devamında zorlandım bu ne şimdi anlamadım gitti ...ne yapmamı önerirsiniz gece mi çalışayım tekrar gün içinde biraz mola veriim..dün gündüz 13,00 -14,30 arası yapmıştım gayet iyidim bugun de sabah yapiim dedim tam istediğim gibi olmadı herhalde arada oluyodur böyle normale dönerim diye düşünüyorum gece....

canım bunlar şevkin kırmak için beyninin sana yatığı oyunlar die düşün ama sen buna yenilmiyecek kadar güçlüsün artık. kesinlikle bunlar çok normal mesela ben ilk yendim sonraki 3 4 seferde hiç canım yanmadı gayet güzeldi sonraki denememizde sanki başa sarar gibi oldum kendime inanamadım ama üstesinden gelebilirim dedim anda geçti. sen asla ama asla ara vermeden moralini bozmadan çalışmalara devam ediceksin. elinden gelenin fazlasını yapıcaksın ve emimin ki müjdeyi çok kısa bir zaman içinde vericeksin bak söylemedi deme sen bile inanamıcaksın :KK34: :KK19:

kızlar benimle aynı aşamada olan vardır muhakkak size ters gelir mi bilmem ama kurtulmak için her yolu deniyorum aynaya bakmak gibi bişey yani..Ne yaptım biliyormusunuz dilatörle çalışırken video ya çektim orayı git gel yaparken sonrada izledim :)) aynanın karşısında da yapabilirim belki ama öyle zor gelir pzosiyondan dolayı seyredemem kendimi:) gayet normal görünüyor sanki izlediğimiz p...no filmelrdeki gibi normal yuvarlak biçimde girip çıkıyor ve bu beni çok rahatlattı ...Hiçbir anormal durumumun olmadıgını anladım.insan gözü ile görünce dahada rahatıyor:) daha önceleri değil bu şekilde bakmak ne dokunmak nede tutmak hiç bişey yapamıyodum midem kalkıyodu...Egzersizlerinizi nasıl çalışıyorsunuz bilmem ama ben doktor desteğide alıyorum ... Sırt üstü çalışıyorum yatar pozisyonda ve bacaklarınızı açabildiğiniz kadar açın açtıkca vaji de rahatlıyor..

işallah canım yaaa işallah 8 senenin sonunda burda kocamann başardım yazısını bende kulanmayı okadar çok istiyorumki anlatamam..Dediğin gibi beni pes etirmek için zorluyor ama yenilmiycem kim inat görücek :)) ucunda ölüm yok ya ne kesiliyoruz ne biçiliyoruz normal doğal bişeyi yaşamaya çalışıyoruz ..bu sefer asla pes etmicem aslaaaa vaji de anlıcak ve kabulenmek zorunda kalıcak ben galip gelicem çünkü:)))

X