Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

teşekkür ederim canım benim desteğin için umarım başarıcam bu sefer daha çok inanıyorum ..sanırım kaybetme korkusu da girdi içime nazlanıcak vaktim yok o yuzden aldım bir gaz bakalım işALLAH TEZ ZAMANDA MUTLU SONA ULAŞIRIM ..zaten şuanda içinde bulundugum durumu hiç takmamaya çalışıyorum yoksa gene uzar gider benim durumum..kendim için deyip duruyorum egzersiz yaparken ...Aletleri rahat alıyoru mda bir girişte az takılıyorum oraya yönlendim orayı alıştırmam lazım zaten hepimiz orda takılıyoruz sanırım...Benim sorunum eşime dokunturmuyorum ..doktorada yani kendimden başka kimseye güvenmiyorum hep zarar vericekler kaygısı içindeyim bunu bir şabilsem zaten p...s te rahat alırım herhalde diyorum..egzersizlerimi birkaç gün daha devam ettireyim çok rahat bir anımda eşme itirmesini sölicem aleti baklaım umarım kabul eder uzak çünkü buara benle alakası yok ....eger bana zarar vermediğini görürsem ki zaten vermezde işte beyin bile bile hala konuşuyorum ozaman çok rahatlıycammm ....İşallah kurtulucaz hepimiz bu iletten...Bu ARADA egzeriz sırasında bişey farkettim sizdede oluyormu bilmem deneyin esnerken açılıyor sanki orası birden kayıveriyor alet veya parmak işte ..ben artık nefes egzersizi bile yapmıyorum ilk zamanlar gözlerim kararıyodu nefes alıp verdikçe ama şimdi biraz hafifte ngel gitler yapıyorum sonra giriyor içeri..keşke eşimle de öle olabilse o gelince karşıma etten duvar oluyo sanki oda bunu kabulenemiyor oraya sokmadıgın kalmıyor diyo kocaman bir beni kabul etmiyosun ..Napıcamı bilemedim egzerisz yaparken eşimi hayal etmeye başladım belki işe yarar diye bakalım...

Selam kızlar uzun zamandır girememiştim ama egzersizlerimi ihmal etmedim merak etmeyin. Ben en son eş parmağındaydım şimdi eşimin 2 parmağını alabiliyorum bir de şamdan mumunu iki kat tuvalet kağıdıyla genişlettim onu da alıyorum ama git gel biraz zor oluyor.Ben de biraz heyecan yapıp bi penis deneyeyim dedim ama üstte denedim olmadı, alta geçtim olmadı eşimi fazla bekletmek istemedim bıraktım.Ben bıkana kadar denememe izin veriyor sağolsun bir de ben utanmayayım diye gözünü kapatıyor :))
Zerr nerelerde acaba beni görsün isterim.Acaba burda daha devam etmek mi lazım yoksa biraz daha kalınlaştırayım mı mumu??

canım dün kulagını cınlatmıstım merak ettim bayadır görünmyrsun diye ama süper ilerlemişssin güzel haberlerle dönmüşssün gayet iyi durumdasın kendine basarı telkinleri vermeyi unutma mumu p.. kalınlıgında rahat yapabilene kadar devam edebilirsin git gel ve daire harekekeleri ve kegel egzersiziyle devam ettirebilirsin zaten kendini hazır hissedince bugun tmm olcak bu iş diyosun onu hissettigin anda dene görüceksin cok kolay olucak ilşkiden hemen önce egzersiz yapman işini daha da kolaylaştırıcak güzel haberlerin devamını bekliyorum

slm arkadaşlar bende nasipse ocakda dünya evine giriyorummm:) banada yardım bu konu hakkında ne yapmam gerekliliği ilen teşkrr

slm arkadaşlar bende nasipse ocakda dünya evine giriyorummm:) banada yardım bu konu hakkında ne yapmam gerekliliği ilen teşkrr

canım bence kafanı bunlarla meşgul etme:)) hatta burayı okuyup kafana takma :)) korkulacak bişey yok sadece kendini sıkmayıp rahat bırakacaksın o kadar... eğer olmazsa ondan sonra buraları okumaya başla:))

canım bence kafanı bunlarla meşgul etme:)) hatta burayı okuyup kafana takma :)) korkulacak bişey yok sadece kendini sıkmayıp rahat bırakacaksın o kadar... eğer olmazsa ondan sonra buraları okumaya başla:))

ewet öyle bi çok insan bu dertden yana sorunlu okuyomda biçok şeyler var bilmediğimm

Zerrcim bebiş nasıl?? Çok sevindim cevap yazmana.Mum henüz penis kalınlığında değil bir kaç kat daha sarmam gerekicek ölçtüm :) Yalnız mum ve eşimin parmağı iyi de ben kendi parmağımı ikisi birden alamıyorum zar zor alsam bile hiç kıpırdatamıyorum öölece sarıyor sanki, normal midir ki.Ben de mumla çalışıyorum bu yüzden

Kızlar vajiyi yendim 28 temmuzda bugünde hamile olduğumu ögrendim çok mutluyum

canım çoook tebrik ediyorum darısı tüm arkadaşların başına inş..

umarımı yok :)) başaracaksınız... düzenli egzersiz ve forum ilacınız.. Allah bu dönem içerisinde size sabır ve şevk versin..

haklısın canım umarım yok başarıcazzz inş..

kübracım Allah kavuştursun canım ben de eş durumu atamalarına kadar eşimden ayrıyım ilk günler cok zor geciyor anlıyorum seni:)) Allah en kısa zamanda eşlerimize kavuştursun inşallah:))

sağol canım benim ( dün gece sabaha kadar gözüme uyku girmedi onsuzluk çok canımı yakıyor dua ediyorum bu süre kısa sürsün die.. Allah kimseyi sevdiğinden ayrı koymasın çok zormuş.. güzel dileklerin için teşekkür ederim

canımcım artık son aşamadasın p...s denemesinde asla p...s bakma ve üstte denemek istiyorsan ters otur ve eşine sana takıldığın yerde nefes egzersizini hatırlatmasını söyle....çok daha rahat olduğunu görceksin

canım sen bence hiç böyle şeyleri düşünme, kendini olabildiğince rahat bırak.. olayın büyüsüne kaptır sakın başka şeyler düşünme. birde alışana kadar eşinin p...sine bakmazsan bence faydası olabilir.

günaydın arkadaşlar hepinize nasılsınızz...

venüscüğümmm baş ağrıların verdı sanırım geçen haftalarda nasıl oldun keyfin sıhhatin iyimi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…