Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

amin canım inşallah bende bu a ilk deneme ama bakalım...sen kaç haftalık oldun şidi çok dikkat et kendine rafa falan uzanmaman gerekiyo maydoz falanda yeme ablam hamile ordan biliyorum doktor ilk üç ay hareketlerini kısıtladı sende dikkatli ol

canım kötü bi durum tabiki ama burda 17 yıl evlilikten sonra vajiden kurtulan bir arkadaşımız da var o yüzden ümitsizliğe kapılma bence.ben de daha başaramadım ama,önce Allahın izniyle sonrada birbirimize destek olarak aşıcaz bu sorunu.eşinin bu durumunu kendinde hırs haline getirsen daha kolay çözümlenir belki bu durum.malesef erkekler bazı şeyleri kabullenemiyorlar bir türlü ama sonuçta biz de böyle olmasını istemezdik ama oldu.hem sen doktorun verdiği aparatları da alabiliyormuşsun bence p...si çok rahat alırsın.ben daha senin kadar ilerleyemedim ama burdaki arkadaşlardan yola çıkarak söylüyorum aparatı alan p..si daha kolay alır çünkü o aparatlar da öyle küçük bişey değil.ben de eşime hiç dokundurtmazdım ama sanki egsersizleri yaptıkça bu konuda olan korkum azalmaya başladı.ben senin başarıcağına gerçekten çok inanıyorum.ben senin yerinde olsam ki benden daha çok aşama kaydetmişsin egsersiz konusunda eşime inat bu işi başarırdım.sonuçta hastalıkta sağlıkta diye başlıyoruz bu yola ama bazı insanlar o kadar özverili olamıyorlar.cinsellik tabiki bir ihtiyaç ama hayat cinsellikten ibaret değil erkekler bunu anlayamayabiliyor.sıkma sen canını herşey yoluna giricektir zamanla.

biri seni durdursun... :))

kübracım Allah kavuştursun canım ben de eş durumu atamalarına kadar eşimden ayrıyım ilk günler cok zor geciyor anlıyorum seni:)) Allah en kısa zamanda eşlerimize kavuştursun inşallah:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…