Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım cok tesekur ederım...ben tam bır yılı gectı bebek calsıması ııcndeyız hep bı umudsuzluk her ay umutla bekleme sonucu husran artık aralık ayı tedavı uygulamasına baslancaktıkı mınık kuuzm bıız cok uzmeden geldı :nazar:...vallahı ben bu ay hıc umutlu dgeıldım bırkamıstım olmaz dedım bu ay ustuen hıc gıtmedık toplasan 4 kez falan olmustur..bayram falan derken ....emla krem kullanıyosan kullanma...ve alt pozısyon en dogru pozısyon gebelık ııcn ...ılskı bııtnce esın hemen cıkmasın 2 dakka beklemsı daha ıyımıs spermeler hemen dısaRI CIKMIyo o zman..ve yarım saat popo altında aystın ayakalr yukarda bekle..veee en onemlısıde cok stres yapma dusunme ınan bana zamanını beklıyordur...ıhslahh en kısa zamnda bebek haberını alırız

amin canım inşallah bende bu a ilk deneme ama bakalım...sen kaç haftalık oldun şidi çok dikkat et kendine rafa falan uzanmaman gerekiyo maydoz falanda yeme ablam hamile ordan biliyorum doktor ilk üç ay hareketlerini kısıtladı sende dikkatli ol:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Şimdiden allah kavuştursun Kübracım sayılı gün çabuk geçer canım.En azından iş için uzaklarda bir amaç için..Benim eşim yanımdayken çok uzaklarda şimdilerde:KK43:( sadece bedenen karşımda duruyo konuşmuyo ,dokundurtmuyor ,beni konuşturmuyor,8 senedir vajiyi yenemedim sonuç bu oldu en sonunda adam pes etti ...son bir şans la vajiyi yenme çabaları içindeyim tek kurtuluşum yoksa ömür boyu eşimden uzk kalıcam evlilik biticek:KK43:

canım kötü bi durum tabiki ama burda 17 yıl evlilikten sonra vajiden kurtulan bir arkadaşımız da var o yüzden ümitsizliğe kapılma bence.ben de daha başaramadım ama,önce Allahın izniyle sonrada birbirimize destek olarak aşıcaz bu sorunu.eşinin bu durumunu kendinde hırs haline getirsen daha kolay çözümlenir belki bu durum.malesef erkekler bazı şeyleri kabullenemiyorlar bir türlü ama sonuçta biz de böyle olmasını istemezdik ama oldu.hem sen doktorun verdiği aparatları da alabiliyormuşsun bence p...si çok rahat alırsın.ben daha senin kadar ilerleyemedim ama burdaki arkadaşlardan yola çıkarak söylüyorum aparatı alan p..si daha kolay alır çünkü o aparatlar da öyle küçük bişey değil.ben de eşime hiç dokundurtmazdım ama sanki egsersizleri yaptıkça bu konuda olan korkum azalmaya başladı.ben senin başarıcağına gerçekten çok inanıyorum.ben senin yerinde olsam ki benden daha çok aşama kaydetmişsin egsersiz konusunda eşime inat bu işi başarırdım.sonuçta hastalıkta sağlıkta diye başlıyoruz bu yola ama bazı insanlar o kadar özverili olamıyorlar.cinsellik tabiki bir ihtiyaç ama hayat cinsellikten ibaret değil erkekler bunu anlayamayabiliyor.sıkma sen canını herşey yoluna giricektir zamanla.

anam düğün resmimizi bi görsen ben tombişim adam çıtır çerez şimdi o baya bi tombik ben çıtır :KK76:oooo kızım ben yemek yapmayı evlenince öğrendim döktüyorum walla şimdilik yemekte kayınvalideyi solladım en büyük rakibim annem onuda sollarsam vay kocişin haline :92::KK74:

biri seni durdursun... :))

kübracım Allah kavuştursun canım ben de eş durumu atamalarına kadar eşimden ayrıyım ilk günler cok zor geciyor anlıyorum seni:)) Allah en kısa zamanda eşlerimize kavuştursun inşallah:))

X