Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar herkese günaydın

sukutcum ne yaptın merak ediyorum seni?
dün ben kaderin dediği pozisyonda çok rahat yaptım.
kübra sen vajiyi yenmiştin di mi ? ondan sonrakiler nsl rahat oldu mu?

Son düzenleme:
kızlar herkese günaydın

sukutcum ne yaptın merak ediyorum seni?
dün ben kaderin dediği pozisyonda çok rahat yaptım.
kübra sen vajiyi yenmiştin di mi ? ondan sonrakiler nsl rahat oldu mu?

yani valla benimki yenmek mi bilemiyorum, ben bu siteyi bulduğumda hala kızdım işte okuduklarım sağolsun arkadaşlar bide sanırım yanlış yöne doğru baskı uyguluyorduk onları öğrenince hemen oldu. sonrada bir kaç kez daha beraber olduk ama gel git yapamıyoruz yani nasıl anlatsam bir kere gdiyor sonra durduruyorum sonra bir daha sonra gene mola yani bir tuhaf bişeyler işte. zaten peşine regli oldum eşimde dün yurtdışına gitti :KK50: öyle karmaşık bir haldeyim anlıyacağın

kızlarrr 14.30 da doktora gidiyorum..uyku problemi için.. 17.00 de de sınavım var dua edin yetişeyim :KK43:(( çok streslendimmm..

bi de bu arada sitede vajiliden çok yenenler var..yani bravo egzersiz yapanlar azaldı sanki...

günaydın arkadaşlar hepinize nasılsınızz...

venüscüğümmm baş ağrıların verdı sanırım geçen haftalarda nasıl oldun keyfin sıhhatin iyimi..:KK70:

sağol bebişim iyiyim şimdilik ara ara ağrıyor başım bu aralar çok fazla pc başında vakit geçiriyorum gözlerimin ağrısı başıma vuruyor sanırım yarın vakit bulursam göz dr gitmeyi düşünüyorum biri bitiyor biri başlıyor 2010 yılı yaramadı bana bir an önce 2011 gelsede kurtulsam uğursuz yılım oldu bu yıl hastaneden çıkamadım ama Allah daha beterinden korusun bunada şükür diyorum...bu arada tüm sağlık sorunları ile uğraşan arkadaşlara acil şifalar diliyorum....

kızlarrr 14.30 da doktora gidiyorum..uyku problemi için.. 17.00 de de sınavım var dua edin yetişeyim :KK43:(( çok streslendimmm..

bi de bu arada sitede vajiliden çok yenenler var..yani bravo egzersiz yapanlar azaldı sanki...

geçmiş olsun bebişim...hala 40 kişi var egzersiz yapan 1 kişi yeniyor 1 vajili arkadaşımız daha katılıyor...eşit gidiyorlar ama şu an yenmek üzere olan 4-5 arkadaş var ben tahmin ettiğim :KK8:

yani valla benimki yenmek mi bilemiyorum, ben bu siteyi bulduğumda hala kızdım işte okuduklarım sağolsun arkadaşlar bide sanırım yanlış yöne doğru baskı uyguluyorduk onları öğrenince hemen oldu. sonrada bir kaç kez daha beraber olduk ama gel git yapamıyoruz yani nasıl anlatsam bir kere gdiyor sonra durduruyorum sonra bir daha sonra gene mola yani bir tuhaf bişeyler işte. zaten peşine regli oldum eşimde dün yurtdışına gitti :KK50: öyle karmaşık bir haldeyim anlıyacağın
anladım cnm aynen bizimki gibi
penis acıyla giriyo ama git gel yapamıyoruz bizde :KK43:
bi işte dün burdan bi arkadaş (kader) ın önerdiği pozisyonda rahat yaptık
valla haklısın bi tuhaf şeyler işte
bende zevk falanda yok :)

cnm geçmiş olsun bende de uyku problemi var
dr ne dedi yazar mısın burda. merak ettim bende
sınavında başarılar tatlım .

anladım cnm aynen bizimki gibi
penis acıyla giriyo ama git gel yapamıyoruz bizde :KK43:
bi işte dün burdan bi arkadaş (kader) ın önerdiği pozisyonda rahat yaptık
valla haklısın bi tuhaf şeyler işte
bende zevk falanda yok :)

valla kısa sürede baya ilerledim aslında ama regli dönemim ve eşimin gitmesi beni geriletirmi bilemiyorm. artık filmin devamını ben arabistana gittikten sonra görücz inş :kk77:
ben hiç egzersiz yapmadım, sen egzersiz yapmışmıydın? ben şimdi yapmak istiyorum ama dilatörü nerden bulabilirim hiç bir fikrim yok?

tedaviye başladım bende..dün aksam kulak çöpüyle başladım ama biraz zor oldu 3 kere tamamen yaptım öbür denemeler biraz yarıda kaldı neden bilmiyorum..ve desteğe ihtiyacım var sevgili arkadaşlar ne durumdayım szice..
başlamadna önce bakamıyordum hiçbişi yapamıyordum tedaviye başladıgım gun bakmaya incelemeye başladım çok mutluydum ama düğn öyle olması ve simdide parmakla yapmak durumunda olmam hayli tuaf bir psikolojiye itti beni hem ağladım hem güldüm dün :KK43:

tedaviye başladım bende..dün aksam kulak çöpüyle başladım ama biraz zor oldu 3 kere tamamen yaptım öbür denemeler biraz yarıda kaldı neden bilmiyorum..ve desteğe ihtiyacım var sevgili arkadaşlar ne durumdayım szice..
başlamadna önce bakamıyordum hiçbişi yapamıyordum tedaviye başladıgım gun bakmaya incelemeye başladım çok mutluydum ama düğn öyle olması ve simdide parmakla yapmak durumunda olmam hayli tuaf bir psikolojiye itti beni hem ağladım hem güldüm dün :KK43:

canım benim üzülme sakın, bak burada olman, tedaviye başlaman çok büyük şeyler bunlar. vaji olupta haberi olmayan binlerce insanın yanında biz çok şanslıyız. Allah yardımcın olsun.. en kısa zamanda müjdeli haberle geliceksin inş :) inanmak başarmanın yarısıdır, sen yarısını halletmişsin kaldı diğer yarısı onun içinde biraz gayret okadarcık..:KK34::KK8:

arkadaslar bende 2 ay once evlendım ve 2 gun once vajıyı yendım parmak egzersızınde bile zorlanırken zamanla ıkı üç parmak sonra pen.. ben cok korkak biriydim ve basardım sızde basarabilirsiniz sakın pes etmeyin..

canım ben de kulak çöpüyle başlamıştım ilkinde olmuştu ama 2.sinde olmamıştı sonra parmak egsersizine geçtim.olmadı diye bırakma sakın bazen öyle olabiliyor.ben de daha önce hiç bakmamıştım şimdi çok normal geliyor artık.bunun da sebebi egsersizler.şimdi belki yaptıklarımız komik geliyor gülüyoruz ama ileride bu sorunu aştığımızda daha çok gülücez emin ol.sen parmak egsersizlerine devam et zamanla kendine olan güvenin artar.

arkadaslar bende 2 ay once evlendım ve 2 gun once vajıyı yendım parmak egzersızınde bile zorlanırken zamanla ıkı üç parmak sonra pen.. ben cok korkak biriydim ve basardım sızde basarabilirsiniz sakın pes etmeyin..

tebrikler canım yol yakınken bu sorunu yenmen çok iyi olmuş.zaman ilerledikçe insan daha çok korkmaya başlıyo.darısı bizim başımıza

canım tebrik ederim, zaten bu birazda erteleme cesaret edememe sorunu.. ne kadar çok ertelersen cesaretin okadar azalıyor, oyüzden hiç vakit kaybetmeden biran önce üstesinden gelmek lazım. nasıl yendiğini anlatırsan burada ki arkadaşlara daha çok yardımcı olmuş olursun..

zaman gercekten bencede önemli ne kadar cabuk başlarsan o kadar iyi geliyor zamanla insanın üstüne yerleşiyor sanki biraz..daha öncede 2 sean gitmiştim arkadaşlar orda hiç bişey yapamadan bıraktım simdi bunları yapmam bile önemli benim için aamaa en ufak bir olumsuzluk cok etkiliyor neden bilmiyorum normal hayatta böyle değilim ama cuma gününden beri çok duygusalım..ilk 15 dk içinde başardım 1. arkasından defalarca denemeyel oldu hep normaldır belkide bilemiyorum birde..ne tarafa iteceğimden pek emin olamıyorum zaten cok yavas hareket ediyorum hızlık yapamadım hiç. bunu rahat yapabilmem lazım ki parmağa geçeym çok heyecanlı ve mutlu idim o umudum gitsin istemiyorum çok zor birşey bu vajinismus Allah herkese yardım etsin herkes iyi olsun cevaplar için ayrıca teşekkür ederim

canım tebrik ederim, zaten bu birazda erteleme cesaret edememe sorunu.. ne kadar çok ertelersen cesaretin okadar azalıyor, oyüzden hiç vakit kaybetmeden biran önce üstesinden gelmek lazım. nasıl yendiğini anlatırsan burada ki arkadaşlara daha çok yardımcı olmuş olursun..

tabiki yardım ederim yaklasık 1 hafta once burda yorumları okuyup nasıl yapacagımı dusunuyordum 2 aylık evliyim 1 ay sonra psikoloğa gittik sadece ön bilgi aldık ıste vajınusmusu anlattı baska hıcbırsey anlatmadı bızde cıktık eve gıderken butun yolları deneyelım en son care seanslara baslarız olmazsa dedık. daha sonra ben evde kendı kendıme parmak egzersızlerıne basladım bir parmağı gırdırmeye calısırken sadece ucu gırdı ve cok canım yandı sonra nefes aldım verdım bıraz daha yaptım ve oldu sonra aradan zaman gectı ve ıkıncı parmagı denedım hepsı gırmedı tabı zamanla azıcık azıcık her gun iki cm ittim daha sonra 2 hafta gectı artık ucunu kolayca gırdırdım cunkı beynım o parmagı kodladı ve zorlanmadım sonra bir baktım iki parmagımı gırdırıyorum sonra üç sonra eşımle denedım olmadı moralım bozuldu egzersızlerı bıraktım fakat sonra hırs yaptım dönüşüm muhtesem oldu evdki bir objeyi denedım gırdı basta cok zor oluyor ama o objeye kayganlastırıcı surdum oyle denedım hepsi girdi bunu defalarca yaptım sonra 3 4 gun sonra esımle denemek ıcın yapmadık emla almıstım o uyusturuyorya onla denerım dıye dusundum fakat bırden yatakta bulduk kendımızı bende nede olsa olmazsa emlayı sürerım yaparım dedım ama sadece kayganlastırıcı sürdük ve yaptık elimle pen.. tutuyordum sadece ucu gırıyordu bırden elımı cektım hepsi girdi ama bunu ne zaman yapın bılıyormusunuz orgazm olduktan sonra yapın genıclıyor vajina ve rahatca gırıyor ne ağrı oldu ne sızı inanın anlamadım bile ve ben cok korkak ürkek birisiyim birde yukarı dogru degıl asagı dogru girdirin ben yanlıs yere zorluyormusum o yuzden canım yanıyormus şimdi ikincisi nasıl olacak onu beklıyorum onun korkusu var..

tabiki yardım ederim yaklasık 1 hafta once burda yorumları okuyup nasıl yapacagımı dusunuyordum 2 aylık evliyim 1 ay sonra psikoloğa gittik sadece ön bilgi aldık ıste vajınusmusu anlattı baska hıcbırsey anlatmadı bızde cıktık eve gıderken butun yolları deneyelım en son care seanslara baslarız olmazsa dedık. daha sonra ben evde kendı kendıme parmak egzersızlerıne basladım bir parmağı gırdırmeye calısırken sadece ucu gırdı ve cok canım yandı sonra nefes aldım verdım bıraz daha yaptım ve oldu sonra aradan zaman gectı ve ıkıncı parmagı denedım hepsı gırmedı tabı zamanla azıcık azıcık her gun iki cm ittim daha sonra 2 hafta gectı artık ucunu kolayca gırdırdım cunkı beynım o parmagı kodladı ve zorlanmadım sonra bir baktım iki parmagımı gırdırıyorum sonra üç sonra eşımle denedım olmadı moralım bozuldu egzersızlerı bıraktım fakat sonra hırs yaptım dönüşüm muhtesem oldu evdki bir objeyi denedım gırdı basta cok zor oluyor ama o objeye kayganlastırıcı surdum oyle denedım hepsi girdi bunu defalarca yaptım sonra 3 4 gun sonra esımle denemek ıcın yapmadık emla almıstım o uyusturuyorya onla denerım dıye dusundum fakat bırden yatakta bulduk kendımızı bende nede olsa olmazsa emlayı sürerım yaparım dedım ama sadece kayganlastırıcı sürdük ve yaptık elimle pen.. tutuyordum sadece ucu gırıyordu bırden elımı cektım hepsi girdi ama bunu ne zaman yapın bılıyormusunuz orgazm olduktan sonra yapın genıclıyor vajina ve rahatca gırıyor ne ağrı oldu ne sızı inanın anlamadım bile ve ben cok korkak ürkek birisiyim birde yukarı dogru degıl asagı dogru girdirin ben yanlıs yere zorluyormusum o yuzden canım yanıyormus şimdi ikincisi nasıl olacak onu beklıyorum onun korkusu var..

ellerinize sağlık çok güzel açıklamışsınız inş buradaki çoğu arkadaşa yardımcı olur. bende burada derin arkadaşımızın "yanlış yöne baskı yapıyorsunuzdur kalçaya doğru ilerleticeksiniz" demesiyle yaptığımız yanlıştan döndük. yoksa yanlış yere doğru ittirirken çok daha canım yanardı. şimdi kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır..

merhaba kızlar nasılsınız??yenenleri tebrik ediorummm:nazar::nazar::nazar:
diğer arkadaslar da baya gayretlisiniz bu gidişle güzel haberler almaya cok az kaldı
stresten uzaklaştıkca işimiz kolaylaşıo kızlar bir de ben pasiflorayı öneriorum pen...denemesine gecenlere beni rahatlatıo

X