Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

sabah şerifleriniz hayr ola melek arkadaşlarımmm ve topiğin yeni sakinleri....
yeni arkadaşlar umutsuzluk baş düşmanımız umudunuzu yitirmeyin asla..olmaması için fiziksel bi engelimiz yok tamamen psikolojik.oda kendi elimizde pozitif olarak herşeyin üstünden gelebiliriz.
ben ilk ilişkimi şükürler olsun pazar yaşadım.ikincisi kolay olur inş.regl oldum bi hafta askıya aldık :) bi hafta sunra tekrar yazarım.

herşeyi denedim, sonuç sıfır.. eşim benimle ilgilenmiyor 4-5 cm den öteye gidemiyoruz (

canım bak ben çok kısa bir sürede yendim bunun en büyük sebebi ise eşim yurtdışına gidicek ve uzun bir süre görüşemiyeceğiz die bunu halletmek zorunda olduğumu düşündüm. onun öncesinde hep erteledim zamanla dedim baktım günlerimiz gidiyor, böyle olmıcak kendimi hazırlamaya baktım. illa olucak die düşünmiceksin bilinç altına bunu yerleştirmiceksin fakat ertelemiceksin üstüne gidiceksin. egzersizleri yapıcaksın bu olaya yoğunlaşıcaksın taki çözene kadar. erteledikçe birbirinizden soğursunuz die düşünüyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun..

arkadaşlar biz düğünün ikinci gecesi başardık. fakat kendimi kastım ve çok acılı oldu.Allahtan eşim sabırlıydı.şuan 4 . ayımızdayız. ilişki yaşıyoruz. ama ben hiç zevk almıyorum. hala da acı var. ilki gibi değil ama acıyor yine de. kegel egzersizi deneyim diyorum.
sizce sorunum ne olabilir

kendini acıya konsantre ediyorsan da bişey hissetmiyor olabilirsin. ben buraya ilk geldiğimde bana kendini acıya konsantre etme olayı akışına bırak demişlerdi. tamamen beynine gönderdiğin sinyallerle alakalı. acı çekeceğine okadar inanmışsın ki zevk duyun onun önüne geçemiyor. ilk başta beynine zevk alacağına dair sinyaller gönder.. onlara çalış. ben saatlerce çok zevk alıcam çok mutlu olucam die gezdim ve hala öyle geziyorum. eğer acı duyacağıma dair bir düşünce geçsin beraber olmak istemiyorum. sonra eşime biraz sakinleşmem lazım diyorum. başlıyorum güzel şeyler düşünmeye ve beynime sinyaller göndermeye. ve görüceksin hiç canın yanmıcak inş :)

haklısın zaten olay oraya gelince acıyacağını biliorum o zaman acıyor işte.

bunu yenebilmen içinde gündüzden başlıcaksın hani bir şeyi 40 kere söylersen olur derler ya onun asıl manası beyne düşen sinyaller canım. durmadan çok zevk alıcam mükemmel geçicek eşimi çok seviyorum gübü sadece olumlu cümleler kur. sesli bir şekilde tekrarlar.beynindeki acı hissinin önüne geçene kadar yapıcaksın bunu ve görüceksin ki, alacağın zevkin yanında acı die bişey olmıyacak. acımıcak bile deme sadece olumlu cümleler acı yok tamam..

arkadaşlar hepinize merhaba. ben bir haftadır burada paylaştıklarınızı okuyorum başarı mesajları okuyuncada moralim artıyo bazı ilaç tavsiyelerini okudum alasım geldi eşimede söyledim destekledi biz hera ankara yada istanbulda başka bi yer için araştırma yapıyoduk 6 aylık evliyim eşim artık bana karşı yakın değilmiş gibi ve ben yapamıyorum 30 yaşındayım tavsiyelerinizi ve kliniklerle alakalı fiyat bilginiz varsa paylaşmanızı istiyorum. şimdiden teşekkürler.

arkadaslar merhaba ;
bizde bayram boyunca bır kac deneme yaptık ve sanırım bırazda olsa başardık p.s ıle ınsallah devamı gelır
bu arada yumurta takibine başlayacağım böyle bir girişimde bulunan varmı arkadaşlar arasında bilgi verirse sevinirim

canımm bak bende heryerde başardığımı ilan ediyorum hala inanamıyorum kendime.
egzersizleri yap (kagel ve parmak) emla ve kayganlaştırıcı ilede pe. denemelerine başlarsın
ben bir buçuk haftada başardım keşke buraya daha önce gelseydim.
umutsuz olma ben hep beynime olacak bu sefer dedim eşimin iyi yönlerini düşündüm onu mutlu etmeye çalıştım gündüzleri mesaj gönderiyordum sevgili gibi.süprizler yapıyordum ben onu mutlu ettikçe oda bunun karşılığını verdi psikolojikman rahatladım.sende böyle yap eşinin olumlu yönlerine bak beyinini bi rahatlat
serçe parmağınlada bi deneme yap rahat giriyorsa işin çok kolay olucak demektir.gerisi için tekrar konuşuruz.doktor için bence hiç para ödeme burda giden çok arkadaşlarımız var burda yazılanların dışında söyledikleri bişi yokmuş.

zeytin çok iyi maşallah size..bu kadar olduysa devamıda olur
bayram tatili bi çoğumuza yaradı ozaman :)))
yumurta takibi için burda farklı bir topikte konu vardı okudum hiç bişi anlamadım ben

ÇOK SEVİNDİM CNM. msjlaştık zaten ama burdanda söliyim
tebrikler...
bende regliyim şuan deneyemiyorum malesef
inşallah bundan sonrakilerde rahat olur

tebrik ederim sukut darısı başımıza:)

baharcım çook sevindim Allahım hayırlarla kavuştursun bebişine:)))

ÇOK SEVİNDİM CNM. msjlaştık zaten ama burdanda söliyim
tebrikler...
bende regliyim şuan deneyemiyorum malesef
inşallah bundan sonrakilerde rahat olur

ayy inşallah yağmurcuğumm baksana topicte vaji hastalığını yenip hamile kalan ve gece hayatı düzene giren nice arkadaşlarımız var bizimkide düzene girer elbet bu kadar oldu ya şükürler olsun
tebrik ederim sukut darısı başımıza:)

inşallah canım hepinize bol bol dua edicem
ama taktikler burda arkadaşlarımızın önerdikleri işe yarıyo denedim gördüm

sükut tebrikler canım...
yarenciğimm çok teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…