Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok mutsuzum :KK43: tam 14 ayı geride bıraktık ve hala bu vajinismus derdine çare bulamadık :KK43: kendimden nefret ediyorum, eşimle çok uzaklaştık birbirimizden, onu herşeyden çok seviyordum ancak nikah günü yaşanan bazı tatsız olaylar psikolojimi alt üst etmişti, zamanla geçer dedim ancak belli bir üre sonra eşime güvenemediğimi ve onu istemediğimi farkettim, ne yapmalı bu illeti nasıl yenmeli bilmiyorum. hep yüzüm asık, hayattan keyif almıyorum.. bir doktora gitmeye başlamıştım ancak hiçbir fayda sağlamadı, giden para oldu, derdimi kimselere anlatamıyorum, bebek ne zaman geliyor diye soran olduğunda ağlamaklı oluyorum, kucağıma minik bir bebek aldığımda kokusu gözlerimi dolduruyor, bu nasıl bir illet ve neden geçmek bilmiyor?? bana yardım edin yalvarıyorum..

canım üzülme yanlız değilsin bende 13 aylık evliyim şuan bu illetle bende uğraşıyorum 12 ay egzersiz yaptığımı sandım ertelemekten başka hiç bişey yapmamışım bende bitirmiş değilim ama bitiriceğime inanıyorum ilk başta bunun tek çözüm yolunun egzersiz oldugunu anladım ve kararlı bir şekildebaşladım şu an iki parmak egzersizindeyim ben oraya bakamıyodum bile Allahın izni ve burdaki arkadaşların yardımı ile başarıcaz.

canım üzülme yanlız değilsin bende 13 aylık evliyim şuan bu illetle bende uğraşıyorum 12 ay egzersiz yaptığımı sandım ertelemekten başka hiç bişey yapmamışım bende bitirmiş değilim ama bitiriceğime inanıyorum ilk başta bunun tek çözüm yolunun egzersiz oldugunu anladım ve kararlı bir şekildebaşladım şu an iki parmak egzersizindeyim ben oraya bakamıyodum bile Allahın izni ve burdaki arkadaşların yardımı ile başarıcaz.

herşeyi denedim, sonuç sıfır.. eşim benimle ilgilenmiyor 4-5 cm den öteye gidemiyoruz :KK43:(

herşeyi denedim, sonuç sıfır.. eşim benimle ilgilenmiyor 4-5 cm den öteye gidemiyoruz :KK43:(

canım 4 5 cm pe....s ıyı bence sen parmak egzersizlerini cok kolay yaparsın ben dokunamıyordum bıle sıkma canını bence egzersizleri yap senın kı cok kısa surer bence

baharo7 çok mutlu bir haber darısı başımıza iinş. şu vajiyi bi halletsek :) sera 87 ben doktora gidiyorum 2parmağını tam yapıyorsan giriş çıkışlarda sorun yoksa içindede hareket ettir dairesel makas falan sonra 3parmağa geç cnm gerçi bn 1. parmaktayım tam yapıyorum artık :) vaji üzülme cnm hepimiz aynı dertteniz hep beraber birbirimize destek olarak inş. yeneriz şuu vajiyi hadiiiii egzersize :)))

çok mutsuzum :KK43: tam 14 ayı geride bıraktık ve hala bu vajinismus derdine çare bulamadık :KK43: kendimden nefret ediyorum, eşimle çok uzaklaştık birbirimizden, onu herşeyden çok seviyordum ancak nikah günü yaşanan bazı tatsız olaylar psikolojimi alt üst etmişti, zamanla geçer dedim ancak belli bir üre sonra eşime güvenemediğimi ve onu istemediğimi farkettim, ne yapmalı bu illeti nasıl yenmeli bilmiyorum. hep yüzüm asık, hayattan keyif almıyorum.. bir doktora gitmeye başlamıştım ancak hiçbir fayda sağlamadı, giden para oldu, derdimi kimselere anlatamıyorum, bebek ne zaman geliyor diye soran olduğunda ağlamaklı oluyorum, kucağıma minik bir bebek aldığımda kokusu gözlerimi dolduruyor, bu nasıl bir illet ve neden geçmek bilmiyor?? bana yardım edin yalvarıyorum..

canım ben de 16 aylık evliyim ve bu sorunu yaşıyorum.ama inan ki bu siteye üye olduğumdan beri çok daha ümitliyim ki ben daha serçe parmaktayım sen bi de 4-5 cm alabiliyosan bence çok rahat aşabilirsin bu sorunu.ben burdaki yazıları okudukça kendime daha çok güvenmeye ve bu illetten kurtulacağıma inanmaya başladım.sana da sürekli okumanı tavsiye ederim.inşallah kurtuluruz en kısa zamanda bu durumdan.

arkadaşlar biz düğünün ikinci gecesi başardık. fakat kendimi kastım ve çok acılı oldu.Allahtan eşim sabırlıydı.şuan 4 . ayımızdayız. ilişki yaşıyoruz. ama ben hiç zevk almıyorum. hala da acı var. ilki gibi değil ama acıyor yine de. kegel egzersizi deneyim diyorum.
sizce sorunum ne olabilir

Hazal_89 ve vagi hoşgeldiniz aramıza,arkadaşlar..Bizlerde aynı durumdaydık,bende burayı bulduğumda 14 aylık evliydim ve buradaki arkadaşlarımın desteğiyle bende başardım çok şükür...Sizlerde başaracaksınız Allahın izniyle.

Canım banaşiddetli vaji denildi. 4.000 istedi ama 2.000 tlsini özel sigortam olduğ için faturalandırıp iade etti. sağolsun ücret konusunda anlayışlı ilk telefonda ücreti düşünmeyin elimden geleni yaparım dedi fatura keserim dedi. sağolsun yardımcı oldu. heraklinik ankara da. süleyman eserdağ.. istanbulda da şubesi varmış. cepten direk kendisine ulaşabilirsin googledan bak cnm heraklinik yazınca çıkıyor..

canım doktorun ismi ne hera kadın sağlığındamı bırde ucretını sorabılırmıyım?

Canım banaşiddetli vaji denildi. 4.000 istedi ama 2.000 tlsini özel sigortam olduğ için faturalandırıp iade etti. sağolsun ücret konusunda anlayışlı ilk telefonda ücreti düşünmeyin elimden geleni yaparım dedi fatura keserim dedi. sağolsun yardımcı oldu. heraklinik ankara da. süleyman eserdağ.. istanbulda da şubesi varmış. cepten direk kendisine ulaşabilirsin googledan bak cnm heraklinik yazınca çıkıyor..

kızlar gunaydın ...bayram bıttı ıs bası yaptık..ve uzun zamandır burada avazım cıktıgı kadra bagırarak yazmak ıstedıgım seyı sukurler olsunkı yazıyorum HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM....HEPINIZI COK SEVIYORUM

Vay be .....tebrikler tatlımmm :)))) darısı banave herkese :))))))))

Canım bende aynısını hatta beterini yaşadım Allah sabır versin sabretmen gerek.eşin yanında olmuyormu peki? ne düşünüyor vaji konusunda

elifnil58 senin tedavin bttimi ne kadar sürede iyileştin cnm ankaraya mı gttn ????

canım ben ankaraya gittim. kredi çektim ne yalan söyliyim hala ödüyorum. ankaraya süleyman eserdağ a gittim. birgünde yendim. ikinci gün ilişki oldu sonra birtakım sornlar yaşadık eşimle yaklaşamadım ona..unutamadım ilk yaşadıklarımı. ara verdim. o da zamana bıraktı zorlamadı asla beni. sonra burayı okudum sağolsn birçok arkadaş yardımcı oldu. baktımki eşiyle sorun yaşayan birtek ben değilim. cinselliiği aşarsak sorunlar azalır belki dedim ve buraya üye oldukan sonra tekrar ilişkiye girmeye devam ettik. sadece cesaret ve güven...ve eş desteği çok önemli...egzersizleri dene derim önce. hemen para bayılma. biraz mücadele et. bak burada kimler yendi.doktor son çare olsun cnm. haa baktınki olmuyor doktor konusunda tekrar yardımcı olurum cnm..

iyi geceler hanımlar,
eski vajili ben vajiyi yenince unuttum buraları.kendimi kınıyorum vefasız çıktım bu konuda.

bahar 07 tebrik ederim gözün aydın canım.

elifnil58 saol cnm bnde burayı yeni keşfettim geç oldu biraz doktora gidiyorum işte egzersizleride yapıyorum inş.bizde kurtuluruz :KK43:( rabbim hepize tez zamanda kolaylık versin :)

elifnil58 saol cnm bnde burayı yeni keşfettim geç oldu biraz doktora gidiyorum işte egzersizleride yapıyorum inş.bizde kurtuluruz :KK43:( rabbim hepize tez zamanda kolaylık versin :)

canımbenim Allah yardımcınız olsun birkaç haftaya en geç sizde yenersiniz kimle geldi kimler geçti buradan :)))) herzaman yanındayım canım :)

Bahar cım gözün aydın,,,Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip eder inşlhhh,,,,çok sevindiiim,darısı isteyen herkese

kızlar gunaydın ...bayram bıttı ıs bası yaptık..ve uzun zamandır burada avazım cıktıgı kadra bagırarak yazmak ıstedıgım seyı sukurler olsunkı yazıyorum HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM....HEPINIZI COK SEVIYORUM

canıım coook sevindim tebrik ederim Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallaaahh:))) darısı başımıza:))

X