Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

günaydın:) buradayız canım... ya bişey dicem ben 4 gün geciktim acaba stresten mi :s off gene moralim bozuldu yaaa zaten dtresteyim bide regli olamıyorumm offff

günaydın balım...daha önce regl düzensizliğin varmıydı ? stresle alakalıdır diye düşünüyorum...hamile kalma ihtimalin nedir bebişim fasulye olmasın???

günaydın balım...daha önce regl düzensizliğin varmıydı ? stresle alakalıdır diye düşünüyorum...hamile kalma ihtimalin nedir bebişim fasulye olmasın???

daha önceden olmuştu böyle düzensizliklerim özellikle üniversitedeyken.. sanırım bu vaji stresinden oldu hamile kalma ihtimalim valla korunmadan beraber olduk ama vaji yüzünden tam içeri girememişti ve hala kızdım, bu şekilde olamam heralde dimi? yani değilimdir die umut ediyorum

venüscüğüm nasılsın iyimisin neler yapıyorsun

egzersiz yapanlardan ziyade başaranların listesi daha kabarık maşallah hepimize
egzersiz yapan arkadaşlar bu liste sizi daha da çok morel verir inşallah..

bende 1. etabı geçtim 2.etab kısmet olmadan regl oldum kocişimle ben gün sayıyoruz bitmesi için inşallah kolay olur :18:

evet cnm ılcalar verdı dedıkelrınıde verdı ..ultrosyonla baktı hersye yolunda 2 hafta sonra gene gıdıcez..annem basımda sureklı erken dogurturur bana ....ama gercekten cok kutsal bı duygu..herkeze tekrar tekrar tesekur ederım..

cnm sanmıyorum hamile olduğunu
strestendir o
daha yeni vajiyi atlattın zannetmem yani

ah ah bitsede denesek

baharcığımm Rabbim sana ne güzel bir hediye göndermiş öyle..Mutluluğun daim olsun inş.
ayy severim ben onu bi kaç ay sonra hareketlenmeye başlar minik ayaklarını hissettikçe ne kadar mutlu olursun yaa.Kendine çok iyi bakmalısın bundan sonra ayaklarına hep çorap giy.bol bol yemek ye kiloları düşünme bebeğin sağlığı herşeyden önemli

walla bebişim allahın takdiri biliyosun burada 17 yıllık evli vajili bi arkadaşımız var aypar biliyosundur muhtemelen 3 tane çocuk doğrumuş hatun vajiliyken...bir mucize ama gerçek olmuş...1 hafta daha bekle bakalım hala olmazsan test yaparsın bazı dönemlerde stres kaynaklı 1 haftalık gecikmelerin normal olduğunu söylüyor uzmanlar

inş değilimdir, zannetmiyorum yani :) aşkitomda bu ayın sonunda yurtdışına çıkıyor zaten moralim bozuk bide fasulyemle kalmıyım buralarda

iyiyim bebişim sen nasılsın taze gelinimiz canım başaranlar çok daha fazla aslında bunlar benim yakaladıklarım yenen bazı arkadaşlar siteye bi daha girmeye tenezzül etmedikleri için haberimiz olmuyor malesef...

inş değilimdir, zannetmiyorum yani :) aşkitomda bu ayın sonunda yurtdışına çıkıyor zaten moralim bozuk bide fasulyemle kalmıyım buralarda

canımcım Allahtan hayırlısını iste...varsada herşeyde vardır bi hayır...senin için hangisi daha hayırlı ise onu versin rabbim....bu şartlarda dağları tepeleri aşıp annesine koşuyorsa nasıl bi fırlama olur o fasulye bi düşün

bir hafta sabredebilirmim bilmiyorum bu akşam yada yarın yapsam belli olurmu? 20 sinde olmam lazımdı bugün 24 ü tık yok.. içime bir korku düştü şimdi :18:

bende iyiyim çok şükür baharın sevincine ortak olunca benimde bebek sevesim geldi bi an benimdemi olsa acep diye düşündüm:97:

kübracığım bence hiç boş yere telaş etme kendini üzme vesveselendirme
benimde öyle olmuştu bizde geri çekilme yöntemi kullanıyoruz ( sanki bişi oluyordu da:90: )
çok aşırıda dikkat etmedik ama olmadı sanırım stres filan gecikti.olursada olur sonuçta isteyen ve olmayan kaç kişi var.Rabbim lutfetmiş vermiş deriz olmazmı :) morelini bozma ama

eğer hamileysem üstüne ceket atılsa hamile kalanlardanım demektir şaka bir yanada Rabbim en doğrusunu bilir benim için biraz erken ve eşim gideceği için kötü bir zamanlama olur ama o benim başımın tacı teyzeleri :) hemenden nasıl annelik moduna geçtim ama

Son düzenleme:
Egzersiz yapan/yapmaya çalışan arkadaşlar :

1- Gülcel
2- Happyselly
3- Msbactery
4- Aylin06
5- Masalelif
6- Sera87 (2 parmak/5cm mum)
7- Kardelenima
8- Aydazeren
9- Hndckr
10- Filesta
11- Masumcat(2 parmak/eş)
12- Seviim
13- Pamukelma (2 parmak)
14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Nilayy_84
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86
26- Metahayal
27- Unfaithful24
28- Hevalll
29- Deniz1987
30- Duman85
31- Sahara84
32- Vaveyla86
33- Hfz_kubra
34- Nill87
35- Naz8
36- Zezeze
37- Sadekahve
38- Zeytin96
39- 16450

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…