Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Baharımmmmmmm canım benim çok sevindim,çok duygulandım süper haber bu. Tebrik ederim Allah kucağınada almayı nasip etsin inş..
Bizim içinde dua edermisin canım..

baharcımmmmmmmmmmm çok ama çok tebrik ederim Allah yürekten isteyenleri boş çevirmiyor işte Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inş.:)

Slm venüsten naber nasılsın,tatil nasıldı?
Bu arada twety nasıl napıyor,görüşürsen selam söylermisin canım..

canımcım iyiyim çok şükür sen nasılsın ? bayramda istanbuldaydık bol bol mecburi aile ziyaretlerimiz oldu dinlenemeden işe geldim doğrusu senin nasıl geçti ? twetynin soran herkese çok çok selamı var yeni işe başladı oda yakında gelir buralara

Baharımmmmmmm canım benim çok sevindim,çok duygulandım süper haber bu. Tebrik ederim Allah kucağınada almayı nasip etsin inş..
Bizim içinde dua edermisin canım..
etmememı hıc sız hep benım yanımda oldunuz ...hepınıze tesekur ederım...ıhslahh vaktı gelınce mevlam herkeze verecektır

iyi olmana sevindim,ben de iyiyim canım bu sene bayram ziyareti yapamadık biz ama herkes bizdeydi eşim için geçmiş olsuna geldiler hep akraba,arkadaş,eş dost sağolsunlar hiç eksik olmadı ev dün gece kapattık mesaiyi:)
Twenty işe girmiş hı çok sevindim bekliyoruz aramıza..

eşinin ve senin sağlığın yerinde boş ver bi dahaki bayrama bebişinizle gezmeyi nasip etsin rabbim...
twety daha yeni işe girdi sayılır ısınma turları henüz biraz alışsında duruma göre takılır buralara :)))

çok tebrik ederim arkadaşım çok sevindim senin adına.tez zamanda darısı başımıza inşallah.çok güzel bi duygu olsa gerek

çok mutsuzum tam 14 ayı geride bıraktık ve hala bu vajinismus derdine çare bulamadık kendimden nefret ediyorum, eşimle çok uzaklaştık birbirimizden, onu herşeyden çok seviyordum ancak nikah günü yaşanan bazı tatsız olaylar psikolojimi alt üst etmişti, zamanla geçer dedim ancak belli bir üre sonra eşime güvenemediğimi ve onu istemediğimi farkettim, ne yapmalı bu illeti nasıl yenmeli bilmiyorum. hep yüzüm asık, hayattan keyif almıyorum.. bir doktora gitmeye başlamıştım ancak hiçbir fayda sağlamadı, giden para oldu, derdimi kimselere anlatamıyorum, bebek ne zaman geliyor diye soran olduğunda ağlamaklı oluyorum, kucağıma minik bir bebek aldığımda kokusu gözlerimi dolduruyor, bu nasıl bir illet ve neden geçmek bilmiyor?? bana yardım edin yalvarıyorum..

kızlar geçen yazmıştım ama silinmiş ben şuan iki parmak egzersizindeyim iki parmak ta ne kadar kalmalıyım iki parmak bittikten sonra hangi egzersize geçmelym

baharcım canım benim çoook ama çookk sevindim.sen çok hakediyorsun tüm güzellikleri Allahım inşallah tamamına erdirir. sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip etsin. kendine çok dikkat et tatlım beim. iş güç yapma bu dönemler çok önemli. ayyy ya sevinçten ağlıcam şimdi. tatlım dualarımız kabul oldu kocaman öpüyorum.bebişimize iyi bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…