Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Egzersiz yapan/yapmaya çalışan arkadaşlar :

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Filesta

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak egzersizi)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak egzersizi)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86
26- Sukut
27- Unfaithful24
28- Yagmur82
29- Deniz1987

canım ben bir parmak ı bitirdim mumla deniyorum 5 cm kadar alabiliyorum şuan regl pazartesi başlıycam birde egzersizleri yapabilmeye başladıkdan sonraki ilk regl im regl im gecince aynı rahatlıkda olucakmı merak edıyorum ne yapmam lazım dırek mumlamı baslıyım yoksa bır parmak egzersizinde bır kac gun duruyummu

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87 (2 parmak/5cm mum)
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Filesta

11- Masumcat
(2 parmak/eş)
12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86
26- Sukut
27- Unfaithful24
28- Yagmur82
29- Deniz1987

canım ben bir parmak ı bitirdim mumla deniyorum 5 cm kadar alabiliyorum şuan regl pazartesi başlıycam birde egzersizleri yapabilmeye başladıkdan sonraki ilk regl im regl im gecince aynı rahatlıkda olucakmı merak edıyorum ne yapmam lazım dırek mumlamı baslıyım yoksa bır parmak egzersizinde bır kac gun duruyummu

canım önce mumla dene baktınki zorlandın tek parmağa geç ve hemen ardından 2 parmak dene bakalım rahatmısın...egzersiz yaparken yani yapmaya başlarken ruh halin çok önemli rahatsan en ufak bir zorlanma olmuyor ama bi şeylere takıldıysa aklın zorlanırsın o zamanda hemen bi 10 dk. lık ara ver müzik dinle tv seyret yemek ye bişeylerle oyalan sonra dön egzersize...zaten sen başlayınca anlarsın her zaman havasında olmuyor insan...kolay gelsin balım...

canım önce mumla dene baktınki zorlandın tek parmağa geç ve hemen ardından 2 parmak dene bakalım rahatmısın...egzersiz yaparken yani yapmaya başlarken ruh halin çok önemli rahatsan en ufak bir zorlanma olmuyor ama bi şeylere takıldıysa aklın zorlanırsın o zamanda hemen bi 10 dk. lık ara ver müzik dinle tv seyret yemek ye bişeylerle oyalan sonra dön egzersize...zaten sen başlayınca anlarsın her zaman havasında olmuyor insan...kolay gelsin balım...

canım ya ben bır parmak bitince dırek muma gecdım 5 cm kadarda yapdım mumdan once ıkı parmakmı yapsaydım daha ıyı olurdu sence

kesinlikle katılıyorum sana.. ben yazdıklarını okuduğumda kendimi buluyorum inan.. ama tek bir şeye dua ediyorum.. Allah herkese anlayışlı ve sabırlı bir eş nasip etsin inşallah.. çok önemliymiş.. düşünsene adam sırf bu nedendden dolayı ayrılabilirdi.. hepimiz bu illeti yenicez.. millet çatır çatır yapıyo, doğuruyo walla.. biz de yapıcaz :KK74::92:

tabiki canım eşlerimizin hakkını nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum...belki biz onların yerinde olsak yapmadığımızı bırakmazdık normalde kadınlar daha sabırlıdır ama vajili kadınların eşlerine maşallah diyelim aman nazar değmesin :nazar:

canım ya ben bır parmak bitince dırek muma gecdım 5 cm kadarda yapdım mumdan once ıkı parmakmı yapsaydım daha ıyı olurdu sence

yok güzelim hiç fark etmez önemli olan vajiyi esnetmek birde alıştırmak...ben hiç mum yapmamıştım vajiyi yendiğimde mesela...ama buradaki arkadaşlardan kendi gözlemlediğim kadarıyla sanki mumla daha hızlı ilerliyorlar çünkü mum yabancı cisim parmak gibi değil...hem parmak egzersizini hemde mum egzersizini rahat yapabiliyorsan ne güzel çok daha hızla ve kendinden emin adımlarla bu işi halledeceksin güzelim....

kızlar narçiceği yok oldu haberiniz var mı ne durumda ??? görmeye aşina olduğumuz çoğu arkadaş yok artık neden acaba ??? yendilermi pes mi ettiler?

walla gayet güzel gidiyo.. emlasız da 2 parmak 2 boğum aldım eş parmağı .. çok mutluyum.. fakat erken regl tüm hayallerimi suya düşürdüEn Büyük KK neysse 5 gün sonra başlarım artık.. dinlenme moduna aldım kendimi :)))

sen nasılsın... nasıl gidiyo.. her şey yolundadır umarım..:KK8:

Ne güzel,canım baya ilerlemişsin vallahi...Olsun regliden sonra kaldığın yerden devam edersin,bende senin gibi regli girince araya heyecanla bitmesini bekliyordum.İnşallah bir sonraki reglime kadar güzel haberler veririm diyordum ve öylede oldu...İnşallah en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız,canım..:KK70: Benim herşey yolunda çok şükür,bende reglimin bitmesini bekliyorum...Sonra ilişkiye kaldığım yerden tam gaz devaaaam....:KK4:

:84:
yok güzelim hiç fark etmez önemli olan vajiyi esnetmek birde alıştırmak...ben hiç mum yapmamıştım vajiyi yendiğimde mesela...ama buradaki arkadaşlardan kendi gözlemlediğim kadarıyla sanki mumla daha hızlı ilerliyorlar çünkü mum yabancı cisim parmak gibi değil...hem parmak egzersizini hemde mum egzersizini rahat yapabiliyorsan ne güzel çok daha hızla ve kendinden emin adımlarla bu işi halledeceksin güzelim....

canım çok teşekkür edrm ozaman ben mumla devam edym mumdan sonra iki tane aparat almayı düşünüyorum bir an önce kurtulmak istyorm :84:

:84:

canım çok teşekkür edrm ozaman ben mumla devam edym mumdan sonra iki tane aparat almayı düşünüyorum bir an önce kurtulmak istyorm :84:

canım merak etme kurtulacaksın sen egzersizlere ara verme düzenli çalış çok yakındır güzel haberlerin...Allah başka dert vermesin kimseye...

selam arkadaşlar,ilk defa giriyorum bu foruma,,3 aylık evliyim ve bende vajinusmusum :'( okuduğum kadarıyla yapılması gereken şeyleri yapmaya çalışıyorum, ama bu emla kremi kullandığımda hastanelik oluyodum az daha 2-3 gün acısı geçmedi,bu şekilde bi yan etkiyle karşılaşan oldumu aranızda? yoksa acaba ben fazlamı kullandım? :KK20:

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87 (2 parmak/5cm mum)
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Filesta

11- Masumcat
(2 parmak/eş)
12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86
26- Sukut
27- Unfaithful24
28- Yagmur82
29- Deniz1987

30- Duman85

selam arkadaşlar,ilk defa giriyorum bu foruma,,3 aylık evliyim ve bende vajinusmusum :'( okuduğum kadarıyla yapılması gereken şeyleri yapmaya çalışıyorum, ama bu emla kremi kullandığımda hastanelik oluyodum az daha 2-3 gün acısı geçmedi,bu şekilde bi yan etkiyle karşılaşan oldumu aranızda? yoksa acaba ben fazlamı kullandım? :KK20:

canım emlanın çoğu kişiye bir zararı olmadı. ama bazı arkadaşları tahriş ettiğini okumuştum şişme falan olmuş. sen çok fazlamı sürüyorsun o çok etkili bir ilaç ben nohut büyüklüğünde sürüyordum hemn de uyuşuyordu. ben onunla yendim diyebilirim.

canım bende emla krem sayesinde başardım.ilk kullanmaya başladığımda sürekli idrarım geliyordu zamanla geçti .ne kadar kullandın emlayı ne gibi yan etkisi oldu?

X