Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bilmiyorum kızlar esnek mi yoksa kasıyorumda duvara mı çarpıyomuş gibi oluyo bilmiyorum
ama yapacağım şey
akşam eve gidip yazdırdığım ilk sayfayı okumak ve başlamak olacak
evde jelde var gleit aldım zararsız die. diğerlerini kullanmam zaten
egzersizleri yaparken birde dr.a muayene olmayı düşünüyorum
korkmamam lazım başarmam lazım
hem sevdiğim erkek neden kasıyosam
bizler için dua edin ltfn

canım bazısını esnek olur belki daha içerdedir bir dr görün için rahat etsin...

tmm ilk olarak egzersizle başlıoruz snra kremle pe... denemesi yapıoruz

istersen egzersiz içinde emla sürebilirsin ama emlayla yanıyo emlasız daha kolay oluyo bak parmak egzersizini yaparken tv karşısına geç parmağına krem sür üstüne koy biraz bekle parmağını çekme ordan sonra ıkın bu çok önemli ıkınırken parmağını iktir hemen giriyo paniğe kapılıp parmağını çıkarma orda dur bekle derin derin nefes al ver her ıkınmanda az az ittir parmağını girince çıkarma bekle .önce böyle bugün dene bak sonra cocuk oyuncağı gibi geliyor ben direk orta parmakla denemiştim sana başarılar canım yarın güzel haberlerini bekliyoruz...

ben serçe parmak denemesini yaptım gayet rahattı
sonra işaret parmağına geçtim onuda rahat ilerletebildim
şimdi ne yapacağım dostlar
yemeğe bile çıkmadım sayfaları talan etttim tam anlamıyla egzersizleri bulamadım
başım ağrıyo şimdi

arkadaşlar şu iş bi olsun
isim listesi çıkartıp nicklerinizle gece teheccüde kalkıp hepinize birer birer dua edeceğim inşallah....

peki denicem ama öle dk - saat zorunluluğu yok dmi istedgm kadar.o kremi vajina içine sürmeyin yazmışlar yakıomuş senn nasıl yapmıştın.yani kreminde etkisi büyük sanıırm.walla kafayı yicem sıkıldm artk bu durumumdan.allahtan eşim çok anlayışlı o bana destek vermese daha kötü olurdum.onu çok sewiorum

canım mum egzersızısıne gecmenı tavsıye ederım...beyaz mumla deneme yap...mahsalhh bu arada super gıdıyosun..hadı bakalım pes etmek yok

canım mum egzersızısıne gecmenı tavsıye ederım...beyaz mumla deneme yap...mahsalhh bu arada super gıdıyosun..hadı bakalım pes etmek yok

aayy baharcığım çok teşekkür ederim bugun sayenizde gaza geldim acayip umutluyum reglim bitsin kocamı tenhada kıstıracağım
mum içeride kırılmaz dimi
bide şeyy nasıl dezenfakta edebiliriz mum açık satılıyor ya...
normal içeri itiyoruz değilmi

canım ben parmaktan sonra eş parmağı yaptım birkere eşim içinde parmağı sağa sola oynattı esnetebildiği kadar esnetti ozaman oranın ne kadar genişleyebildiğini beynim kabullendi ve hemen p...se geçtik ama bazı narkadaşlar mum yada aparat egzersizide yapıyor sen eş parmağınada geç istersen zaten önemli olan oraya birşeyin girebildiğini görmek ve esnediğini bilmek canım bizimde dualarımız sizinle ...

hadi bakalım kıs ii gidiyosun :)
takipçinim :)
arkandan geliyorum he.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…