Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım uzerıen prezertavıf gecırebılrısın ...hayır kırılmaz korkma ...ıcerıye ıktırrken cok yavas ıktır yolu blucaksın..bıraz popoya dogru asagıya ıktırıyoruz yanı hadı gorelım senı ....

ay inşallah canım benim ya sizler valla melek gibisiniz Allah razı olsun hepinizden..
ben izninizle çıkıyorum mesaim bitti
yarın görüşmek üzere
inşallah bu akşm bir çok arkadaş uğraşlarında muzaffer olurlar

hadi bakalım kıs ii gidiyosun :)
takipçinim :)
arkandan geliyorum he.

hadi kızlar cesaret bakın ben 10 sene bu yüzden sinir ilaçları içtim kaç kere intahara teşbbüs ettim ama inanın ban deymeymiş ayyy bunumu yapamıyormuşuz diyeceksiniz ..kimseyede anlatamıyoruz çünkü çekmeyen bilmez bizi anlamaz kızlar sakın başarısızlıkların arkasından cesaretiniz kırılmasın bu hastalığa yenilmeyin biz vajili kadınlar öbür kadınlardan daha güçlüyüz inanın ban allah yardımcınız olsun..

prez. aklıma gelmemişti valla daha ii yöntem
bi kız arkadaşımdanda d.ex die bi markanın 12li geciktiricili kremlisini duymuştum kızlar
oda rahat oluyomuş dene dedi ama unuttum gitti

aypar cnm deriz inş öyle yaa.
serçe parmak egzersizi yapıcam ben bu akşam
bnm ödevim bu

Egzersiz yapan/yapmaya çalışan arkadaşlar :

1- Gülcel

2- Happyselly

3- Msbactery

4-
Aylin06
5- Masalelif

6-
Sera87
7-
Kardelenima
8- Aydazeren

9- Hndckr

10- Filesta

11- Masumcat

12-
Seviim
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)

14- Narcicegi16
15- Polimer (2 parmak egzersizi)
16- Dilber1983
17- Aisha2010
18- Ysmnmawi
19- İlayda_23
20- Obsess (1 parmak egzersizi)
21- Canan1345
22- Sarısekerim86
23- Fatma0000
24- Coolfresh
25- Burcum86
26- Sukut
27- Unfaithful24
28- Yagmur82
29- Deniz1987

bir de aşırı derecede yemek yerim ve tuhaf tuhaf şeyler çeker canım hamile kalsam anlamam ben ...zaten normalde hergün öğürtülerim var b,r haftayı kusmadan geçirmem ....... ama bugün yok hiçbiri(23 günde bir olsaydım yarın regli olmalıyım) galiba bu ay 28 günde bir döneme geri dönücem.. hiç böyle olmazdı... mevsim değişikliği dedim,gitmedim..bu ay da yaşarsam gideceğim..
zaten haftaya da gitme kararım var aslında vakit olursa...ben hiç jinekoloğa gitmedim yendikten sonra...

şimdi gördüm msjını giden ve memnun kalan arkadaşlar vardı sanırım vajinusmus için doktor tavsiyesi adlı konuda...giden arkadaşlar şu an on line değiller o yüzden cvp verilmemiştir....birde hera tıp merkezi vardı sanırım ankarada....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…