Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

slm arkadaslar bende yeni katıldım aranıza 2,5 yıllık evliyim.aynı problemi bzde yaşıoruz eşimle.bu problemi çözmek istiyorum ve artk bnde diğer evli çiftler gbi bebk sahibi olmak istiyorum yardmlarınıza ihtiyacım var.

merhaba deniz hg sende
2,5 yıldır ilişkiye giremediniz mi ?
hiç dr.a fln gitmedin mi cnm ya :KK43:

h.b.
Denedik ama olmuyor.çok kasılıorum ağlamaya falan başlıorum.acayip bi duygu anlatamıorum.doktora bi kere gttk ama devlet hastanesine orda bu konuyla ilgilenen bi doktor vardı ama eşimde bnde çalıştgmz için vakit olmadı erteledik durduk en son Ege jinekoloji yi aradm orasıda 3000 tl fiyat verdi.o kadr parayı bi anda toparlayamadgmz içn gdemedk hala.çaresizim çok bebek istiyorum artk:KK43: :KK59:

h.b.
Denedik ama olmuyor.çok kasılıorum ağlamaya falan başlıorum.acayip bi duygu anlatamıorum.doktora bi kere gttk ama devlet hastanesine orda bu konuyla ilgilenen bi doktor vardı ama eşimde bnde çalıştgmz için vakit olmadı erteledik durduk en son Ege jinekoloji yi aradm orasıda 3000 tl fiyat verdi.o kadr parayı bi anda toparlayamadgmz içn gdemedk hala.çaresizim çok bebek istiyorum artk:KK43: :KK59:

anladım cnm üzülme yaaa :KK43:
burda çoğu kişi yenmiş
inş. 3. müzde yenicez
egzersizlerden bahsediyolar konu başlığını oku hemen akşam yapmaya başla
bende başlıycam bu akşam cnm.

h.b.

selam kızlar aramıza hoşgeldiniz..canınızı hiç sıkmayın inşallah hepiniz başarıcanız .önce allahın yardımı sonra burdaki arkadaşların yardımıyla dr farklı hiç birşey yaptırmıyor sadece paranızı alıyor bende bu site sayesinde çok kısa sürede yendim size yardım için bende burdayım hepimize herşeyi sorabilirsiniz ..ama önce cesaretle işe başlayın kızlar ALLAH inşallah en kısa sürede kurtarır ...o ağlama krizlerinden dr muayenelerinden bütün sıkıntılardan bizde geçtik sizleri en iyi anlayan biri olarak yardıma hazırım...

selam kızlar aramıza hoşgeldiniz..canınızı hiç sıkmayın inşallah hepiniz başarıcanız .önce allahın yardımı sonra burdaki arkadaşların yardımıyla dr farklı hiç birşey yaptırmıyor sadece paranızı alıyor bende bu site sayesinde çok kısa sürede yendim size yardım için bende burdayım hepimize herşeyi sorabilirsiniz ..ama önce cesaretle işe başlayın kızlar ALLAH inşallah en kısa sürede kurtarır ...o ağlama krizlerinden dr muayenelerinden bütün sıkıntılardan bizde geçtik sizleri en iyi anlayan biri olarak yardıma hazırım...

teşekkürler cnm benm ya bende yeni üye oldum doktora gdip o kadr para vermek istemiorum szlern yardmyla çözücem inş.yardm edin bana

akşam bahsederim o zmn cnm.
daha egzersizleri öğrenmedim geçmişe bakarım.
bişeyi merak ediyrm
zar 2-3 cm ileride mi yoksa dahada ileride mi
cvp yazdığın için tşk ederim.
zar 1.bucuk cm ıcedrde ...yanı bozulmusmudur dıye merak edıyorsun galıba ...bozulmusta olabılır tabıykı

teşekkürler cnm benm ya bende yeni üye oldum doktora gdip o kadr para vermek istemiorum szlern yardmyla çözücem inş.yardm edin bana
slm hosgeldın aramıza ...ıhslahh burda beraberce basarıcaz..bız hep yanındayız bende bu sıte sayesınde basradım sımdı bebek ıcın calsıyoruz...hemen egzersızlere basla egerkı ısteklı olursa o olayı 1 hafta bıle surmeden bıtırrsın ...hadı bakalımmm:KK19:

egzerszıelre ılk serce parmakla baslıyoruz..yanoı benım ısledıgım yol bu sekılde...ılk serce parmakla basladım kayganlastırıcı surdum ve kenıdmı en rahat ettıgım sekıld eoturdum..ılk nefes egzersızıyle basladım ve serce parmagımı vajına gırısıne yerlestırıdm ve bekleıdm zaten yavas yavas ıellrıyor parmak kendımı hazır hıssedınce cok yava sbı skeıld eıktırdım ..ılk asama bu dene belkı ılk deneme kotu gecer ama oooo zamanla serce parmakla denemezsın bıle:))

slm hosgeldın aramıza ...ıhslahh burda beraberce basarıcaz..bız hep yanındayız bende bu sıte sayesınde basradım sımdı bebek ıcın calsıyoruz...hemen egzersızlere basla egerkı ısteklı olursa o olayı 1 hafta bıle surmeden bıtırrsın ...hadı bakalımmm:KK19:
inş. saolun arkadaslar.o egzersiz konu başlığını bulamadm nerde acaba

canım zaten burda okudukça cesaret geliyo ben 17 sene yapamadım canım ve bu şekilde 3 tane cocuğum oldu ve halen yapamıyordum gitmediğim dr ve hoca kalmadı ama olmadı sonra tesadüf burayı buldum bir aydan kısa bir sürede yendim canım bize bizi anlayacak bizm gibi hissedecek birileri lazım burdaki arkadaşlardan allah razı olsunonlar sayesinde kurtuldum bende kurtulduktan sonra başaramayan arkadaşlara yardım için burdayım.canım önce cesaret yapamıycam yok kendini telkin et korkmuyorum kasılmıycam ve başarıcam de bunu beynine kabullendir bu bize beynimizin bir oyunu beynini yenebilirsin..önce kegel egzersizleri yap ilk sayfada yazıyor onlara bakıp başla canım ben mesela tek parmağı 3 4 kere yaptım direk p...se geçtim ve hemen oldu ..hemen başla sakın başarmıyınca umutsuzluğa kapılmaben 15 gün tek parmağı yapamamıştım korkudan ama korkcak hiçççç birşey yok sen egzersizlere başla sormak istediğin şeyleri sorabilirsin bak ilerledikçe daha çok heveslenceksin ...

egzerszıelre ılk serce parmakla baslıyoruz..yanoı benım ısledıgım yol bu sekılde...ılk serce parmakla basladım kayganlastırıcı surdum ve kenıdmı en rahat ettıgım sekıld eoturdum..ılk nefes egzersızıyle basladım ve serce parmagımı vajına gırısıne yerlestırıdm ve bekleıdm zaten yavas yavas ıellrıyor parmak kendımı hazır hıssedınce cok yava sbı skeıld eıktırdım ..ılk asama bu dene belkı ılk deneme kotu gecer ama oooo zamanla serce parmakla denemezsın bıle:))

baharcım nasılsın canım ..bebek çalışmaları nasıl gidiyor inan her namazımın arkasından dua ediyorum venüse sana ... inşallah allah gönlüne göre verir canım benim...:KK17:

inş. bnde istiyorum artk zaten ama.işte acıyo korkusu mithiş bişy anlatılamıo maalesef.tmm denicem kaç dk falan denenio bi de şu emla kremmi nedir arkadaslar bahsetmiş hep onun hakkında da bilgi vereblrmsnz

inş. bnde istiyorum artk zaten ama.işte acıyo korkusu mithiş bişy anlatılamıo maalesef.tmm denicem kaç dk falan denenio bi de şu emla kremmi nedir arkadaslar bahsetmiş hep onun hakkında da bilgi vereblrmsnz
benımde korkum acıydı ama onuda egzerszıle asıyosun ...bak 2 bucuk yıl dıyosun dıle kolay cok zor ...su an cektııgn sıkıntı kadar canın yanmıyor hıc yanmıyor hatta sımıd ben keske daha once yapsaymnıısm bumuymus dıyorum..emla krem egzerszı sonralarınde pe... denemsı ıcın kullanılan krem bend eonla basardım pe... denemsını ....yanı emlayla basaranlardanımmmm...hemen cesaretını topla ve gec egzersızleırn basına ınanırsan o olayı bıtırırsınn ...

baharcım nasılsın canım ..bebek çalışmaları nasıl gidiyor inan her namazımın arkasından dua ediyorum venüse sana ... inşallah allah gönlüne göre verir canım benim...:KK17:
son hızla devam edıyoruz bebek calsımalaırna...ara vermek yok...:KK55:
dualrına cok ıhtıyacım var cok tesekru edeırm....ıhslahh bend ebebek sevıncımı sızle paylasırım burda...snede duurmlar ney yoktur ıhslahh hıc sıkıntı

yağmur nerde bu egzersiz konu başlığı bulamadm ben
cnm 1. sayfada yazıo ama bende hiçbişey anlamadım :KK43:
çok tşk çok iyisiniz kızlar hepiniz
zar 1.bucuk cm ıcedrde ...yanı bozulmusmudur dıye merak edıyorsun galıba ...bozulmusta olabılır tabıykı

1,5 cm mi?
cnm ya afedrsiniz p..sn başı giriyo hissediyorum
orasıda 1,5 cm olmuyo mu sonuçta niye artık bozulmuyo ki o kdr yakınsa.
leke fln hiçbişey görmedim ben :44:

cnm 1. sayfada yazıo ama bende hiçbişey anlamadım :KK43:

çok tşk çok iyisiniz kızlar hepiniz

1,5 cm mi?
cnm ya afedrsiniz p..sn başı giriyo hissediyorum
orasıda 1,5 cm olmuyo mu sonuçta niye artık bozulmuyo ki o kdr yakınsa.
leke fln hiçbişey görmedim ben :44:
esnektır belkı ıstersne bı dr muayne ol..ıcın rahat etısn

evet canım o duyguyu bende biliyorum sanki dokunduğu an o kadar acıyo zannediyordum ve gerçekten o acıyı hissediyordum ama kastığımızdan dolayı öyle zannediyoruz aslında inan bana hiç acımıyo ya zaten acısa insanlar neden yapsın acısa zevk alamassın ...canım ben emlayı egzersizde hiç sürmedim p....s denemesinde sürdüm...uyuşturuyor ..hissetmiyorsun istersen önce onu al eczaneden birde kayganlaştırıcı jel al hemen bu gece egzersizlere başla yapamadım şu oldu bu oldu diye bahane istemiyoruz zaman yarat bak başardıkça daha çok hevesleneceksin çünkü sona yaklaşmış olacaksın...

son hızla devam edıyoruz bebek calsımalaırna...ara vermek yok...:KK55:
dualrına cok ıhtıyacım var cok tesekru edeırm....ıhslahh bend ebebek sevıncımı sızle paylasırım burda...snede duurmlar ney yoktur ıhslahh hıc sıkıntı

yok canım sayenizde ama doğum kontrol hapına başladım 15 gün oldu daha adetim devam ediyo çıldırcam eşim atacak balkondan aşağıya ..adamın ağzına bir parmak bal sürdük bıraktık yarıda napcam bilmiyorum..

X