Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben bugün 4. Dilatörü çalışıcam . İnşalalh sıfır korkusuz hallederim
Kesinlikle o an rahatlamaya çalış. Her gün kegel ve nefes çalış. Ben de banyodayken hazırlanırken birden hiçbir şey bilmiyormuşum gibi ellerim titremeye başladı, vaz mı geçsem dedim kendime sonra suyu sonuna kadar açıp gözlerimi kapatıp nefes alıp verdim. Bir cesaret topladım kendime, üç beş saniyelik bir andı bu. Ama dönüş noktam oldu :)

Kızlar beni dilatör içerideyken küçük tuvaletim çok geliyor normal mi fazla içeride tutamıyorum aleti
Normal canım benimde aynı tuvalet hissi oluyor ilişki sırasında normal hisler popoda ki baskı ya da çiş hepsi normalmiş öyle demişti burdaki kızlar çoğunda olan şeylermiş zamanla zevk hissine dönenbir hismiş o öyle demişlerdi

Ya burdaki tüm kadınlara çok teşekkür ediyorum deneyipte bize bilgi verdkleri için . Açıkçası ben süreci uzatmak için spreyle denedim çabuk sonuç almak için bir kere sprey beni çok rahatlaattı .
Griş kısmında baskı denilen yer oraya gelince sızlama gibi birşey hissedebilirsn ama sakın pes etme nefes al ver kegel yap sonra yavaş yavaş ittir hemen geçiyo hiç anlamıyosun sonrası zaten kolay orası biraz zorluyo. Dördüncüden çok korktum nasıl geçicek diye ama hiçte korkulacak birşey yok tüm dilatörlerde aynı mantık işe yarıyo hepsi bu
Helall kız nasılsın yaptın bravooo ben hala 3 teyim

Ya burdaki tüm kadınlara çok teşekkür ediyorum deneyipte bize bilgi verdkleri için . Açıkçası ben süreci uzatmak için spreyle denedim çabuk sonuç almak için bir kere sprey beni çok rahatlaattı .
Griş kısmında baskı denilen yer oraya gelince sızlama gibi birşey hissedebilirsn ama sakın pes etme nefes al ver kegel yap sonra yavaş yavaş ittir hemen geçiyo hiç anlamıyosun sonrası zaten kolay orası biraz zorluyo. Dördüncüden çok korktum nasıl geçicek diye ama hiçte korkulacak birşey yok tüm dilatörlerde aynı mantık işe yarıyo hepsi bu
Yarın bende denicem nöbet çıkışı inşallah

Sprey kullandınız mı kullanırsanız hangisini kullandiniz

X