Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aslında ilk başlarda hepsi girmese bile sorun değil bence sonuçta hiç olmamasından iyidir. Üstte ters olduğunda tam dik oturursan sırtın falan düz şekilde öyle tam girer, hafif öne eğimli olduğunda da bi kısmı yine kalır dışarda normal geliyo bana açıkçası.
Teşekkür ederim yorumunuz için bence de öyle. Yapa yapa sonuçta daha iui yapılır. Önemli olan acısız şekilde girmesi

Ben de yendim sanırım arkadaşlar 🥹 acısız kanamasız 2 sefer birlikte olabildik inşallah böyle de devam eder, açıkçası fito bitmişti kayganlaştırıcının dibini sıyırdık yani ekipman eksikliği olduğu için yapmayalım acıcak olmucak desem de oldu 😅😅 herkese çok teşekkür ederim ❤️❤️
Tebrik ederimm🩵🩵

Ay kızlar vajinismus olduğum olduğum için ilk buraya yazayım dedim yazmıştım aparatların hepsini bitirdim sadece eşlide başarılı olamadım. Denemeler oluyordu hala e yani korunmasızdı dikkat ettik sadece ama ben 5 gün geciktim bugünle birlikte. Hiç bir regl belirtim yok. Yeni işe girdim bu ay onun stresinden olabilir mi😥

Ay kızlar vajinismus olduğum olduğum için ilk buraya yazayım dedim yazmıştım aparatların hepsini bitirdim sadece eşlide başarılı olamadım. Denemeler oluyordu hala e yani korunmasızdı dikkat ettik sadece ama ben 5 gün geciktim bugünle birlikte. Hiç bir regl belirtim yok. Yeni işe girdim bu ay onun stresinden olabilir mi😥
Günaydın. Eşinizle hiç birleşme oldu mu ? Eşlide başarılı olamadım demişsiniz. İçeri giriş olmadan hamile kalma ihtimalı çok çok düşük diye biliyorum imkansıza yakın diye .

Ben denemelerde dikkat bile etmiyorum . Bende şuan çocuk istemiyorum ama zaten birleşme olmadan ihtimal yok gibi bi şey olduğu için dükkat etmedik hiçbir zaman. İki kez giriş yaşadık onda da zaten öyle boşalıcağo kadar git gel yapamadığımız için
Yine dikkat etmedik yani öyle bi giriş oluyor zaten. Bu şekilde zaten hamile kalımıyorsa kalayım yapcak bi şey yok :KK70: ama ben milyonda bir ihtimal olarka görüyorum ve kasmkyorum

Ben denemelerde dikkat bile etmiyorum . Bende şuan çocuk istemiyorum ama zaten birleşme olmadan ihtimal yok gibi bi şey olduğu için dükkat etmedik hiçbir zaman. İki kez giriş yaşadık onda da zaten öyle boşalıcağo kadar git gel yapamadığımız için
Yine dikkat etmedik yani öyle bi giriş oluyor zaten. Bu şekilde zaten hamile kalımıyorsa kalayım yapcak bi şey yok :KK70: ama ben milyonda bir ihtimal olarka görüyorum ve kasmkyorum
Ya bende düşük ihtimal diyorum aslında giriş oldu ama ilerleyemedik kastığım için yani bildiğimiz geri çekilme yöntemi sadece bunu kullanıyoruz ama bu sıvıdan bile kalma ihtimalini okudum ondan acaba mı dedim. İlk kez 5 gün geciktim bide😬

canım strestendir .Ben 10 gün geciktiğimi biliyorum. Test bile almıştım.

Umarım öyledir stres oldum iyice😥
Bizim yarısından fazlası giriyor ama o şekilde bile boşalsa ihtimal çok düşükmüş . Sıvı ile zaten çok zor da ben şuan 1 ay regl gecikmesi yaşasam aklıma acaba hamile miyim sorusu gelmez çünkü imkwnsıza yakın. Sizin tam birleşme yok boşalma yok bu şekilde hamile kalırsanız rekorlar kitabına girersiniz bence :) o yüzden strese girip daha da gecikmesine neden olma

Test yapmaktan zarar gelmez bence yaptır ben kesin yapardım

Burda yazan arkadaşlarda olmuş vajinismusum ama hamile kaldım diye. Onların muhtemelen bir kez birleşme olmuştur içe boşalma olmuştur sınra korkuları bitmemiştir bir daha birleşme yaşayamamıştır yani vajinismustur haliyle
Ya ihtimali düşük tutuyorum da insan bi acaba mı diyor ben regl gecikmesinden korkuyorum aslında düzenimin bozulmasından okbliyim düzensizliği kaldıramıyorum😂

Stresde olabilir ama vajen etrafına boşalma olduysa bebiş de olabilir bi 5 gün daha bekle hala regl olmazsan test yap canım

Ya stres olma. Sıvıdan evet öyle bir ihtimsl var ama sor bakalım milyonda kaç ihtimaldir o :KK70: hep söylenir bu ama kalanı da hiç görmedim . Sizde tam birleşme bile yokki sıcı girişe değecekte ilerleyecekte sence bu mümkün mü:KK43:
Burda vajinismus olup anne olanlar var canım hatta birkaç sayfa geride biri vardı çocuğu olup hala vajinismus olan ☺️

Burda vajinismus olup anne olanlar var canım hatta birkaç sayfa geride biri vardı çocuğu olup hala vajinismus olan ☺️
Evet bende çok okudum öyle mesajları ama onlar sanırım bir kez ilişkiye bir şekilde girmişler sonra aşamamışlar. Yani boşalmadan içeri girmeden sıvıyla hamile kalmak biraz mucize gibime geliyor

X