Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bana da bir parmak bir boğum dedi ama ben üç parmağı da sokmuştum onu söyledim. Hiç oralı olmadı hani insan beklerdi aa çok iyi aferim zamanla bunu ödevlerinde de aynı performansı bekliyorum gibi gibi olumlu şeyler söyleyebilirdi bende daha çok kendime güvenirdim

Yani durumunuz cok mu kotuy mus de süreci uzun tutacak demek istedim. Siz zaten parmak egzersizleri baslayarak isin buyuk kısmını tamamlamissiniz aparat alip en kisa zamanda çözüme ulaşırsınız.
Yani yaptığım şeyleri de söylediğim halde beni takdir de etmedi baştan başlicaz dedi. Dilatörü zaten yapmıştım. Onu söylediğimde dilatörle işimiz yok demişti
Acaba sırf kendisi para kazanacak diye böyle insanların bu açığından faydalanarak işi uzatmak mı! çaresiz olmak çok zor ya

Dilatorun 4.de yaptın mi

Merhaba hiç kadın doğum uzmanından tedavi almış mıydınız, eğer psikolojik olarak kendinizi iyi hissediyorsanız eşinizle cinsel birleşme haricindeki yakınlaşmalarınızda sorun yaşamıyorsanız kadın doğum uzmanından destek alırdım ki ben en son aparatları kendim tek başıma alabildiğim halde destek aldım yendim ayrıca Vajinusmus öyküm geçmişte kaldı tekrarlamadı hiç bitti gitti artık

Hiç destek almadıysanız kadın doğum uzmanından bence şans vermelisiniz yine de karar sizin tabi ben öyle kurtuldum inşallah en ennn yakın zamanda siz de kurtulacaksınız

Ya sadece kendimi eşime teslim edemiyorum. Kendim başarabiliyorum diğer türlüsü olmuyor sırf bunun için illa cinsel terapiye mi gitmem lazım, yoksa sizin dediğiniz uzman bir kadın doğum uzmanı mı bilemedim çünkü özel hastanedeki kadın doğumcular bu konuda pek ilgilenmiyor
Sizin gittiğiniz klinik miydi yoksa özel hastane mi?

Ben de kendimi eşime teslim edemiyordum o an gelinceye kadar sevişebiliyor ama tam birleşme esnasında tıkanıyordum kendimi olabildiğinde kasıyordum,cinsel terapiste gitmedim,Vajinusmus tedavisi ile ilgilenen kadın doğum uzmanından destek aldım ben online tedavi aldım özel doktordan hastaneye de gitmedim Adana da yaşıyorum İstanbul’daki bi kadın doktorumuzdan destek aldım sağolsun çok iyiydi çözüme ulaştım hemenve bi daha hiç tekrarlamadı,benim Vajinusmus hikayem bu şekilde sonlandı senin için fikir oluşur diye anlattım canım senin yerinde olsam Vajinusmus tedavisi ile ilgilenen kadın doğum uzmanından destek alırdım özel,yine de en iyi kararı kendin için sen verirsin tabi

bir an önce kurtulalım bence Vajinusmus tedavi veren doktordan destek almalısın canım benim fikrim bu ben öyle yaptım çünkü kısa sürede çözüyorsun Dilatörle calışarak yendim

Peki sonrası normalde döndünüz mü yani her ilişki olduğu zaman yine hafiften kasılmalarınız oldu mu ? Merak ettiğim şey tam çözüm oluyor mu normal kadınlar gibi olcak mıyız. İlişki işkence değilde zevk haline gelecek mi

bir an önce kurtulalım bence Vajinusmus tedavi veren doktordan destek almalısın canım benim fikrim bu ben öyle yaptım çünkü kısa sürede çözüyorsun Dilatörle calışarak yendim
Haber verir misin karar verince ,başaracaksın hep inan güven kendine bu sorunu yaşayanlar nasıl birer birer çözüyorsa sen de öyle olacaksın yapacaksın canım cinsel ilişkinin acısız olduğunu sen kendin yaşayarak göreceksin

Her denememde başarılı oldum canım hafiften kasılmalarım ilk giriş anında oldu ilk zamanlar ama o kadar azdıki bu kasılmalar girişe bile engel olmuyordu bi bakıyordum penisin tamamını almışım artık zevk de almaya başladım kasılmalarım yok artık tam çözülüyor ,zamanla daha iyi oluyor önemli olan penis vajina birleşmesi olduktan sonra sen zaten görüyorsun acı fikrini bizim kafamızda kendimizin yarattığını ve yine görüyorsun cinsel ilişki tüm önyargılarımızdan kurtulunca kaslarımızı kullanmayı öğrenince nasıl da kolay olduğunu görüyorsun

Mutlaka haber verecem çünkü gerçekten artık bitmesini istiyorum. Artık normal kadınlar gibi ilişki yaşamak istiyorum tabiki de bebek
Bakalım kadın doğumcu nasıl bir yol izleyecek, tedavi kaç gün sürecek çok merak ediyorum

Ben düzeldim sen de kurtulacaksın inan

Benim 1 hafta sürdü en fazla 10 günde yendim doktorumla motivasyon olsun diye söylüyorum harikaaaa haberlerini bekliyoruz sen zaten normalsin cinsel hayatın da yoluna girecek az kaldı üstüne düş canım

Benim 1 hafta sürdü en fazla 10 günde yendim doktorumla motivasyon olsun diye söylüyorum harikaaaa haberlerini bekliyoruz sen zaten normalsin cinsel hayatın da yoluna girecek az kaldı üstüne düş canım
Ay inşallah çok teşekkür ediyorum. Burdaki başarmış insanlar gibi bende güzel haberler vermek istiyorum

Aynı şeyi benimki bana da yaptı hiç önemli değilmiş gibi davrandı insan azcık ümitlendirir ya bak yapabilmişsin sonrası daha rahat ilerlrşer felan diye ama yok mimik oynamadı kendim kendi hızıma göre ilerledim bıraktım zaten onu hatta artık eşimle deniyorum ve bugün büyük bi kısmı oldu inşallah acısı da geçtiğinde yendim diye yazıcam size de çok az kaldı

her seansta para veriyoruz acaba diyorum onların bi kuralı varda ona göre mi gidiyorlar bilemedim
İnşallah kurtulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…