Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

O kısımda tıkanıyorum ittiriyorum canım açıyor tekrar bebe yağı sürüyorum yine deniyorum yok olmuyor anlamadım canım çok sıkılıyor artık çok üzgünüm
o tıkandığın yer bu işin çözüleceği yer orda sıkıyorsun oraya geldiğinde ıkınır gibi yap ve it hiç korma girecek rahat olmadığın için öyle oluyor ordaki kasılma acısı 2saniyelik birşey orda tuttuğun için sana hep öyle olucak gibi geliyor inan ve ittir görüceksin kayıp girecek ve o acı hissi yok olucak bir anda

Ama ben zaten 3. Yü bir kez yapabildim bir iki rahat giriyor 3 de zorlanıyorum bir de çalışıyorum akşam geliyorum eve zamanım kalmıyor bir türlü

Ondan önce masturbasyon vs yapıyor musunuz yoksa direkt kayganlaştırıcı ve sprey ile mi denemek lazım

O kısımda tıkanıyorum ittiriyorum canım açıyor tekrar bebe yağı sürüyorum yine deniyorum yok olmuyor anlamadım canım çok sıkılıyor artık çok üzgünüm
Kayganlaştırıcı her defasında çokça sürmelisin canım her vajinana takıp çıkarmanda o ıslaklık yeterince sağlanmış olur ve her gün çalışma yapmalısın çalışma yaparken her gün önce 1.2.aparatla yapıp sonra 3 e geç bi süre böyle yapıp 3 ile rahat çalışana kadar devam et emin ol güzel bir yol ilerlemişsin

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kimseye söyleyemediğimiz dertlerimizi paylaşıyoruz

Ondan önce masturbasyon vs yapıyor musunuz yoksa direkt kayganlaştırıcı ve sprey ile mi denemek lazım
Ben egzersiz yaparken kayganlaştırıcı kullanıyordum sadece bu yeterli oluyordu yani zevk almadan bir ödev olarak düşünerek çalışıyordum aparatlara kaslarımı kullanmayı öğrenmeye odaklıyordum kendimi ve eşli denemede başarılı olduğumu hayal ederek

A angel119 Bilgee1 kızlar okuyun

Yenemedim hala 2 parmağın tamamını alabiliyorum ama giriş çıkışta biraz acı ve yanma oluyor eşli deneyelim dedik ama yok olmadı kaç parmaktan sonra eşli denemek lazım bu dilatörde 3 numara ve 4 ten sonra eşli denemeyi önermişsiniz 3 ve 4 numara kaç parmak kalınlığına denk bu birde Konya'da bildiğiniz iyi bir doktor var mı

Dilator seti alin biran önce çözüme ulaşın

Çok yapabileceğim bişey gibi gelmiyordu parmak egzersizleriyle devam edeyim dedim ama deneyenlerden anladığım kadarıyla daha kısa sürede sonuç veriyor bende siparişe ettim bugün inşallah yapabilirim
Çok iyi yapmışsın. Dilator ile ben de başardım. Ben burdakilerden hep yardım almıştım ve çok işe yaradı. İnşallah sen de en yakın zamanda başaracaksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…