Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar ben ne yapsam olmuyor. Dilatörle ilk 3ü yapdtım, 4de takıldım, bi türlü olmadı.
Eşli denemelerde de ne yapsam olmuyor, artık eşim de bu durumdan bunaldı. Onu öyle görmek daha çok yakıyor canımı. Dilatörleri hergün değil de sadece evde yalnız kaldığımda yapıyorum. Acaba araya birkaç gün girdiği için mi 4ü yapamıuorum? 3cü boy da zar zor giriyor zaten. Psikolojim iyice bozuldu sanırım buradan toparlayamıycam

Parmak denediniz mi hiç o şekilde deneyin birde

Üçüncü boy da hâlâ takiliyorsaniz zaten dörde geçmeyin, üçüncü boyu da rahatlıkla yapana kadar egzersizlere devam edin. Sonra dörde geçin. Tavsiyem her gün düzenli çalışmanız. İki ile başlayın, sonra üçü çalışın. Üçü de kolayca yapana kadar çalışın. Kişiden kişiye değişebilir, belki kısa sürede belki biraz daha zamanla yaparsınız ama düzenli çalışırsanız ve gevşemeyi sağlarsınız muhakkak yaparsınız.

3ü yapıyorum ama, mesela her gün 2i alıp sonra 3e geçe biliyorum. Direk 2i bırakıp yalnız 3le çalışamıyorum.

Ben doktorla yendim, üçü rahat yapana kadar aynı şekilde çalıştım. Önce iki, sonra üç. Böyle devam edin, üçu de çok rahat yapana kadar çalışın.
Siz Azerbaycanda mı yaşıyorsunuz? İsminizden öyle tahmin etdim de. Burada yazılan uyuşturucu kremleri falan yaşadığım ülkeden bulamıyorum ben. Lidokain sprey denedim o da yaktı daha beter oldu

Siz Azerbaycanda mı yaşıyorsunuz? İsminizden öyle tahmin etdim de. Burada yazılan uyuşturucu kremleri falan yaşadığım ülkeden bulamıyorum ben. Lidokain sprey denedim o da yaktı daha beter oldu
Türkiye'deyim. Bu sayfalarda gerilere gidin, pek çok arkadaşımın ve benim uzun uzun kendi egzersizlerimizi nasıl yaptığımız var. Dediğiniz spreyi kullanmadım, doktor tavsiyesiyle fito krem ve anestol kullandım. Sonrasında bıraktım zaten. Siz bir müddet burada yazılanları okuyun. Fikir edinin. Uyuşturucu kremden ziyade, kasları gevsetebilmek ve kasları doğru kullanabilmek önemli.

Bu konuya mutlaka göz atın pes etmeyin kızlarrr

F Fionasa
melosunuz06

Kızlar bu yazdıklarıma bakınn

Ben doktor nazife ergenle 2 hafta da yendim tavsiye ederim online tedavi aldim

Çok teşekkür ederim. Ne yapa bildiysem sizlerin sayesinde. O kadar destek oluyor ki herkes. Bir kaç gün daha deneyip emin olmam lazım başardığımdan öyle imkansız geliyordu ki şu an inanamıyorum.
Olunca bu muymuş diyorsunuz şaşırıyorsunuz haklı olarak ama bırakmayın zamana tek diyeceğim çünkü uzayıp gidiyor o zaman sonra

Bugün itibariyle yendimmmmm kurtuldum
Bendeee yendim 3 senenin sonunda yendiim yenilmicek bişey değil emin olun ben başardıysam sizlerde başarısınız ben eşime dokundurtmuyordum bile ben başardıysam sizde başarısınız korkacak hiç bişey yok hiç acı yok kaslar sizin ve siz yönetiyosunuz doktora gittim ve hocam şunu dedi kasıyoruz ya madem sürekli kasabiliyorız tecavüzler nası oluyo dedi bunu aklınıza yazın sizin elinizde bişey sakın unutmayın parmak egzersizi yapın sonra eşiniz yapsın çok faydası var hepiniz yeneceksin biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…