Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Birak doktoru icine sinmemis belli ki hemen aparat siparişi verin 3 gun icinde bunu çözersiniz parmak egzersizinde ilerleme kaydetmezsiniz .
Evde kendimiz apaeretlarla yenebilir miyiz? Ben 1 yıl önce aparat aldım, en son ikinci boy aparatın yarısını yapabiliyordum henüz, bırktım sonra. Tekrar denemelere başlayacağım.

Evde kendimiz apaeretlarla yenebilir miyiz? Ben 1 yıl önce aparat aldım, en son ikinci boy aparatın yarısını yapabiliyordum henüz, bırktım sonra. Tekrar denemelere başlayacağım.
Kaldığın yerden devam et canım tabiki de yeneceksin.
Yukarda yazdığımı notları da oku

Ben parmakla yendim eşli parmaklarda sabır orda beklet eşinin parmağını kontrol sendw olsun içinde daireler yapsın daire yaptıkça orası genişleme yapacak ve penisi rahatça alcaksın

Daha bir türlü başaramayan ben ve bir günde aparatları içime almıştım oysaki🥺😔
Kuzum bence destek al ben seni hatırlıyorum ayni anda başlamıştık aparat yapmaya. Ben bi türlü yapamazken sen 4 e kadar almıştın senden yardım istemiştim. Ben bu hastalığı yendim destek alarak. Eğer aparatlara rağmen hala yapamıyorsan lütfen destek al kendini daha fazla yıpratma. Emin ol vereceğin hiç bir para huzurundan önemli değil.

Kuzum bence destek al ben seni hatırlıyorum ayni anda başlamıştık aparat yapmaya. Ben bi türlü yapamazken sen 4 e kadar almıştın senden yardım istemiştim. Ben bu hastalığı yendim destek alarak. Eğer aparatlara rağmen hala yapamıyorsan lütfen destek al kendini daha fazla yıpratma. Emin ol vereceğin hiç bir para huzurundan önemli değil.
Ben de böyle düşünüyorum canımm bi an önce kurtul rahatla sana yük olmaktan çıksın hiçbir şey huzurundan önemli değil imkanın varsa destek almalısın.

Faydası olmayacaksa doktora devam edip kendini daha fazla germe canım. Ben parmak egzersizleri ile yendim bana da doktorum sadece nasıl yapmam gerektiğini anlattı ama hiç zorlamadı benim yanımda da yap diye bana güvendi tamamen bende 3 haftada yendim doktora haftada bir gittiğim için bu kadar uzadı yoksa daha erken olurdu ☺️ 2 parmak 2 boğum aynı anda yapabiliyorsan yarısına geldin demektir o şekilde iyice alıştır kendini sonra tamamını yapmaya başla 2 parmağın hepsi olduğunda 3 gün kadar ona devam et tam anlamıyla rahat yapar hale geldiğinde istesen 3 parmağı dene ya da yapabilirsen eşli dene ben her ihtimale karşı 3 parmak yapıp sonra eşli yapmıştım
Meraba bende iki parmak Tam alabiliyorum ama.daha esli denemedim iki parmakla siz egsersiz.yaparken gelgit yapabildinizmi.rahatca ben kacgundaha calisirsam Eslide yenerim Lutfen yardim

Bugün kadın hastalıklarına gittim benim regl döneminde çok ağrım oluyor onun için ilaç verdi. Karnımdan baktı bu arada yumurtalıklarımda iyi olduğunu söyledi, sonra durmumu söyledim herşeyi yaptığımı falan alttan sadece elle baktı bak dedi kasılmıyorsun , evet gerçekten kasılmadım sonra işte dedi psikiyatriyi bana önerdi başaracaksın az kalmış dedi.
Araştırdım bi tane iyi bir psikiyatri var o da 750 lira seansı soramadım da , acaba 3 4 güne başarır mıyım artık gerçekten bu durumdan bunaldım dilatör 3 e kadar rahat alıyorum, 4 te biraz kasılıyorum 3 parmakta yapabiliyorum.
Ama iş eşe gelince yine kasılmam başlıyor psikolojim hiç iyi değil çocuk istiyorum deli gibi eşimde öyle ama işte😣

X