Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hemen dilatör set al daha çabuk daha kolay asarsiniz

Her zaman ne sorulursa söylerim seve seve benim en Rahat yendiğim pozisyon doggy pozisyonu :) ben arkamı döndüm emekler şekilde,kalçamı daha yukarı tutup belimi yatağa doğru yaklaşacak şekilde tuttum orda eşimin penisini alacağım esnada biraz ıkındım zaten o en başında girdiği yerde ıkınıp serbest bıraktığımda kendimi çok kolay oluyor girdiğini hissetmiyorum yani hiç acı yok bu da rahat olduğum pozisyonlar arasında olduğu için söylemek istedim

Bundan önceki yorumlarda Tiniminimavihanim yazdığı yatak ucu pozisyonu var ben ilk o pozisyonla yendimm

dün buraya güzel şeyler yazdım arkadaşlar size kendi hikayemi anlatmak istiyorum ben 7 ay önce evlendim severek evlendik ve eşim son derece istekliydi ama evlendikten sonra yapamadık işinden dolayı çok fazla deneme fırsatı olmuyordu ama denerkende hep sabırsız biriydi . Evet ben korkuyordum yalan yok ama biliyorsunuz ki bunu bilinçli yapmıyoruz . Açıkçası ben eşimi bu konuda anlayışlı sanardım bekliyordum derdi hep ama hep ben kendim yenmek için uğraştım bir süre sonra artık bırak o işi yapmayı elime bile dokunmuyordu hala da öyle ben şu an 4.boyut dilatöre kadar yaptım ama bir ben bir Allah bilir yaşadığım günleri şimdi hazırım artık çocuğumuz da olsun diyorum inanır mısınız konuyu değiştiriyor ben beni bekliyor sanıyordum ama bitti her şey bir heyecanla hazırım artık dedim sevinçten ağlayarak cevap bile vermedi bana . Bakın benim yaşadığımı kimse yaşamasın ben asla yapamam diyordum ben bike yaptıysam herkes yapar lütfen erkenden müdahale edin sonradan sizi bekleyen kimse kalmıyor boşanıyoruz şimdi ben hazır olduğum zaman artık o işi yapacak hale geldiğim an boşanıyor . O kadar kötü haldeyim ki sevdiğim adam benden nefret ediyor ve bitirdi nolur kendinize güvenin hayatınızı sırf bunun için bitirmeyin benimki bitti sizinki bitmesin

Canımm bu yazdığını okuyunca çok üzüldüm Allah kalbine göre versin duaların kabul olsun insallah senin için güzel şeyler olsun çözümü yok mu sen devam etmek istiyor musun mahkemeye mi başvurdunuz ..Rabbim hakkında hayırlı olanı versin çok üzgünüm yazdıklarına

Ben istiyorum seviyorum ama o içten içe benden uzaklaşmış farkında olmadım hep ben yanaşırdım uzak dururdu çok çabaladım o işi yapmak için çabamı hep gördü şimdi de hazırım ama istemiyor niye istemiyorsun çözdüm artık diyorum seslenmiyor boşan o zaman dedim hemen tamam dedi ben beni seviyor bekliyor sanıyordum . Ben 7.ayımda başardım bilmiyorum çok mu geç oldu ondan mı beni bıraktı ama hayal kırıklığımı asla unutmayacağım benim bu durumum insanlara cesaret olsun istedim

Canım içindeyken alışana kadar icinden cikarma eğer kendini rahat bırakıp kasmazsan acima olmaz. Ama penisden daha zor o kesin. Peniste kemik olmadığı için dilatorden çok daha rahat yapacaksın. Yeter ki kendine güven ben 4 ü almadan 3 ü yaptıktan sonra başardım. Sende başaracaksın. 3 numarayı içinde beklet ileri geri yap. Çıkar geri sok. Belli bi süre sonra alışacaksın agri olmadığınida goreceksin

üzülme eğer seni seviyorsa cabani görüp yanında olur destek olur birlikte atlatirsiniz. Sevmiyorsa ne yapsan boş zaten. Kimse senden değerli değil unutma

Bosanalim mi dedi

Sözel mi konuştunuz sadece. Vajimuslu kadınların erkeklerinde cozdukten sonra erekte sorunu çıkıyor sizin eşiniz bunu gizliyor olabilir mi ? Erkeklerin seyleri pek kıymetli laf kondurmazlar saka da olsa

Cni
Canım evleri falan ayırdınız mi barışmaniz için bir umut yok mu

geç falan değil lütfen bu durumu kendine bağlama canım sen emek veriyorsun bak çabalıyorsun konuşma şansınız yok mu bu durumu tekrar belki arkadaşımızın dediği gibi onda da erekte sorunu olmuş olabilir belki senin yaşadığın zorluğu durumu tam anlayamamış olabilir bunun bir rahatsızlık olduğunu,ve en çok sen değerlisin inşallah çözümü vardır

Bence de aynı evde yasıyorsanız hala once bır kahve yap yumusat sıcak davran gidip konusmayı dene.asla yargılayıcı suclayıcı konusma .barıscıl yaklas senı kızdıracak bir şey söylesede sakin kalmaya calıs sonucta sen kızıp bosanalım demeyene kadar esin tmm dememıs. Ben halledecegınıze ınanıyorjm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…