Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hadiii bakalımmm güzel haberlerlerini bekliyoruzz

Canım önce 2 yi yap sonra 3 e geç. 3 le en güzel calismani yap içinde oynat çıkar geri al tamamen rahat olduğunu hissettiğin an 4 e çalış. Esli de yapacaksın merak etme. Bol kayganlastirici kullan. Zor olan kısmı atlatmissin dilatoru almışsın merak etme yeneceksin. Sadece biraz daha çalış.

Harikasin pes etmek Yok başaracaksın

Ben önceden kendime dokunamazdım artık o kadar çaresiz kaldım ki cesaret geldi ve dilatör seti aldım . 3. Ye kadar yaptım ama sert plastik olduğundan mı bilmiyorum içteyken hiç rahat olmuyor ne kadar kasmasamda acıyor. 4.cüye korkuyorum eşli denemede bu sert yapı hissi oluyor mu ?

Eşli denemelerde o his olmuyor, bence eşli denemeler daha kolay. Ancak dördüncü aparatı kolayca yapana kadar eşli denemeye geçme. Bu topikte geçmişe doğru oku. Evet dilatörler rahatsız hissettiriyor ama eşli denemenin yolu egzersizleri yapmaktan geçiyor. Farkında olmadan yine de kendini kasıyor olabilirsin. Yoksa dilatörler acı vermiyor, sadece o dolgunluğu hissediyorsun.

Teşekkür ederim inşallah 4.de yapacağım ama dediğiniz gibi eşli denemede o hissi yaşamazsam belki de kasmayacağım kendimi o plastik yapısı beni korkuttu sanırım . Allah herkesin yardımcısı olsun 7 ay boyunca o kadar çabaladım ki en sonunda dilatörle tanıştım çok büyük kurtarıcım oldu en azından oranın kapalı olmadığını biliyorum.

Canım eşli denemede sen üsteyken biraz giriyormuş ya pes etme o an yavaş yavaş girsin cıksın ne kadar olursa ben öyle yendim pes etme ön sevişmeyi uzun tutun.
Ya ozur dıleyerek soruyorum , üssteki pozisyon nedir tam olarak yani dik bir şekilde üstüne mi oturuyosunuz yuzunuz eşinize mi dönük yoksa sırtınız mı eşinize dönük bide hafif yatay mı duruyorsunuz yoksa dik mi .afedersiniz bu kadar acık sorduğum için

Açık açık konuşmamız lazım ki doğru biçimde birbirimize anlatabilelim bu yüzden rahat ol
Ben eşime yüzüm dönüş şekilde bi ayağım diz kapağından kırık şekilde yerde diğeri kırık şekilde ama havada hafif yana açık şekilde yapıyordum diğer türlü bir ayağımdan destek almasam duramıyordum çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…