Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

4 ü yaparken tedirgin olmuşsun herhalde kasmissin ondan öyle hissettmissin. İçeride doluluk hissi olması normal eğer kendini rahat bırakırsan sadece doluluk hissedersin baskı ya da icerinin kapanmasını hissetmezsin. Bi daha ki alisinda içeri soktuktan sonra oynatmadan önce icerde olma hissine alis çıkarma içinden. Sonra yavaşça git gel yap alisacaksin. Ben 4 te zorlandigimda önce 3 e baya çalıştım hem uyusturucu etkisini göstersin diye bekledim hemde icime sokmaya iyice alıştım sonra 4 e geçtim. Ve kayganlastiriciyi bol kullan yapacaksin

Emla krem :)

Bugün tekrar deneyeceğim artık çok yoruldum ama inşallah değecek

Kizlar ben p*nisi almaya basariyorum sonra biraz kendimi kasiyorum galiba cünkp „git gel“ hala yapamiyorum nasil desem biz cok farkli yendik onu size anlatayim
Belki fikir olur.
Ilk önce dilatörleri 3 ve 4 boyutunu icimde 10 dakika birakiyorum kendimi öyle rahatlatiyorum sonra esim sirtini yataga dayiyor benim sirtim esime dönük bu arada. O pen“isini tutuyor bende iki ayagimla dösege basiyorum sonra yukardan dogru oturmaya calisiyorum o esnada „ikiniyorum“ öylelikle oldu. Esim git gel yapmami istedi ama o an kendimi kasiyorum. Bir kac kere denedim ama fazla kalcami kaldiramiyorum Panikden. Bu nezaman gecer acaba hergünde malesef deneyemiyoruz..

Bence misyoner pozisyonda yapın eşin git gel yapsın. Böyle korkarak kendin cesaret edip yapmazsın ama eşin yapınca alışıyorsun bende öyle olmustu

Merhaba kızlar. Aylardır bu başlıkta dolanıp durdum. Ne yazık ki bende bi ilerleme yok. Yaşadığım ülkede aparatlardan yok, artık mecbur kalıp tr’den sipariş verdim, İnşallah bana ulaşır. Parmak eğzersizi yapmaya çalıştım ama yapamadım. Merak etdiyim aparatları sona kadar soka bilirsem zarı bozarmıyım? Bu biraz beni korkutuyor açıkcası.

Hayır bozmazsin. Ben ilk 3 boyutunu icime aldıktan sonra yendim 4 u zorladım sadece ucu girdi devamını ilerletemedim. Ama eşli deneme yaptım yendim 4 e gerek kalmadi. Hiç bir aparatta kan vs hiç bisey gelmedi. Doktora da sormuştum aparatlarla bozmazsin demişti.

Peki aparatları sona kadar mı almamız lazım?

Git gel yapmayı ilk başta yukarı aşağı değil de öne arkaya yap canım sonrasında küçük küçük yukarı aşağı yaparak alışırsın. Bende de o şekilde oluyordu yavaş yavaş yaparak çözdüm sorunu bikere yendikten sonra diğer adımlar yavaş yavaş geliyor sadece alışmak için biraz zaman lazım birde misyoner yapmayı deneyin o daha rahat hissettiriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…