Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Otururken yapmayayım mı?O zaman nasıl yapacağım?Bende çok hevesliydim ama azkaldığı anda böyle yapamadığımı görünce hevesim kırılıyor.Allahtan burda arkadaşlar varda okudukça motivasyonum yükseliyor, yoksa ne yapardım bilmem.:1hug: Bende eşli tek parmak yapıyorum,ikilide kasılıyorum.En büyük aparatın başını aldım sadece,akşam misafir vardı yapamadım egzersiz.Belkide moralim bozuktu yapmak istemedim ama neyse :kedi:

merhaba kızlar, bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ,evleneli 3 hafta oldu ve ben vajiliymişim meğer yazılanların çoğunu okudum nerdeyse. o an çok istememe rağmen bi türlü başaramıyorum. kasılıp kalıyorum .ama kendim denediğimde parmağımı 1 boğum içine yerleştirebiliyorum. yine de çok korkuyorum. bana bi akıl verin kızlar ne olur. başaranları okuduğum zaman burda onların adına çok seviniyorum.bende başarabilsem keşke Çok üzgünüm çoook yardımlarınızı bekliyorum...

Aramıza hoşgeldin...
Canım en azından parmağını 1 boğum alabiliyorsun...
Birçoğumuz bunu yapmakta bile çok zorlandık zamanında...
Bence parmak egzersizi, nefes ve kegel egzersizi denemelisin...
Kısa sürede başaracağından eminim... a.s.

slm kızlar ara ara gırıyorum sıteye fazla kımseyı tanımıyorum ama olsun başaranları okuyunca çok seviniyorum imreniyorum keşke bende başarabılsem bazen egzersıze başlıyorum denemeden sonra olmayınca yarım bırakıyorum emla kullanarak gıletgelen jel aldım vazelın aldım emla aldım mumla denedım ama fazla uzun denemedım belkıde sonucun olumsuz olmasını buna bağlıyorum ben evlenelı 5 sene oldu dıle kolay koskoca 5 sene ama sureklı erteleme hastalığı başladı bende ilk zamanlar çalışıyordum o yuzden denemeye bıle fırsatım olmuyordu o yuzden işten çıktım 2 yıldır çalışmıyorum ama bu seferde bazen isteklı bazen isteksız oluyorum şuan bu msjı ağlayarak yazıyorum az önce başımdan geçen bır olayı anlatayım babamlara gıttım babam yakın zamanda amalıyat olacak bana dedıkı kızım senınle bu konuyu konuşmak istemezdım ama artık yeter bır doktora gıt sorunmu var artık torun istıyorum bak yakında amalıyat olacam belkıde kalkamam masadan gözüm açık gitmesin senden isteğim ....... bılmıyorkı benım ne durumda olduğumu hergece ağladığımı offfffffff Allahım düşmanımın başına vermesın bu derdı siznde canınızı sıkmış olabılır bu msj özür dılerım ........ne yapmam gerekıyor boyle bır durumda yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar......grşmek üzere.........

günde 10 kere çişin gelmiş gibi kas bırak orayı :)) daha kapalı yazamadım..
parmak egzerisizinde 1. boğuma alıştıktan sonra 2.boğuma kadar gelmeyi dene.. zaten her alıştırmada orası açılıyor.. açıldıktan sonra ise 2 parmağa geçersin.. daha yeni evlisin ne güzel,senin için büyük bir kayıp olmadan hemen başla ..çoğumuz senin kadar şanslı değildik ...sen başarmayı kafana koyduğuna göre araştırmadasın..biz hep erteledik sende erteleyip vajinin seni yenmesine izin verme :)))

canım hoşgeldinnn aramıza..buraya takılmaya başla... :)) vakit bulamıyorum gibi bahaneler kabul etmiyoruz :)) ben dr ile tedavi oldum ama burada öğrendim herşeyi..dr a soramadıklarımı sordum,cesaretimi burada toparladım.. çünkü hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz..dr ne anlar benim halimi ?? buradaki herkes ile ortağız.. kişilik olarakta aynı sayılırız..

aa 5 yıl olmuş büyük kayıp bumuymuş diyeceksin başarınca... hemen egzersizlere başla ... herşeyi başa sar.. nişanlısınız... :) cinsel ilişki denemesi yasak :)) önce orayı aç,gevşet ve başla... oraya dokunabiliyorsan direkt parmak egzersizine başla.. işaret parmağını içine al ( derin nefes al .içeri koy sonra nefes ver ) ilk boğum ve ikinci boğum bir haftada serileşsin..
dokunamıyorsan ayna ile günde 3 kere oraya bak ,bu benim organım de,burası benim hayatım,eşime verebileceğim en güzel şey,ve buradan en kıymetlim çıkacak de :) bebişim :)

günde 10 seans 10 kere çişin gelmiş sıkışmışın gibi orayı kas gevşet.. toplam 100 kere...

dr ın verdikleri .. ama zaten buradaki arkadaşların yöntemleri de aynı.. aparat olayı da var elini kabullenmiyorsan küçük mumla başlıyorsun..d.günü mumu...
ama eline alışmaya bak çünkü içeriyi incelemene yardımcı olacak..

önce başaracağım de ... bir sürü fosil kadın var bunu yapan bizim neyimiz eksikti..hiç birşeyimiz fazlamız var hassasız,düşünceliyiz ve inançlıyız :)))

olumsuzzz düşünme...çok geç diye de düşünme .... burada bir bayan vardı.. nickini unuttum sanırım 10 yıllık evliydi başardı :) taze gelinimiz oldu :)) senin içinde geç değil ... eşine artık en değerli şeyini hazırlamaya bak :))

bende derdim ki heralde ahiret bekarı kalacağım :)) en umutsuz vakaydım..dokunamıyordum..yıkarken elimi sürerken kafama basınç geliyordu... ki bende yeni hallettim tazeyim :)) inan bu mu diyorsun ??

orada acı yok sinir ucu yokkkk ... kas yığını...

ilk 3-5 cm kadarı kasılıyor,o kadar kası gevşeteceksin... hepsi kasık değil oranın... giriş kasları bizi engelleyen ...

çooook tşkr ederım msjıma karşılık verdığın için şuan reglım yarın bıtıyor ama soz verıyorum başlayacam vede bırakmamak uzere.......

seni çok iyi anlıyorum bende 5 sene çektim bu illeti ama çok şükür bitti bence artık hiç ağlama ve yapıcam de azimli ve istekli ol inan 5 sene bunun içinmi beklemişim dedim ben...ve eminim ki sende öle diyceksin hemen egzersizlerine başla ertelemeden aksatmadan düzenli yap ve cesaretini hiç kaybetme burdaki arkadaşlar o kadar güzel moral destek veriyorlarki bence burda bunu başarabilirsin opuyorumnanaktan:1hug:

Son düzenleme:

tşkrler canım inşallah başarırım yarından sonra başlayacam şuan reglım ama adım adım burda yazacam takıplerınızle başarırım inşlallah desteklerınızı her zaman beklıyorum...........

cnm..ben de 15 aylık ewliyim.. ve vajiliyim.. ama ilk kez bu hafta orayı eşime dokundurtmaya başladım.. emla aldım eşim sürdü 1-2 sn kasmadım sürdü kremi.. hafif uyuşunca parmak girmez sandım ama hoop sonuna kadar aldım kaç kere. tekrar tekrar.. esnetti falan.. bunu sadece 2 gün yaptık.. çalışmalara dewam ediyoruz. ben bakamıyorum bile yaa o derece.. ama inan oraya odaklanmadığın zaman daha rahat geçiyo.. oraya bakma kafanı çewir.. kremle dene. ben kremle denemeye geçtim başka türlü cesaretimi toplayamadım.. bu hafta içinde parmaktan sonra p...s denicem.. inan uyuşunca anlamıyosun .. en azından oraya bişi girebileceğini görüp mutlu oluyosun ve bu sana cesaret weriyo.. allah yardımcımız olsun ne diyimm..

Hayat_acil,bocuss ve masumcat beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...:1hug: Çok sağolun,içimi rahatlattınız.a.s.

ne demek cnm.. her zaman .. paylaşıcaz ve birbirimizden destek alıcaz. moral çok önemli.. kıralım artık şunların belini kızlar delikafadulden klava:

ne demek cnm.. her zaman .. paylaşıcaz ve birbirimizden destek alıcaz. moral çok önemli.. kıralım artık şunların belini kızlar delikafadulden klava:

İnşallah canım bende bu hafta emlayla deneme yapmayı düşünüyorum.Egzersizler çok uzadı yaa..Bakalım ne olacak,inşallah başarırız..a.s Bizde yazarız buraya başardık diye.

İnşallah canım bende bu hafta emlayla deneme yapmayı düşünüyorum.Egzersizler çok uzadı yaa..Bakalım ne olacak,inşallah başarırız..a.s Bizde yazarız buraya başardık diye.

nazli1982 senin başarı cümleni en çok bekleyen benim :)) en çok senin adın aklımda kalıyor nedense.. :))) beklirriiik :))

nazli1982 senin başarı cümleni en çok bekleyen benim :)) en çok senin adın aklımda kalıyor nedense.. :))) beklirriiik :))

Valla artık bende çok istiyorum olsun bitsin,yaklaşık 1 buçuk aydır egzersiz yapıyorum hala olmadı...Herheralde kişiden kişiye fark ediyor kimi 1 haftada kimi 1 ayda başarıyor.İnşallah benimde azkaldı başarmama. a.s Sağol canım ya.. opuyorumnanaktan

1.5 ay uzun değil abartma :)) altı üstü 6 hafta ... benimde uzun sürdü..misafirdi..dr ın tatiliydi ..regldi :)) uzuyor malesef

1.5 ay uzun değil abartma :)) altı üstü 6 hafta ... benimde uzun sürdü..misafirdi..dr ın tatiliydi ..regldi :)) uzuyor malesef

Haklısın,canım..Sonuca yaklaştıkça sabırsızlanıyorum,sanırım..Moralimi bozmadan bu akşam devam edeceğim,egzersizlere belki denemede yaparız.Bakalım hayırlısı olur,inşallah.Yanımda birilerinin olduğunu bilmek çok rahatlatıyor beni.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…