Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

nazlıcım ıhslahh basarıcaksın....egzerszılerı duznelı yap...egerkı pe... dnemesı yaparsan basramadım dıey moral bozma ılk denme hepsı olmaya bılır benım 4 denem falan heppsı olmadı cunku...

nazlıcım ıhslahh basarıcaksın....egzerszılerı duznelı yap...egerkı pe... dnemesı yaparsan basramadım dıey moral bozma ılk denme hepsı olmaya bılır benım 4 denem falan heppsı olmadı cunku...

İnşallah baharcım..Önceki gün p.. denedik ama başı oldu ilerleyemedim.Egzersiz yapıp,emla sürüp deneyeceğim bakalım ne olacak.Olmazsada moralimi bozmayacağım,tekrar tekrar deneyeceğim belki benimde senin gibi birkaç denemeden sonra olacak..Sağol,bana çok moral verdin..:1hug:

İnşallah baharcım..Önceki gün p.. denedik ama başı oldu ilerleyemedim.Egzersiz yapıp,emla sürüp deneyeceğim bakalım ne olacak.Olmazsada moralimi bozmayacağım,tekrar tekrar deneyeceğim belki benimde senin gibi birkaç denemeden sonra olacak..Sağol,bana çok moral verdin..:1hug:

slm kızlar ara ara gırıyorum sıteye fazla kımseyı tanımıyorum ama olsun başaranları okuyunca çok seviniyorum imreniyorum keşke bende başarabılsem bazen egzersıze başlıyorum denemeden sonra olmayınca yarım bırakıyorum emla kullanarak gıletgelen jel aldım vazelın aldım emla aldım mumla denedım ama fazla uzun denemedım belkıde sonucun olumsuz olmasını buna bağlıyorum ben evlenelı 5 sene oldu dıle kolay koskoca 5 sene ama sureklı erteleme hastalığı başladı bende ilk zamanlar çalışıyordum o yuzden denemeye bıle fırsatım olmuyordu o yuzden işten çıktım 2 yıldır çalışmıyorum ama bu seferde bazen isteklı bazen isteksız oluyorum şuan bu msjı ağlayarak yazıyorum az önce başımdan geçen bır olayı anlatayım babamlara gıttım babam yakın zamanda amalıyat olacak bana dedıkı kızım senınle bu konuyu konuşmak istemezdım ama artık yeter bır doktora gıt sorunmu var artık torun istıyorum bak yakında amalıyat olacam belkıde kalkamam masadan gözüm açık gitmesin senden isteğim ....... bılmıyorkı benım ne durumda olduğumu hergece ağladığımı offfffffff Allahım düşmanımın başına vermesın bu derdı siznde canınızı sıkmış olabılır bu msj özür dılerım ........ne yapmam gerekıyor boyle bır durumda yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar......grşmek üzere.........

cnm seni çok ii anlıyoruz emin ol yanındayız burdaki herkes sana yardımcı olacaktır yalnız değilsin öncelikle buna inan ve lütfen regl bittikden sonra artık erteleme sana kendimden bahsedim ben 15 aylık ewliydim we oraya dokunamıyodum bile ben kendi parmağımla yapamıyodum eşimin parmağıyla yaptık önce tek parmak sonra 2 parmak ve eşim ikna etti beni hiç acımadı egzersizlere dewam ettik ve oldu başkaları hep şey diodu bende yaptıysam herkes yapar die şimdi bende aynı şeyi diyorum ben yaptıysam herkes yapar cnm inan çok kolay oluyo we bu muymuş diyosun we müthiş bi mutluluk yaşıyosun sewdiğin adama en güsel hediyeyi weriyosun çok güsel şeyler cnm bunları düşün ve cesaretli olmaya çalış azıcık cesaretle herşey halloluyo inallah tez zamanda atlatırsın cnm güsel haberlerini bekliyoruz inş herkes kurtulur bu vajiden kolay gelsin cnm

selam kızlar.tembel ben nihayet ikiparmak iki boğum alabiliyorum.ama uzanırken yapabiliyorum.bizdede hergeçen gün bebek baskısı dahada büyüyor.eşim tek bebeğimiz olsun ben başka şey istemiyorum diyor.çok üzülüyorum.5yıl dile kolay.benden sonra evlenenlerin ikinci bebeleri oldu.neye üzüleceğimi şaşırdım artık.insanla çok anlayışsız.kim istemez bebeği olmasının.

kızlar selam.egzersizlerimi elimden geldiği kadar yapıyorum gün atlamamaya çalışıyorum.bugün yine mum denedim ilk giriş kısmında kasıyorum sonra kendimi rahatlatıyorum ve çok rahat alıyorum.emla kullanmıyorum egzersizlerde gerek olmuyo bügün p..s denemesi yapacam en azından başını alsam p...sin daha rahat olacam en azından güvenim artacak dua edin yaaa bari bikaç cm girse başı girse ...sonra hiç acımıyo biliyorum şu giriş kısmı bi kasmasam....

selam kızlar.tembel ben nihayet ikiparmak iki boğum alabiliyorum.ama uzanırken yapabiliyorum.bizdede hergeçen gün bebek baskısı dahada büyüyor.eşim tek bebeğimiz olsun ben başka şey istemiyorum diyor.çok üzülüyorum.5yıl dile kolay.benden sonra evlenenlerin ikinci bebeleri oldu.neye üzüleceğimi şaşırdım artık.insanla çok anlayışsız.kim istemez bebeği olmasının.

en acısı da bebk kısmı di mi?aslında bebek baskısının olması bi açıdan iyi yoksa bizim tembel totolar kalkıp egzersiz megzersiz yapmayacak:KK1:benimde 2 yılı geçti evlilik herkes ya hamile ya çocuk sahibi oldu bile walla koyuyor..Allah yardım etsin hepimize inşallah başaracaz ben kendi 2 parmağımı alamıyorum mesela bak sen alabilmişsin ben mumla daha rahat çalışıyorum yapacaz yapacaz başka yolu yok anne olmak bizim de hakkımız..

kızlar selam.egzersizlerimi elimden geldiği kadar yapıyorum gün atlamamaya çalışıyorum.bugün yine mum denedim ilk giriş kısmında kasıyorum sonra kendimi rahatlatıyorum ve çok rahat alıyorum.emla kullanmıyorum egzersizlerde gerek olmuyo bügün p..s denemesi yapacam en azından başını alsam p...sin daha rahat olacam en azından güvenim artacak dua edin yaaa bari bikaç cm girse başı girse ...sonra hiç acımıyo biliyorum şu giriş kısmı bi kasmasam....

canım inan bana acıyomu acıyomu diye 17 senemi harcadım ama inan bana girişte bile acımıyo bize beynimizin oyunu bu acıyo diye diye canımızı yakıyoz güven bana hiç acı yok....

bocuss ve xderinx çok teşekkür ederim hemen ilgilenip cevap yazmışsınız.. dün akşam pe..s denemesi yapalım dedik galiba acele ettm :KK43: birden kasılıverdim. zihnen hazır değilim geliba buna.. kegel egzersizi olsun nefes egzersizi olsun ta üniversite yıllarından beri yapan biriyim. derslerde gördüğümüz konular. benm korkumda burda başlıyor. bunları o zamandan beri yapıyorum neticede ve şu an yine bu problemi yaşıyorum diye. sanırım biraz da psikolojik rahatlamam lazım. kimseye anlatamıyorum bu yaşadıklarımı ama bugün buraya yazdım ve az da olsa rahatladım şimdi burda bana yardımcı olmanızı istiyorum. sizler parmak denemesini nasıl yapıyorsunuz. yani kuruyken acımıyo mu. ıslandığında mı yapmaya başlıyosunuz. acımıyo dimi. şimdiden teşekkürler...

bocuss ve xderinx çok teşekkür ederim hemen ilgilenip cevap yazmışsınız.. dün akşam pe..s denemesi yapalım dedik galiba acele ettm :KK43: birden kasılıverdim. zihnen hazır değilim geliba buna.. kegel egzersizi olsun nefes egzersizi olsun ta üniversite yıllarından beri yapan biriyim. derslerde gördüğümüz konular. benm korkumda burda başlıyor. bunları o zamandan beri yapıyorum neticede ve şu an yine bu problemi yaşıyorum diye. sanırım biraz da psikolojik rahatlamam lazım. kimseye anlatamıyorum bu yaşadıklarımı ama bugün buraya yazdım ve az da olsa rahatladım şimdi burda bana yardımcı olmanızı istiyorum. sizler parmak denemesini nasıl yapıyorsunuz. yani kuruyken acımıyo mu. ıslandığında mı yapmaya başlıyosunuz. acımıyo dimi. şimdiden teşekkürler...
merhaba canım bende bu site sayesinde yendim ben tek parmak yaptım parmağa biraz krem sürüyordum öyle oluyordu istersen birde emla krem var onuda sürüp yapabilirsin canım ama cesur ol ve sakın kasılma rahat olmaya çalış canım istediğin herşeyi sorabilirsin biz yardımcı olmak için burdayız....

canım.. öncelikle başarman dileğiyle.. ben de ilk defa bu hafta başladım ve 2 gün eşimin parmağını denedik. ben oraya bakıp dokunamayanlardanım. o nedenle eşimin parmağını kullanıyorum :asigim: kasılma olduğu için "emla " krem aldım. eşim önce onu giriş kısmına sürdü. hemen uyuşuyo zaten. kayganlaştırıcı bir yağ sürüp parmağına 2 dak sonra da parmağını yawaşça içeri soktu. baktık acı yok. biraz daha emla alıp iç kısımlara sürdü. böylece orta parmağını sonuna kadar aldım . kaç defa hem de .. alışana kadar tekrarlattım. 2. gün de aynısını yaptık hatta ben pozisyonumu değiştirdim alışmak babında :asigim: acı falan yok .. bir sefer daha bunu deneyip p...s e geçicem.. 1-2 gündür ertelemk zorunda kaldık maalesef dış sebeplerden dolayı :teselli: ama yapıcaz sonuçta bugün yarın.. kaçarı yok..benim sana yazabileceklerim bu kadar cnm... benimki de bir deneyim tabiki.. böyle böyle bi şekilde kendimizi alıştırmak zorundayız.. ama sen nasıl rahat olabiliyorsan onu dene.. şimdiden başarılar kuzum boshayallersmile

ayparın dediği gibi kayganlaştırıcıyla ve en büyük yardımcımız emla ile.. emla uyuşturuyor :)) diğer kısımları da yazmıştım:) egzersizleri yapıyor olman güzel :)) sen daha çabuk yenersin sadece iste..asla erteleme ... düzenli egzersiz yap..takipteyiz..

Rica ederim yardımcı olmak için burdayız canım...
Ben parmak egzersizini fazla yapmadan yendim...
Kademe kademe yapmalısın. Küçük parmak ilk boğumla başlamalısın...
Mutlaka hijyen için prezervatif kullan ve kayganlaştırıcı kullanabilirsin :1hug:

X