Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ay heyecanlandım :Saruboceq:
yazdıkların cok dogru bocusscum özellikle sanslı oldugumuz delikafadulden

Cem KEÇECİ ye ait yazılar.. ben okurken kendimi buldum :) eşimle sonra sizinle paylaştım :)) kesinlikle çok şanslıyız :)) çoğu evliler cinselliği basit görüyor,biz ise duygularını veren insanlar olaraktan şanslıyız :))

pozisyon bulamıyoruz bir bahane .. malesef biz vajililer türlü türlü bahaneler üretiyoruz.. bende aynı bahaneyi üretiyordum.. klasik pozisyon dışına çıkmayacağım,boşuna oyalanmayacağım diye söz geçirdikten sonra beyine her türlü giriyor.. he bir de benim bir bahanem daha vardı tırnağın batıyor(kondomluyken hemde ) batıyor matıyor dedim ölüm yok ya acısınh biraz ne var diye kendimi gaza getire getire yola geldim.. Normalde çok güçlüyüm ve korkusuzumdur, yatağa girince ürkek tavuk oluyordum.. acıcak,işte olmucak diye kendimi bunalıma sokuyordum ve başarıyordum.. ve en büyük hastalığımız erteleme ... ertelemeyle bizi ele geçiriyor bu hastalık..

bu bahaneleri sempatik sinir sistemi oluşturuyormuş,alt bilinç.. yenilmeyin biraz gaz verin kendinize..

eşinin parmağının boyutu da önemli değil,oradan bebek çıkıyor.. benim eşimin parmağı da kalındı.. benimde tek parmak korkum oldu neymiş oraya sivri bişey alamazmışım çift yaptık.. kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle yap..

eşli parmakta klasik modda eşinin eli senin hakimiyetinde olacak şekilde yap itmez çekersin :)) ben ilk alırken çok zorlandım ama ikinci alıştırmada 125 sayı yaptım,orası eşinin parmağını tanıyacak senin elin gibi olacak.. sonra aynı şey p..s için geçerli..

p...s çok daha çabuk alışıyor , parmak yine itici geliyor .. bahane üretmesine izin verme bilinçaltının.. sonuna gelmişssin oyalanma :))

kesinlikle aynı bahaneler.. reglim bitti ve biz de 2 gündür deniyoruz eş parmağı.. emla aldım .. eşimin parmağı kalınca ve sonuna kadar aldım kaç defa.. bu benim için mükemmel bi olay.. sewincimden ağladım nasıl boncuk boncuk bir yandan da gülüyorum kaydirigubbakcemile3 ama şunu keşfettim.. yüz yüze olunca yapamıyorum.. arkamı döndüm ve vajiye parmağıyla girdiii o zaman git gel yaptı ve çok daha rahattım.. ben de vücudumu o gitgellere uydurdum.. eşimden parmağın içerde durmasını ve yanlara doğru esnetmesini istedim.. tam p...s denicekken adam dayanamadı tabi delikafadulden yapamadık ohaoldumsmile ama yapacağıma inanıyorum kızlar.. bu ay benim ayım.. eşimin 24 ü doğum günü.. sürpriz yapim diyorum ona da bana da.. onun alacağı , benim de ona wereceğim en güzel hediye :kedi: dua edin bizim için..

bir de bişi war.. allah eşimden razı olsun ki.. hiç bir şekilde kırmadı ve üzmedi beni bu yüzden.. çok sewiyorum onu.. ama bu parmak egzersilerini hiiiç sewmiyor.. iğrenç olduğunu düşünüyor, bana zarar veriyomuş gibi hissediyomuş .. ben parmağımı bile süremiyorum.. alsam ona gerek kalmazdı ama bunu anlaması zor sanki.. dedim kaç defa "bundan kurtulmalıyız ..o nedenle bu parmaklara ihtiyacım war dedim" delikafadulden şu parmak olayını uzatmak istemiyorum artık.. p...s e geçeyim diyorumm.. kafaya koydum kızlar..

kesinlikle aynı bahaneler.. reglim bitti ve biz de 2 gündür deniyoruz eş parmağı.. emla aldım .. eşimin parmağı kalınca ve sonuna kadar aldım kaç defa.. bu benim için mükemmel bi olay.. sewincimden ağladım nasıl boncuk boncuk bir yandan da gülüyorum kaydirigubbakcemile3 ama şunu keşfettim.. yüz yüze olunca yapamıyorum.. arkamı döndüm ve vajiye parmağıyla girdiii o zaman git gel yaptı ve çok daha rahattım.. ben de vücudumu o gitgellere uydurdum.. eşimden parmağın içerde durmasını ve yanlara doğru esnetmesini istedim.. tam p...s denicekken adam dayanamadı tabi delikafadulden yapamadık ohaoldumsmile ama yapacağıma inanıyorum kızlar.. bu ay benim ayım.. eşimin 24 ü doğum günü.. sürpriz yapim diyorum ona da bana da.. onun alacağı , benim de ona wereceğim en güzel hediye :kedi: dua edin bizim için..

bir de bişi war.. allah eşimden razı olsun ki.. hiç bir şekilde kırmadı ve üzmedi beni bu yüzden.. çok sewiyorum onu.. ama bu parmak egzersilerini hiiiç sewmiyor.. iğrenç olduğunu düşünüyor, bana zarar veriyomuş gibi hissediyomuş .. ben parmağımı bile süremiyorum.. alsam ona gerek kalmazdı ama bunu anlaması zor sanki.. dedim kaç defa "bundan kurtulmalıyız ..o nedenle bu parmaklara ihtiyacım war dedim" delikafadulden şu parmak olayını uzatmak istemiyorum artık.. p...s e geçeyim diyorumm.. kafaya koydum kızlar..

hadi canım inşlh ,güzel haberlerini bekliyoruz,bende kendi parmağımla yapamamıştım ,eşim yapmıştı,sonra penis denemesine geçmiştim ve başarılı olmuştum,seninde öyle olur inşlhh,madem ki bu kadar yapacağına inanıyosun,bence hevesin kırılmadan deneyinn opuyorumnanaktan

:))) ne güzel ne heyecanlı yazmışsın :))parmakla 3 4 egzersiz yaptıysanız açılmıştır geç pe...s e derim :))

bu arada bende yüzyüze yapamıyordum .. utangaçlık da değil ama tuhaf bir şey ama zamanla o da aşılıyor :))

emlasız da parmak deneyin ondan sonra p...se geçin... her zaman diyorum emlalı emlasız farketmiyor... içeride sinir ucu yok :)) emla bizim psikolojik danışmanımız :))
sen de bitirmişsin :) bu ay çok gelinimizvar yahu :))

bu arada p...s egzersizinden önce de parmak egzersizi yapın .. madem eşin sevmiyor parmak olayını sevişirken yapın.. sevişmenin bir parçasıymış gibi,fantazi gibi :))hani onu gıcıklandırmadan sonra p...si al bitir işi :))

bu arada p...s egzersizinden önce de parmak egzersizi yapın .. madem eşin sevmiyor parmak olayını sevişirken yapın.. sevişmenin bir parçasıymış gibi,fantazi gibi :))hani onu gıcıklandırmadan sonra p...si al bitir işi :))

ewt haklısın.. aslında acemilik oluyo bizim biraz.. daha yeni ya.. gerçi 15 aylık ewliyiz :KK1: ama dediğini yapıcam.. önce parmak sonra p...s delikafadulden şu işi bitirim zaten bi başka bişi istemiyorum yaa.. emlasız da eminim öyledir ama daha 2 defa oldu .. 1-2 defa alışıp p..s olayını halledim diyorum.. zaten sonra her şey kendiliğinden düzene girer diye düşünüyorum.. bakalım inş:asigim:

ewt haklısın.. aslında acemilik oluyo bizim biraz.. daha yeni ya.. gerçi 15 aylık ewliyiz :KK1: ama dediğini yapıcam.. önce parmak sonra p...s delikafadulden şu işi bitirim zaten bi başka bişi istemiyorum yaa.. emlasız da eminim öyledir ama daha 2 defa oldu .. 1-2 defa alışıp p..s olayını halledim diyorum.. zaten sonra her şey kendiliğinden düzene girer diye düşünüyorum.. bakalım inş:asigim:

aynen öyle.. güzel planlar.. cesaretin çok fazla, çözmüşsün sen kafanda.. bir tek fizyolojik kısım kalmış :=)

Kızlar ben dün akşam p.. boyutunda aparat hazırladım ama başını alabildim sadece.Eşimin tek parmağını aldım,iki parmağınıda aldım ama biraz kasılıyorum.Eşim orta parmağının bittiği yerde duvar gibi bişey var dedi,o ne anlayamadık.Yani vajinin 8 cm falan ilerisinde bu nedir acaba?Bir bilgisi olan var mı?Deneme yapalım dedik,olmadı yaa..Bu zamana kadar hiç emla kullanmadan yaptım tüm egzersizleri,sizce bu son egzersizi ve denemeyi emlayla yapsam olur mu?Sonuna gelmişken moralim bozuldu,akşam başıma ağrılar girdi yaaa....Ne olur yardım edin. mafoldumben

Kızlar ben dün akşam p.. boyutunda aparat hazırladım ama başını alabildim sadece.Eşimin tek parmağını aldım,iki parmağınıda aldım ama biraz kasılıyorum.Eşim orta parmağının bittiği yerde duvar gibi bişey var dedi,o ne anlayamadık.Yani vajinin 8 cm falan ilerisinde bu nedir acaba?Bir bilgisi olan var mı?Deneme yapalım dedik,olmadı yaa..Bu zamana kadar hiç emla kullanmadan yaptım tüm egzersizleri,sizce bu son egzersizi ve denemeyi emlayla yapsam olur mu?Sonuna gelmişken moralim bozuldu,akşam başıma ağrılar girdi yaaa....Ne olur yardım edin. mafoldumben

Canim ayni sorunu daha dun ben yasadim.yani en buyuk dilatorumle egzersiz yaparken sonuna kadar alamadigimi fark ettim ve sagolsun izmitim beni rahatlatmis..yani doktor onada zaten sonuna kadar alamicagini istesende gitmicegini soylemis..ve hic aklima netten vajinanin boyunu arastirmak gelmemisti..simdi vajina boyu kac cm dir diye nete yazdim,, sende gorursun ki 8-10 cm arasinda degisiyor..yani vajinanin boyu zaten bu kadar demekki biz zorlasakta gitmezki sonrasi..o duvar gibi denen yer neresidir bilmiyorum ama eminim boyut sonlandigi icin gitmeyen kisimdir orasida..
hii bide su varki egzersizlerinde zaman zaman zorlanabilirsin canim..ozelliklede ilk boyut degistirdigin zamanlar...
sende zaten p...s boyutundaki aparata yeni gectin sanirim..bu zorlanmada bundandir merak etme...
zannetmeki herkes hic zorlanmadan ugrasmadan cuk diye p...s boyutundaki aparati icine aliyor..
Sen egzersizine sabirla devam et bence canim..sonrasinda ins mutlu son yakindir ..opuyorumnanaktan

Vajina veya hazne

Tüp şeklinde olup dış ortam ile rahmin arasındaki bağlantıyı sağlayan 8-10 cm uzunluğunda,15 cm’e kadar uzayabilen ve 10 cm kadar genişleyen elastik yapıda bir organdır.
belki sevişme olmadığından uzama olmamıştır.. Normalde orası 10 cm bende diyordum ki eşimin parmağı 9cm 8 i girse 2 cm için mi ter döküyorum :))..
ama sanmıyorum ki sonuna kadar girebilsin eşin parmağıyla.. :) yolu mu şaşırdı acaba :))
beynin emlayla kabul ediyorsa emlayla bunu sen bilirsin.. ama p...s en kolay egzersiz bu son yaptığın kadar telaşlanmayacaksın.. ben tüm egzersizleri emlayla yaptım,p...s i emlasız başardım ki ben yani ..en kötü vaka :))
ama bu sana baağlı kendine ilaç olarak emlayı görüyorsan , çok zor değil eczaneye gitmek,denemekten zarar gelmez.. ama eşin iyice açsın orayı gevşetsin.. yani alıştırma yaparken agzına parmağını koyuyormuşun gibi,doğal bişiymiş gibi düşündüğünde p....s dene.. biliyorsun ilk alıştırmalarımız olay oluyor beynimizde alışınca reflekslerimiz kalkıyor,kasmıyoruz :))

şu duvarı bende merak ettim ama :))) bekliyoruz hocalarımızdan cevabı :)) bahar hocam,deniz hocam... zümrütt hocaaamm

Canim ayni sorunu daha dun ben yasadim.yani en buyuk dilatorumle egzersiz yaparken sonuna kadar alamadigimi fark ettim ve sagolsun izmitim beni rahatlatmis..yani doktor onada zaten sonuna kadar alamicagini istesende gitmicegini soylemis..ve hic aklima netten vajinanin boyunu arastirmak gelmemisti..simdi vajina boyu kac cm dir diye nete yazdim,, sende gorursun ki 8-10 cm arasinda degisiyor..yani vajinanin boyu zaten bu kadar demekki biz zorlasakta gitmezki sonrasi..o duvar gibi denen yer neresidir bilmiyorum ama eminim boyut sonlandigi icin gitmeyen kisimdir orasida..
hii bide su varki egzersizlerinde zaman zaman zorlanabilirsin canim..ozelliklede ilk boyut degistirdigin zamanlar...
sende zaten p...s boyutundaki aparata yeni gectin sanirim..bu zorlanmada bundandir merak etme...
zannetmeki herkes hic zorlanmadan ugrasmadan cuk diye p...s boyutundaki aparati icine aliyor..
Sen egzersizine sabirla devam et bence canim..sonrasinda ins mutlu son yakindir ..opuyorumnanaktan

arkadaşın cevabına göre anladım ki eşinin parmağı bayaaa uzun bende eşime iri parmaklı derdim :))) korkardım :)) gerçi vaji 8 cm de olabiliyormuş.. ben 10 cm olaraktan düşündüm:)) hayat acil e teşekkürler paylaşımı için :))

arkadaşın cevabına göre anladım ki eşinin parmağı bayaaa uzun bende eşime iri parmaklı derdim :))) korkardım :)) gerçi vaji 8 cm de olabiliyormuş.. ben 10 cm olaraktan düşündüm:)) hayat acil e teşekkürler paylaşımı için :))
..

Senin paylasimlarin icin bende tesekkur ederim bocusscum...bencede vajinusmuslu kadinlar sansli..kaydirigubbakcemile5 a.s. a.s.

ewt ben de ilk kez eş parmağı denerken bunu hissettim. şöyleki eşimin parmağı 9 cm falan.. orta parmağını aldığımda sonuna kadar geldi ve bana "bak burası çok genişmiş :KK1: korkacak bişi yok .. ayrıca parmağım yetmiyo.. yetse daha da ilerlicek " dedi.. ama ben o anda arka popo arasında parmağının ucunu hissettim..yani içte tabi.. oraya kadar ilerlemiş demekkiakannehir duvara dayanmış gibiydi parmak sanki.. o zaman kendi kendime sanırım 10 cm e kadar burası demiştim. daha ilerlemez.. ben de gariplik bende mi acaba diye düşünüyodum.. ya ben hala öğrenememişim şu iç organları delikafaduldendelikafadulden

Hayat_acil,bocuss ve masumcat beni bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar...:1hug: Çok sağolun,içimi rahatlattınız.a.s.

burdayız biri de ben canım ama ben sanırım tembelim sürekli dışardayız eve geç gidince egzersiz kalmıyor adet bitti 3 gündür de işler yoğun güya çok hevesliydim bilmiyorum ama zaman geçiyor
nazlı ilk bizde bir yerde tıkanıyor sandık ama otururken yapınca daha çok öule oluyordu sanırım ben artık tek aparatla çalışıyorum zaten geniş

X