Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hangi film canım? Ben de vajinismusum, ama yenmek üzereyim

Ben de senin gibiyim. 4 numarayı alabiliyorum ama penis alamadım. Penisi alabilmişken neden ileri geri yapamadınız ki zaten zor olan almak değil mi? Bir de hangi pozisyonda denediniz

Ben de 4 numarayı yapabiliyorum ama penis alamadım. Vemcain gibi uyuşturucu spreyler önerir misiniz

Ben de senin gibiyim. 4 numarayı alabiliyorum ama penis alamadım. Penisi alabilmişken neden ileri geri yapamadınız ki zaten zor olan almak değil mi? Bir de hangi pozisyonda denediniz
Kucak pozisyonu bir de anlık gelisti yani ben şahsen yapacağımı düşünmedim eşimin kucağına oturdum yüzüm ona dönüktü sarılır pozisyonu aldım bir elimle de penisi kendim yerleştirdim ve ıkındım kendisi kayarak girdi

Ya en azından beynim onun oraya girdiğini kabul etti artık eskisi kadar endişe duymuyorum ama hamile kalmak istiyorum bunun içinde kucak pozisyonu çok zor nasil diğer pozisyonda yapicam bilmiyorum

Ya en azından beynim onun oraya girdiğini kabul etti artık eskisi kadar endişe duymuyorum ama hamile kalmak istiyorum bunun içinde kucak pozisyonu çok zor nasil diğer pozisyonda yapicam bilmiyorum
İlk başta zor gelebiliyor ben kasildim biraz ama bebiş için değer dedim durdum geri çekmedim kendimi zaten öyle büyük bi acı ağrı değil bahsettiğim ileri geri yaparken penis çıkıp tekrar yerleştiği için baskı oldu biraz. Bende normalde hep üstte yaptım ilk defa diye tedirgin oldum ama ona da alışırız biz neleri atlattık bu ne ki

Gecmis olsun☺ilki kadar zor olmuyor kesinlikle yanlış anlaşılmasın aslinda ilki de zor değil kasmazsak ama ben kastigim icin beni zorlamisti. Ikinciye bende endiseliydim ama o kadar rahat oldu ki sasirmistim yalniz araya zaman cok koymayin

Kızlar bir kaç gündür yoktum iş yoğunluğundan pek çalışamadım. Şimdi tekrar başladım. 3e kadar gelmiştim. İlk başta 1. Aparatla 10 dakika falan çalıştım sonra 2. Aparatla 15 20 dakika çalıştım. Şimdi 3. Aparata geçtim ilk denediğimdeki baskıyı neredeyse hiç yaşamadım. Bi 30 dakika çalışıp 4. Denemeyi düşünüyorum. Dua edin bana. Bir de 3. Aparattan sonra eşli deneme yapmak mantıklı mı

Yapanlar var ama bence sen 4.aparatı yapmaya bakHatta aparatları en rahat şekilden alana kadar hemen eşli deneme yapma

Ben terkar denedim, bu defa yarısına kadar aldım penisi ama felâket bir yanma var o yanmadan dolayı canim çok yaniyor yapamıyorum. Mantar enfeksiyonu olabilir deniyor ilişki sırasında yanma yapıyormuş çünkü. Perşembe günü doktora gitcem inşallah, o yanma yüzünden bir türlü yapamıyorum yine kötü olduk eşimle kizlar böyle olan varmı penisi yarısına kadar alıp devamını getiremeyen yanma hisseden?

Yapanlar var ama bence sen 4.aparatı yapmaya bakHatta aparatları en rahat şekilden alana kadar hemen eşli deneme yapma
dualarım seninle başaracağz inşallah,ben de aparatlarla çalışıyorum bugün hepsini sırayla yaptım bence Tiniminimavihanim dinlemelisin canım,başaran ve başardıktan sonra burdan ayrılmayan bize yardım etmek için elinden geleni yapan bir iyilik perisiii o :)

merhaba bende aynı sorunu vajınusmusu yaşıyorum 1.5 senedir doktor arayışındayım mümkünse özelden görüşebilirmiyiz size çare olan kadın dogum uzmanının adresini adını ögrenmek istiyorum

merhaba vajınusmusu tam olarak hangi yöntemlerle yendiniz bende aynı syleri yasıyorum mümkünse konusabilirmiyix

hangii kadın doguma giderek yendiniz acaba ögrenebilirmiyim

Kizlar dilatörün en küçüğünü yapa bildim biraz once cok mutluyum zorlanmadan cok rahat oldu ama ikinci yariya kadar geldi ama biraz yanma hissi yarandi
Normal canım 1 e çok iyi çalış yukarı da bir arkadasaa anlattıklarımı yap. Sonra. 2 ye geç

merhaba bende aynı sorunu vajınusmusu yaşıyorum 1.5 senedir doktor arayışındayım mümkünse özelden görüşebilirmiyiz size çare olan kadın dogum uzmanının adresini adını ögrenmek istiyorum
Nazife Micozkadıoğlu'na gittim, internette adresini ve telefon numarasını bulabilirsiniz. Gözüm kapalı tavsiye ederim ama bizzat kendiniz arayın, görüşün. Öyle karar verin.

Dün gün boyunca kaynanamdaydık, bugün de regl sancısı çekiyorum az kalmış olacam
Ama bu şekilde de yapmak istemiyorum nasıl bir şansızlık yaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…