Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Öyle yapıyorum canım dün yumurtlama günümdü bacaklarımı kaldırdım durdum da hepsi çıktı gibi geldi o yüzden sormak istedim teşekkür ederim

2. Yi de yapmışsın bravo, yarın da bu şekil çalışıp 2. Çalış ardından 3. Çalış
Hatta desem 3. de yaptım diye ne dersin
Şimdi ikinci de biraz zorlandım sonra yılmak yok tekrar yaptım oldu sonra egzersizleri yaptım o da baya kaldı sonra bi banyo yaptım baya sıcak suyla çıktıktan sonra 2. yine elime aldım bu sefer ayakta ayağımı bi tarafa uzattım ve tık direk girdi ya şok oldum
Sonra dedim sen bu gazla devam et aldım 3 . yü sonra biraz bakıştık ve yaparsın dedim ama nasıl kendimi gazlıyorum ve o 2 den daha kolay girdi ama biraz hakerek edemedim sonra koltuğa gelip önce onu benimsemek için içimde beklettim, daha sonra daire çizdim ve derin nefes alışla vermeyle git gel oldu
Gözüm 4. te gitti normalde o gözümde o kadar büyüyordu ki artık gözüme küçük geldi sonra kendimi frenledim bugünlük bu kadar yeter ev işi yapmadım daha ortada yemeğim yok gün boyunca bununla uğraştım sadece
Ama anladığım şey banyo yapınca vücut daha da esniyor ve çabuk giriyor yarın 3 le 4 te sadece çalışacam , bu kadar hızlı ilerlemek iyi mi kötü bilemiyorum inşallah eşli de de gaza gelirim

Süpersin derim, boşver ev işleriyle kafanı meşgul etme onlr her zaman olur. Önemli olan bu problem ama bugünlük yter bence harikaydın. Geçmiş olsun çoğu bitti azı kaldı

Süpersin derim, boşver ev işleriyle kafanı meşgul etme onlr her zaman olur. Önemli olan bu problem ama bugünlük yter bence harikaydın. Geçmiş olsun çoğu bitti azı kaldı
Aynen öyle tek derdim buydu sanki asla olmicak kaygısındaydım şükür sizleri tanıdım Mevsimlisan sayesinde burayı keşfettim ona da ayrıca çok teşekkür ederim iyiki varsınızşuan kendimi çocuk gibi hissediyorum öğretmeni ev ödevi vermişte 5 yıldız almak için elinden geleni yapıyor bende başarımı hemen buraya aktarıyorum sizinde olumlu yorumlarınız beni daha çok motive ediyor
Teşekkür ederim yarın devam ertelemek yok gerçekten kadın istersen herşeyi yapar kadının düşmanı da kendisidir bunu hep derim

Canımm ben de şimdi bugün 3.dilatörle en iyi egzersizlerimi yapacağım yarın da 4.dilatörle sana bol şans diliyorum bir yerlerde hiç tanımadığın kadınlar benimle aynı sorunu yaşıyor yalnız değiliz.bir yerlerde hiç tanımadığımız kadınlar bizimle aynı şeyi yaşadılar başardılar buraya gelip bize destek oluyorlar,onlara inanalım ve bir gün ennn yakın zamanda penisin vajinamıza girmesinin bizim icin de kolay olduğunu göreceğiz

Şu sıra biraz katılamadımm sizlere ama yakında güzel haberler gelecekk gibii hissediyorum Haydii çalışmalarımızı ertelemeyelimmm 2022 bitmeden bu iş bitsin gitsinn kızlarım
Yaaaa sen ne kadar tatlı destek dolu harika bi kadınsın kuzum benim cok teşekkür ederiz bizi de düşündüğün icin ,harika haberlerini alacağız gibi yakın cok yakın hissettim şimdiden

Oyyy maşallah sağlıkla kucaginiza alın inşallah canım 1 2 dk bekleyip duşa gireyim madem ben iyice dursun içimde diye ooooo :) ondan oldu demekki enfeksiyon çok teşekkürler canım.

Ben de yeneli bir ay oldu hep benim üstte olduğum şekilde ilişkiye girebiliyoruz misyoner denemek istiyorum ama hala hazır hissetmiyorum kendimi halbuki acı falan yok biliyorum Ayrıca üstteyken önce dilatörle bir iki kez tak çıkar yapıyorum genişletiyorum öyle rahat giriyor dilatörsüz denediğimde giriş yerini mi bulamıyorum anlamadım ama batma hissi oluyor

Sana da çok bol bol başarılar dilerim
Evet evet allah onlardan razı olsun , buraya kadar gelemezdim şahsen ama artık bunun bilincinde olup vajinan iın aslında esnek ve boşluk olduğunu öğrenmiş olduk

Ben artık egzersiz olmadan da yapıyorum ama misyoner ilk kez oldu onda kastım kendimi istemsiz hazır olana kadar o şekilde devam et bence biraz daha alışınca daha kolay olur ben bebiş için acele ediyorum biraz

Canım eşli denemelere vakit kaybetmeden başla bence o kıvama geliyosun yavaş yavaş

Kızlar bende vajinusmustum
Dilatorler benim için çocuk oyuncağı gibiydi 4 numara da dahil ama penisi hiç bir zaman alamadım
Parmak egzersizi de yapabiliyorum çok rahatça ama eşimle ilişkiye giremedim 1 buçuk yıl oldu evlenelim..
Gerçi çok üzerinde durmadım da akışına bırakmıştım bugün ilk defa penisi içime aldım 2 defa çıkarıp taktım ama ileri geri yapamadım bir daha olmaz diye çok korkuyorum kızlar

Yaaaa sen ne kadar tatlı destek dolu harika bi kadınsın kuzum benim cok teşekkür ederiz bizi de düşündüğün icin ,harika haberlerini alacağız gibi yakın cok yakın hissettim şimdiden
Burda hepimizzz tam desteğiz kuzucummm peş peşe gelsin bütün güzel haberler

Hayır hiç korkma kuzum yarın tekrar deneyin olacak zamanla oluyor ileri geri olmadı öncesi aparatlarla hazırlan bak gör daha kolay olacakk

İlk yendiğimde bende korkmuştum tekrar yapamazsam diye ama yapılıyor hiç korkma ilişki öncesi 4 numarayı çalışıp ilişkiye geç çok rahat olacaktır ben yeneli 1 ay olacak ileri geri yapma konusunda hala çok iyi değilim ona da biraz zaman gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…