Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ne güzel yazmışsın canım,peki sen evde dilatör calısması ile kendin mi merak ettim nasıl yendiğini
Yok canim ben hic ekstra bi sey kullanmadim. Sadece ve sadece eşimle çiplak deneme yaptim.once kendim dokunmaya çalıştım sonra eşim dokundu. baslarda çok zor oldu. Devamlı görev gibi yapınca korkularım azaldı. Evet yapamiyoduk bagiriyodum istemsiz urperti geliyodu kasiliyodum ama hep deniyorduk. Her gecenin sonu bırakıp birbirimizi severek sarılarak bitiyordu. Böyle yapa yapa korkum azaldı bi şekilde. Belki eşim o gece 8ayin sonunda denicem dese yine olmicakti. Kendimi tamamen serbest bıraktıgim bi an korkutmamak icin bana sormadan denedi. O şekilde oldu

Çok güzel yorumlamışsınız ayy inşallah bizlerde başarırız

çok sevindim canım başarmana inşallah biz de başaracağız

Çok mutluyum hala da inanamıyorum hemen paylaşmak için yorum yapmak istedim
Eşimle ilişkiye girmeye çalıştık ben gene kasıldım, ve bırakalım dedik ben banyoya gittim ve giriş nerde diye bakayım derken orta parmağımla baktım ve azcık içeri girdi asla acı yanma olmadı çok farklı bir histi hatta ıkınmaya çalışıp öyle yaptım yarısını koydum
Asla panik korku yok hala da tittiriyorum bunu yazarken
Ve hatta orta parmağım yarısı içinde bekledim ve gelgit yaptım asla acı yoktu ya ben asla parmakla yapmam çok tiksinirim diyen bi anda nasıl oldu anlamadım ağlicaktım mutluluktan artık bir nebze de olsa keşfettim orayı
Yarım ilk işim dilatörle devam etmek ertelemeden sizinlede paylaşmak istedim cesaret diyorum o an ki deli cesareti iyiki bu siteyi keşfetmişim hep burdan pozitif yorumlar beni motive ediyordu.
İnşallah biter bu illet ümidinizi yitirmeyin

Alllahım bugün benim günüm galiba
Az önceki yorumu yazdıktan sonra gözüme uyku girmedi sonra kendi kendime dedim ki yine erteliyorsun yarına niye şuan yapmıyorsun ve koşup kayganlaştırıcı birinci dilatorü aldım ve bu sefer ıkınma değil nefes egzersiziyle içime yavaşça hepsini aldım
Offf ölüyorum şuan mutluluktan ya gerçekten ama gerçekten acı yok yemin edebilirim ki yoook
Nefes al ver yaptım ve oldu şuan içimde bıraktım o halde yürüyerek yatak odasına gelip şuan uzandım ve çok rahatım ayyyy yarın bütün boylarını denicem şuan kalpten gidebilirim o yüzden bugünlük yeter
Hala rüyadaymış gibi kendimi hissediyorum ayy neyse çok konuşmiyim iyi geceler dilerimm tabi uyuyabilirsem

Canım benim çok sevindim senin adına çok mutlu oldum seni çok iyi anlayabiliyorum bende aynı şeyleri yaşadım çünkü başkalarına basit olan şey bizi ne kadar sevindiriyor yaadurmak yok böyle devam et
Bendeee sanki kanatlarım varda uçabilirim öyle hissediyorum dilatörü yavaş yavaş hepsini aldım ya şoklardayım
Kesinlikle basit olan birşeyi yapamamak insanı yıpratıyor ama şuanlık diyebileceğim çok kolay bunu benim demem o kadar tuhaf ki ama öyle uyuyamıyorum
Yarın inşallah bu hırs cesaretle hepsini yaparım çünkü 1. Yıl dönümüze az kaldı onun için eşimi ve kendimi mutlu etmek istiyorum

Aparatlar senin kurtarıcınnn nilaycımmm aynı teknikle devam devamm 2022 bitmeden bu kabus son bulur inşAllah

Kızlar misyoner pozisyonda ilk defa ilişkiye girdim dün normalde ben hep üstte yüzüm dönük ve sırtım dönük şekilde yaptım ama buna da alışmam lazım diye denedim oldu da sadece ufak bı sorun var kasmama engel olamadım eşim git gel yaparken azıcık canım acıdı sıktım dişimi dayandim ama zordu biraz. Böyle bişey yaşayıp da düzelen var mı?

Aparatlar senin kurtarıcınnn nilaycımmm aynı teknikle devam devamm 2022 bitmeden bu kabus son bulur inşAllah
Evet kesinlikle ve dün inanır mısın birinci aparatı 20 dakka içimde beklettim nasıl mutlu oldum nasıl hala şaşkınım bugün hepsine devam inşallah öyle umut ediyorum

Düzelir canım, ilk etapta popo altına yastık al istersen
Evet kesinlikle ve dün inanır mısın birinci aparatı 20 dakka içimde beklettim nasıl mutlu oldum nasıl hala şaşkınım bugün hepsine devam inşallah öyle umut ediyorum
arayı soğutmadan hemen bugün tekrar 1den başlayıp 2ye kadar git bence

yanlış olur, önce 1 ile iyice çalış. 15 kere içindeyken sık bırak yap (kegel) 15 kere yuvarlak çiz, 15 kere iler geri yap, 15 kere tak çıkar yap sonra 2 ye geç
Oyy bugün anca bunları yapabilirim o zaman ben direk 2 sonra 3 almayı planlıyordum hiç bunları bilmiyordum peki diğerlerinde de aynı bu şekilde mi yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…