Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim idrar baskısı geçiyor. O ara başka birsey düşün ona odaklanma. Bende de dun anlattım ya çok kötü ilk defa büyük tuvaletimi yapacakmisim gibi oldu ters ustteyken.ilk defa onu denemistik berbat bir histi. O da geçecektir inşallah

Çok iyi yaptın sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle yap ama aynasizda dene derim. Bende aynı şekilde yapıyordum canım

Ayna iyi bişey görerek yapmak sana kendini daha iyi hissettirir bende hep aynaya bakarak yaptım şimdi artık ihtiyaç duymadan buluyorum yerini

Bende büyük tuvalet baskısı gibi yaşıyorum başka şey düşünmeye çalışıyorum ama aklım gidiyor yinede umarım tez zamanda geçer

Ben bi boy dilatöre geçerken ilk ayna alıp bakarak yapıyordum hani beynime gösteriyordum oraya bişey girebilir. Sağ bacağını sağa doğru düz uzatabilirsin

Merhaba kizlar bu illetle yıllardır uğraşıyorum kac yıllık evli olduğumu söylemeye bile çekiniyorum şu an ama 2 kizim var şükür nasıl olduğunu bilmiyorum türünün tek örneğiyim galiba.Buraya yazacak o kadar çok şey var ki hangisini yazacağımı bilemiyorum.Sadece şunu söyleyeyim burada bana öğrenmeme vesile olan herkesten binlerce kez Allah razı olsun buradan ne öğrendiysem uyguladım hiç bilmediğim şeylerdi benim uyuşturucu sprey,dilatör,egzersiz vs. Hep burdan öğrendim uzun zamandır çalışıyordum dilatörlerle çok şükür 3. Boyutu aldım en son 4 de zorlandım bıraktım ilk denemelirimde asla yapamam dedim ama pes etmedim 1. Dilatörle günlerce uğraştım ilk girdiğinde çok sasrdim mutluluktan ağladım neyse çok uzattım biraz daha çalışıp eşli denemeye gecicem isteyen olursa uzun uzun konusrz detayları.Buraya yazmak için aylardır düşünüyordum em sonunda karar verdim.Allah hepimizin yardımcısı olsun yalnız olmadığını bilmek çok güzel ben yaptıysam herkes yapar canım çok tatlıdır.Daha yazmayayım biliyorum soru işaretleri bıraktım aklınızda konusrz zamanla.hepinizi seviyorum

Canım beniim sessiz kalma gel karış bizlere takıldığın yerde yaz inşAllah sende kurtulup oh be diyeceksin yakındırRabbim hepinizin yardımcısı olsunnn güzel haberlerini bekliyoruz

Canım öncelikle Rabbim evlatlarına sağlıklı güzel ömür nasip etsin ne güzel bi duygu vajinismus olmana rağmen evlat sahibi olmuşsun darısı isteyen herkese nasip olsun inşallah pes etmeden devam et sonunda sende başaranlardan olacaksın hep söyledik en zoru ilk dilator o olduktan sonra gerisi illaki geliyor

Merhaba canım hiç çekinme ve yaz inann ki yazdıkça daha çok iyi gelecek çünkü biz bu konuları kimseyle konuşamıyoruz yani ben kendimden örnek vereyim eşim haricinde en yakınlarımın bile durumdan haberi yoktu ama burayı okudukça yazdıkça daha çok rahatladim yalnız olmadigimi gördüm maşallah Rabbim çocuklarına hayırlı ömür versin ama o kadar zamana ve korkularına rağmen dilatörleri hallletmisin tebrik ederim tamamen bitirmen duası ile yanındayız her zaman yazabilirsin ay bu arada vajinusmus olup hamile kalan bugün ikinci kişisin duyduğum yanlış anlama bu çok farklı bir durum ya o yüzden söyledim valla ben pek beceremiyorum bu konuda galiba bana bir yol göstersen kız nasıl olcak bu çocuk her ay olumsuz sonuç alınca hep diyorum ki aceba olmuyor mu yapamıyor muyuz biz girişi falan diyorum düşün yaş geçiyor ondan mı aceba

Ve emin ol 4. Dilatörün 3 ten hiç bir farkı yok bırakma devam et

Canım benim dilatorleri başarmana çok sevindim. Yakında güzel haberlerini alırız insallah

Bırak 3. Yü 4. Yü de çok rahat alacaksin çünkü sen içine bir şeyi almayı başardın en büyük adım buydu inan bana boyutunun bir önemi yok devam et bırakma olanlara sen bile sasiracaksin
merhaba,ben 4 aylık evliyim,tüm aparatları yapabildim 6 günlük calışmayla,ama bugün eşli denemede yine kendimi çok kastım başaramadım,bana yardımcı olur musunuz bu konuda verebileceğiniz bilgilerinize ihtiyacım var ...Çok teşekkür ederim umarım bir gün ben de yapabildim derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…