Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba,ben 4 aylık evliyim,tüm aparatları yapabildim 6 günlük calışmayla,ama bugün eşli denemede yine kendimi çok kastım başaramadım,bana yardımcı olur musunuz bu konuda verebileceğiniz bilgilerinize ihtiyacım var ...Çok teşekkür ederim umarım bir gün ben de yapabildim derim
Doğrudan denemeye geçmek yerine, önce eşin de sana aparatları yapsın. Böylece kontrolü karşıya bırakabilmeyi öğreniyoruz, esimize karşı güvenimiz pekisiyor ve zihnimiz eşimizin de bize hiçbir zarar vermediğini görüyor. Eşli deneme öncesinde de durumuna göre üç ve dördü veya yalnızca dördü çalış, o esnada eşin de hazırlansın sonrasında eşli deneyin. İlk denemeler bu şekilde olabilir, sonra zaten zamanla sen kendin aparatı bırakıp doğrudan olağan ilişkiye geçeceksin.🍀💕

Doğrudan denemeye geçmek yerine, önce eşin de sana aparatları yapsın. Böylece kontrolü karşıya bırakabilmeyi öğreniyoruz, esimize karşı güvenimiz pekisiyor ve zihnimiz eşimizin de bize hiçbir zarar vermediğini görüyor. Eşli deneme öncesinde de durumuna göre üç ve dördü veya yalnızca dördü çalış, o esnada eşin de hazırlansın sonrasında eşli deneyin. İlk denemeler bu şekilde olabilir, sonra zaten zamanla sen kendin aparatı bırakıp doğrudan olağan ilişkiye geçeceksin.🍀

Çokkk teşekkür ederimm cevabınız için,evlenene kadar böyle bi durumla karşılaşacağımı tahmin bile etmiyordum, umarım başarırım o an gelince eşim daha hiçbir şey yapmadan istemsizce onu itekliyorum sonrasında yapamayınca bu defa duygusallasıp ağlama hali geliyor,söylediklerinizi uygulayacağım

Kızlar bende birinci aparatta takıldım kaldım biraz acı hissediyorum o yüzden ikinciye geçemiyorum çokta stres yapıyorum ya stresten bu ay adet bile olamadım 11 gün geçti halen yok
Hep söylerim en zoru 1. aparat diye. Pes etme devam etme. 1. yi iyice sindire sindire çalış ardında 2. yi dene. 1. yi nasıl çalışıyorsun?

Çokkk teşekkür ederimm cevabınız için,evlenene kadar böyle bi durumla karşılaşacağımı tahmin bile etmiyordum, umarım başarırım o an gelince eşim daha hiçbir şey yapmadan istemsizce onu itekliyorum sonrasında yapamayınca bu defa duygusallasıp ağlama hali geliyor,söylediklerinizi uygulayacağım
eşli deneme öncesi 4. aparatı içinde 20 dk bekletmeyi unutma :KK36:

merhaba,ben 4 aylık evliyim,tüm aparatları yapabildim 6 günlük calışmayla,ama bugün eşli denemede yine kendimi çok kastım başaramadım,bana yardımcı olur musunuz bu konuda verebileceğiniz bilgilerinize ihtiyacım var ...Çok teşekkür ederim umarım bir gün ben de yapabildim derim
Harikasın canım alışma süreci biraz zaman alabilir. Eğer rahat olamadiysan kendin aparatları çalış o sırada eşin de hazırlansin o şekilde yapın en rahat hangi pozisyonda oluyorsan orda yap ilk başlarda. Ayrıca sen zaten yapmışın canım 🥰 ve hemen esliye geçmeden biraz daha çalış eşin yapsin kontrolü ona ver ona bırakmayı öğrenirsin hem o şekilde daha rahat olursun aparatlarla biraz daha çalışabilirsin 🤗💐🌸

Çok normal canım beynimiz korkuyu salıyor çünkü ondan sonra vücut istemsiz tepkiler veriyor ama asilmayacak bı durum değil ✨💪

size şöyle sıralayım🤗

1) en baştan aparatlara başla 10 dk ara ile daha sonra 4.olan aparatla en iyi egzersizlerini yap ileri geri tak çıkart etrafında daire çiz ve aparatı içinde rahat 20dk kadar beklet ben uyuştrucu krem sprey kullanmadım

2) Sen bu egzersizlerini yaparken eşin hazırlansın aparatı çıkarıp direk eşli denemeye geçin aparat sayesinde esneme yapıyor.

3) Eşine izin ver müdahele etme ona güvenmelisin aparatla nasıl yaptıysan aynı öyle hatta aparat daha zor eşli deneme daha kolay

4) Yarıya kadar oldu ama devamı olmadı dediğin yerde acele etmek yok o şekılde bekleyin sonra sen deriin nefes al nefesi verirken hafif ıkın ve eşin devam etmeli bal gör olacak ve kendine hep olumlu olumlamalar yap ben vajınusmusu yendim başardım harikaayım de sen bunlarla devam et güzel haberlerini bekliyorum

Yatak ucuna geliyorsun kalçanı yüksek tutmaya çalış eş ayakta ayaklarını istersen eşinin beline sararabilir yada küçük tabure alıp ayaklarına koyabilirsiniz.Bu şekilde kasılma daha az oluyor. Takıldıgın duvar hissi diye adlandırdığın yerde bekle acele etmeden sık bırak yapıp nefes egzersizleriyle destekleyip tamamlamaya çalışın zaten %80 ni bitmiş bu işin

Birde giriş olurken kalçaya eğimli olmalı giriş direk değil benim hep kullandığım bir emoji var 🌈 bunu göz önüne getirin🌺

Kızlar bende birinci aparatta takıldım kaldım biraz acı hissediyorum o yüzden ikinciye geçemiyorum çokta stres yapıyorum ya stresten bu ay adet bile olamadım 11 gün geçti halen yok
Canım emin misin stresten geciktigine eslii deneme yapıyor musunuz. Acı duyduğun yerde dur bekle nefes al ve ittir yavaş yavas o acı anlık

Birinci ayna karşısında çalışıyorum müzik açıyorum o şekilde kafamı dağıtmaya çalışıyorum da dün gece yatakta sırt üstü denedim öyle daha rahat oldu sanki bu arada biz eşli denemeyi de hiç bir zmaan bırakmıyoruz hatta eşim biraz giriyor ama ben bir yerden sonra itiyorum onu
aparat sürecinde eşli deneme yapmayın bence, olmadıkça umutsuzluğa kapılabilirsin ve test yaptın mı hiç?

Merhabalar, 6 aylık evliyim eşimle tam bir birleşmemiz olmadı eşimin parmağını tamamen alabiliyorum ama penisi tamamen alamıyorum çok kasılıyorum ve çok müdahale ediyorum :KK43: yeni yıla girmeden bende başarırım umarım :KK43:
Ben burada aparat seti ile yendim. Parmak egzersizyle tabiki yenenler var ama ben çok yapamadım aparatla hem bedenen hem de psikolojik olarak ilişkiye hazırlıyor.
Ve aynı zamanda nefes kegel egzersizleri olmazsa olmazımız😘

Merhabalar, 6 aylık evliyim eşimle tam bir birleşmemiz olmadı eşimin parmağını tamamen alabiliyorum ama penisi tamamen alamıyorum çok kasılıyorum ve çok müdahale ediyorum :KK43: yeni yıla girmeden bende başarırım umarım :KK43:
Canım bende hep parmak yaptım ve o şekilde bu durumu bitirebilecegimi düşündüm hep aparat beni çok iğreti ediyordu baktım olmadı ilerlemiyor biseyler en sonunda aparat aldım ve yaptım inan ki daha iyi oldu boş yere zaman kaybetmişim 🤗

X