Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

M Melisaaam575757 canım ne durumdasın parmak dilatör egzersizler olarak ? Herhangi bir problemin yoksa neden ameliyat olasin ki kendine zarar verirsin bu şekilde. Yani ben şöyle düşünüyorum naçizane fikrim sen istedigin kadar vajinani genişlet beyinde bitirmedigin sürece emin ol bişey degistirmez. Ayrıca neden farklı şekilde degerlenrimiyorsun ki bak burda yüzlerce kadın hepimiz aynı problemi yaşadık seni çok iyi anlarız ve yol gösteririz ameliyattan önce kendine zaman ayirmani kendini kadınlığını tanımanı zevk almanın hazzini ve zihin olarak iyilestirmeni tavsiye ederim bu konuda da her türlü bana özelden ya da burdan yazabilirsin yalnız değilsin yapilacak olanlar belli harekete geç biraz cesaret ve hareket 🤗😇🦋

M Melisaaam575757 canım ne durumdasın parmak dilatör egzersizler olarak ? Herhangi bir problemin yoksa neden ameliyat olasin ki kendine zarar verirsin bu şekilde. Yani ben şöyle düşünüyorum naçizane fikrim sen istedigin kadar vajinani genişlet beyinde bitirmedigin sürece emin ol bişey degistirmez. Ayrıca neden farklı şekilde degerlenrimiyorsun ki bak burda yüzlerce kadın hepimiz aynı problemi yaşadık seni çok iyi anlarız ve yol gösteririz ameliyattan önce kendine zaman ayirmani kendini kadınlığını tanımanı zevk almanın hazzini ve zihin olarak iyilestirmeni tavsiye ederim bu konuda da her türlü bana özelden ya da burdan yazabilirsin yalnız değilsin yapilacak olanlar belli harekete geç biraz cesaret ve hareket 🤗😇🦋
Tatlım 3 deyim hala bn aciyinca hmn birakiyorum

Kızlar bana doktorum erotik dizi ve filmler izle hatta esinle izleyin demisti. Po.no değil midemi bulandirir zaten o :s erotik dizi ve filmler netflixte bol bol var romantik anların olduğu dizi ve filmler. Nasıl yaklaşıyorlar birbirlerine izle demisti
Bizede demişti doktor hatta eski bi film vardı onu önermişti ilişkinin doğal geliştiğini görürsün o filmde demişti. Diğer bahsettiğin şey zaten kötü etkileyebilir. Romantik filmler güzel vakit geçirmek için çok iyi bence. Bu süreç yıpratıcı bazen eşlerimizle gerilebiliyoruz o yüzden iyi gelecektir ☺️

Adet döneminden sonra ilk ilişkiyi yaşadım girişte sorun yok ama git gel olayındaki o baskı hala var 😔 kötü hissettiriyor insana tam keyif alacakken o baskı oluyor istemsiz ona odaklanıyorum. Bu baskı yanma geçtiği zaman yeniden doğcam resmen 😔
Cidden ya ne zaman geçecek o his.. o hissi alınca diyorum ki girmedin mi aceba neden böyle oldu ki diyorum hayır içerdeyim diyor o yüzden zevk alamıyorum ama alıyormuş gibi yapcam en azından kendimi hazırlarım öyle 🙃 bende adet oldum bitsin de bakalım nasıl ilerleyecek

Bizede demişti doktor hatta eski bi film vardı onu önermişti ilişkinin doğal geliştiğini görürsün o filmde demişti. Diğer bahsettiğin şey zaten kötü etkileyebilir. Romantik filmler güzel vakit geçirmek için çok iyi bence. Bu süreç yıpratıcı bazen eşlerimizle gerilebiliyoruz o yüzden iyi gelecektir ☺️
O zaman alırım bi film önerilerinizi kızlar 🤗

benim eşim öyle filmler izleme taraftarı değil de ben de kendim izlerim :KK71: öneri alalım :KK70:
Biz seviyoruz ya eşimle birlikte izlemeyi hatta bazen ne izlesek ne izlesek diye düşünüyoruz ben romantik filmleri seviyorum oda tarihi biseyler mi izlesek falan diye diyorum ki hayir ilişkimizin sağlığı açısından benim söylediğim filmleri izleyelim garibim kabul ediyor napsin ama seviyor sonra biliyorum 🥰😇

Biz seviyoruz ya eşimle birlikte izlemeyi hatta bazen ne izlesek ne izlesek diye düşünüyoruz ben romantik filmleri seviyorum oda tarihi biseyler mi izlesek falan diye diyorum ki hayir ilişkimizin sağlığı açısından benim söylediğim filmleri izleyelim garibim kabul ediyor napsin ama seviyor sonra biliyorum 🥰😇
romantik izliyoruz fakat böyle açık saçık şeyler olunca gözümü kapatıyor :KK70:

Canım benim bu yaşadıkların çok normal emin ol hepimiz geçtik bu yollardan hala da devam ediyoruz kızlar çok güzel şeyler yazmışlar hepsi de birbirinden değerli 🤍 bende aynı senin gibiydim aynı ne eksik ne fazla kendi yaşadığımdan bahsederek yardımcı olmak istedim sana 🤗 bir gün yine deneme aşamasındayız tabi 1 yıl olmuş evleneli neler yaşadığımi az çok tahmin edersin hatta biliyorsun.. neyse yapmaya çalıştık olmadı eşim boşaldı o biraz uyku moduna geçti bende yarı oturur bir şekilde düşünüyorum neden olmuyor neden yapamıyorum herkes yapıyor üstüne bir de zevk alıyor onun üstüne bide çocuk doğuruyor hep aynı kadın değil miyiz sen niye yapamıyorsun diye kendi kendime aşırı sinirlendim yeter artik kendine gel falan diye o sırada parmağımı orda dolastiruyorum kendime söylenirken sinirliyim ya bide eee ne olacaksa olsun artık ucunda ölüm yok ya dedim parmağımı bı soktum şok 😱 afedersin lop diye girdi ama nasıl mutlu oldum ileri geri yaptım hemen arkasında ikinci parmağımı soktum çocuk çıkıyor ya ordan parmak ne ki falan diye kendime söyledim hemen eşimi kaldırdım bak bak dedim oldu oda çok sevindi bende ama nasıl mutlu oldum hiç bir yere sigamadim ve o benim dönüm noktam oldu çünkü oraya bir şeyin girdigini gördüm sonra yavaş yavaş yine soktum çıkardım parmağımı ve 3 parmağı da aldım içime tabi burdaki nefesleri falan okuyorum ya onları uyguladım sonra esli denedim olmadı ya da zorladı oluyordu ama zor oluyordu en sonunda aparatlari aldım hepsi de tek seferde arka arkaya yaptım çıkardım sonra esliye geçtik aparattan sonra daha iyi oldu şuan yeni esli aşamasındayım hepsini de alıyorum baskı hissediyorum ama normalmis ve yaparken zevk almaya çalışıyorum acı yok ağrı yok diye telkin ediyorum kendimi beynime kabul ettirdim mı tamamdır bu iş akşam mesela daha iyiydim eşim de aynı şeyi söyledi çok şükür bu günleri gösteren Rabbime 🤲🤲🤲❤️ Rabbim herkese nasip etsin ve çok güzel bı duygu olması en güzel zaman da sende yapacaksın hemde çok çabuk ilerleyeceksin eminim sadece ilk adımı atman lazim ✨
Yaa çok çok teşekkür ederim öyle iyi geldi ki. Buraya giremiyordum bu sıra yeni okuyabildim. Öyle mutlu oldum ki Allah bin kere razı olsun. Her cevap ayrı bir umut veriyor. Bende bu durumu yendiğimde sizin gibi burda kalıp insanlara hikayemle umut vermeye çalışacağım inşallah.
Elimden geldiğince çabalıyorum. Bugün aparatı girişe getirdim ve yine acı hissettim. Ama girmiyor bişey olmuyor, acıması çok saçma deyip kendimi motive etmeye başladım. Bacaklarımdaki kasıntı biraz geçince hafif hafif bastırmaya çalıştım. Acıdıkça durup bekledim. Çok çok az da olsa ilerletebildim. Böyle böyle aşacağım inşallah elimden başka bişey gelmiyor şu an..
Son olarak iyi ki varsınız eksik olmayın 🥲💞

Yaa çok çok teşekkür ederim öyle iyi geldi ki. Buraya giremiyordum bu sıra yeni okuyabildim. Öyle mutlu oldum ki Allah bin kere razı olsun. Her cevap ayrı bir umut veriyor. Bende bu durumu yendiğimde sizin gibi burda kalıp insanlara hikayemle umut vermeye çalışacağım inşallah.
Elimden geldiğince çabalıyorum. Bugün aparatı girişe getirdim ve yine acı hissettim. Ama girmiyor bişey olmuyor, acıması çok saçma deyip kendimi motive etmeye başladım. Bacaklarımdaki kasıntı biraz geçince hafif hafif bastırmaya çalıştım. Acıdıkça durup bekledim. Çok çok az da olsa ilerletebildim. Böyle böyle aşacağım inşallah elimden başka bişey gelmiyor şu an..
Son olarak iyi ki varsınız eksik olmayın 🥲💞
Amin canım cumlemizden razı olsun inşallah sende yenip burda başka birilerine yardımcı olacaksın inanıyorum ben 💪 süpersin çok güzel bir adım atmışın harika 🦋 kafandan ağrıyı ve acıyı sil onu da zaten yaptıkça olmadığını anlayacaksın ağrıtan şey bizim beynimiz çünkü.. sende iyi ki varsin canım biz kadınlar çok özel varliklariz unutma ve o şekilde yaratılmışiz ne zaman istersen yazabilirsin burdayım ben 💐

benim eşim öyle filmler izleme taraftarı değil de ben de kendim izlerim :KK71: öneri alalım :KK70:
Bize doktor önermişti mavi göl diye bi film öyle çok açık saçık değil sadece bir iki yerinde ilişki var oda açık gösterilmiyor. Doktor bana o filmi ilişkinin doğal olduğunu ve kolay olduğunu anlamam için önermişti bi adaya düşen iki çocuğun hikayesi detay vermeyim fazla izlemek isteyen olursa sürprizi kaçmasın ☺️☺️

Kızlar hadi bi gayret dedim egzersizlere başladım. Bir de ben hep aynayla çalışıyorum kendimi daha güvende hissediyorum bu iyi bir şey mi yoksa ayna kullanmayı bırakmalı mıyım. Bir de çalışma pozisyonu olarak yatak başlığına yaslanıyorum altıma bir yastık alıyorum bacaklarımı da kırarak yanlara açıyorum. bu şekilden daha rahat edebileceğim bir pozisyon var mı yoksa buna mı devam edeyim

X