Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

elif nil çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda hallolur bu arada merak edersin diye adetim bugün bitti aparata büyük boy aparata gene başlıyorum bu hafta da uygun bir zamanda p.. denemsi yapıcaz ama işte işler yoğun olmazsa )))

İnternetten baktım dilatörlerin çapına roll-onunda çapı aynı ve ucu p..başına benziyor diye onu kullandım ama dedim belki maddesi farklı ondan mı alamadım?Ne yapmalıyım sizce yaa?

canım ben de vajiydim ALLAHIMA şükürler olsun yendim ama cnm bilmeni istedimm ne yalan söliyim onu bnde denedim aama olmadıı onda bi farklılık var bn de yapamadım bnce deneme ben p.. boyunda bi aprat yaptım pamuk ve streçle yapmıştım daha doğal bilmeni istedim cnm

merhaba kızlar uzun bi aradan sonra tekrar ben:) yaklasık 2-3 haftadır giremıyordum.buarada tek parmak iki parmak olaylarını aştık.emla aldım taa içlere kadar sürdük 15-20 dkka bekledık uyuştu ama p..beceremedım ertesi gün tekrar deneyelim dedık emlayı küçük bir tüpünün nerdeyse hepsini sürdük dışına içine heryerine beklıyorum uyuşuyor ama p. alamıyorum.buarada bende kaşıntı ve yanma basladı ama bugun yok cok şükür.sonra dün emlasız ilk defa bebe yagıyla önce tek parmak sonra iki parmak sonrada p.. neredeyse p.. büyüklüğünde ve uzunlugunda bi aparatla denedık yavaş yavaş onu aldım:)ama cok canım yandı hareket ettiremedım bi müddet durduk cıkardık.azda olsa bi UMUDUM war.tavsiyesi olan yazsın LÜTFENN!!

Tamam canım ozaman ben onu denemeyeyim,o aşamaya kadar herşeyi almışken roll-onu alamayınca canım sıkıldı..olmuyor mu acaba dedim*bilgi verdiğin için çok sağol.:1hug:

Rica ederim cnm. evet mutlaka doktora git.. Allah hepimize şifa versin kuzum..soğan kürünü bende denicem eğer bu ay kistim çatlamazsa adetin bitiminin en erken 7, günü başlıccam çok faydalıymışşş

canım bence birde eş parmağını deneyin önce tek parmak sonra çift parmak olarak egzersiz yap sonrada p...s alacağın şekilde muhtemelen üstte deniyorsundur eşin o şekilde parmakları yavaş yavaş denesin...balım azda olsa umudum varda ne demek yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmişsin zaten işin az bi egzersizle kurtuldun demektir... ne kadar mesafe kat ettin artık kendine daha çok güvenmen gerek...

Sağol canım benim.. tabiki merak içindeyim :uhm: çok sevindim ya acayip gelişme var gelecek ay iyi haberlerini bekliyorummmmmbayanssulusmile

bende de yanma ve acı devam ediyor aparatı özellikle çıkartırken hızlı hareket edemiyorum bazen daha rahat oluyorum psikolojik bişey nihayetinde .(

kızlar selam yine ben!!az gittim uz gittim dere tepe düz gittim bir arpa boyu yol gittim.eşli tek parmakta çok rahatım acısız ağrısız hatta hissetmiyorum ...eşli çift parmak alabiliyorum ama kasıyorum bu sebeple acıdığını hissediyorum.çift parmakta yoğunlaşacaz bu ara eşim sıkılyo egzersizlerden ben zorlamasam yapmayacak(ben şamdan mumu alabiliyorum tabi çok rahat değilim.öyle yani günlerdir anca bu kadar oldu çok az umutlanıp sıklıkla umutsuzluğa düşüyorum her yazılanı okuyor yapabileceğime inandıklarımı uygulamaya çalışıyorum ama nafile!!sizin hayal ürünü olduğunuza inanamya başladım artık((

Aşk olsun canım biz mi hayal ürünüyüz?
Bence egzersizlere yoğunlaşırsan yapabilirsin...
Her zaman eşinle yapma kendin başarmaya çalış...
Erkekler pek hoşlanmıyor egzersizden...

Aşk olsun canım biz mi hayal ürünüyüz?
Bence egzersizlere yoğunlaşırsan yapabilirsin...
Her zaman eşinle yapma kendin başarmaya çalış...
Erkekler pek hoşlanmıyor egzersizden...

ayy napayım derincim herkes başardım başrdım yazdı ben aynı yerdeyim(moralim bozuluyo artık olabileceğini biliyorum,girebileceğini biliyorum ama yapamıyorum .tabi sizler sayesinde 1 parmak aldım,mumu aldım 1 ay önceye göre müthiş yol katettim ama zafere ulaşma isteği var işte anlıyosunuz siz beni yaaa((

Canım tabiki anlıyorum ama hemen zırt diye de olmaz ki...
Bazıları hemen yapar bazılarının uğraşması gerekir...
Sen yılmadan devam edersen zafer yakındır...

Canım tabiki anlıyorum ama hemen zırt diye de olmaz ki...
Bazıları hemen yapar bazılarının uğraşması gerekir...
Sen yılmadan devam edersen zafer yakındır...

var ya çok saçma ama denerken ne hayal ediyorum biliyor musun?foruma girip başardım yazmayı)neden;çünkü bu derdimi bilen bi siz varsınz,benimle sevincimi paylaşacak bi siz varsınız o yüzden en büyük hayalim forumda ben de başardım yazmak..çok saoln ya bıkmadan usanmadan bana ve tüm vajililere verdiğinz destekten dolayı.buraya geldiğimde bana cesaret verecek birilerinin olduğunu bilmek çok güzel.
güvenli bir liman burası benim için..

Canım ben de eşimle her denediğimde bunu düşünüyordum...
Olsa da foruma girip yazsam diyordum ve hiç beklemediğim bir zamanda oldu...
Seni çok iyi anlıyorum...
Sakın pes etme. Hepimiz aynı yollardan geçtik ve bir şekilde başarıya ulaştık...
Senin bizden neyin eksik sen de başarıcaksın :1hug:

Slm kızlar bu aralar pek fazla giremiyorum girsemde yorum yazamıyorum hepinize teker teker yardımcı olmayı çok istiyorum ama olmuyorboshayallersmile canım sende başardım yazacaksın inşallah hiç merak etme derininde söylediği gibi herkes aynı değil kimi daha erken başarıyor kimisi geç benim gibikaydirigubbakcemile3 bizde çok mücadele verdik ama bak sonunda oldu sen sakın ümidini kesme ne güzel mumuda alabilmişsin egzerszilerine devam et herşey çok güzel olacak inşallah.Ne durumda olduğunu burada mutlaka bildir Allah yardımcın olsun.

şu sıralar bazı arkadaşlar bayaaa sabırsız :)) sona az kalmış :)) sonu istediklerine göre :))
benimde son zamanlarda sabrım kalmamıştı ve üstüne bir sürü şey gelmişti olmasın diye :) sabrettim demekki biz vajililerin ayşecikleri çok nazlı biraz usandırıyoruz kendimizi :)) son nazlarını yapıyorlar size :)) foruma göre nar çiçeği olayı bitirmiş bile :)) pe...s daha rahat olacakk ve başaracaksın eşli egzersizi bitir iyice açılsın orası sonra tamamdır diyorum henüz yeni bitirmiş stajer olarak :)) hocalarım kadar kesin konuşamam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…