Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

allah hepinizden razı olsun ya
aynı bende öle diorum o yapmıştır bu yapmıştır ben dAHA uyuyayım daHa parmak egzersizi bile yok bende zaten onu yapamıyorum olay orda benim dr. ulusya gidicektim ondan da burda vazgeçtim kızlar para tuzağını olduğunu söylediler beyinde bitiyor herşey dediler işte olayım bundan ibaret

merhaba arkadaslar bende vajinusmusdum 1 yili gecti yenmistim....
bildigim birsey var ki ben o sekilde basardim..ama oncesinde egzersiz yaptim (penis boyutunda dilatorlerle ilk kucuk sonraki gunler buyuk olani)gunde belki 20 sefer
birde uzaniyorsunuz ayak parmaklardan basladim boynunuza kadar kasiyorsunuz kendinizi kasiklariniz her yeriniz.... yuzunuz kipkirmizi olana kadar 5-10 sn veya ne kadar yapabilirseniz kasiyorsunuz birakiyorsunuz tekrar ve yine i birakiyorsunuz kendinizi.... her gun bunu yapiyorsunuz ben bunu yapmistim(doktor tavsiyesi bu)
sonra iliskiye giriyorsunuz....yanliz bir ilac var iliskiden yarim saat once esim icti afedersiniz gec bosalmasi icindi yani ben o esnada ugrasip penisi iceriye almaya calismistim...biliyorsunuz erkek belli ana kadar dayanabilir bu ilac uzun sure dayanabilmesi icindi bende ugrasmistim ve basarmistim...

allah insallah en kisa zamanda yenmenizi nasip etsin cook zor cook agladigim geceler oldu cok bunu yasayan bilir....:umursamaz: B]

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar vajinusmusu yenmiş biri olarak hepimize dua ediyorum
1 yıl boyunca bu dertle uğraştım ve sonunda aştım
şimdide anne olmak için uğraşıyorum
hayat her zaman bir sorun var malesef hayatımızda

canım hiç sıkma canını bizde çok yaşadık bunları hepimizin ortak derdi merak etme başaracaksın ve üzüldüğüne deymiycek başlıcağın zaman ne istersen sor ben hazırım burda ben yeneli yeni oldu ama herkese yardım için burdayım sıkma tatlı canını çözeriz bunuda sabırlı ol...

Mutlu_mutsuz selam arkadasim,,suan seni gorunce yazmak istedim,,daha once yazmis oldugun mesajlarina baktim ,,bende vajinusmusum yazmissin ve nerdeyse 1 yil kadar once..ne yaptin ins kurtuldunmu sende bu sIkIntidan ??

Canım eşinin dediğine hiç katılmıyorum ben hiç parmak denemesi yapmadım çok itici geldi. eşimin parmağını hiç almadım vajiyi yenmeme ilişkiye girmeme rağman parmağını hala alamıyorum. penis almak parmaktan daha kolay geliyor bana. yani sende benim gibisin :) bu oldukça a.s.normal

Ben bir şey bilirim.. herşeyin aşırısı fazla... sizin kitabınızda hata nedir? önce bunu sorgulamak gerek.. şu anlattıklarınız benim için ölmden beter bi hata... size göre olmayabilir.. o yüzden başkalarına saygılı olun..ki.. başkaları da size saygılı olsun... fikirlerinizi belirtin ama kabul ettirmek için diretmeyin...elhamdülillah müslümanın müslüman evladıyım... helalı haramı iyi bilirim... size tavsiyem tecrübelerinizin doğruluğnu burada paylaşmayın sizin ggibi düşünmeyen insanlar mutlaka vardır..

Canım ben aynı şikayetle gittim kist olduğunu öğrendim ilk önce over dedi doktor doğum kontrol hapı verdi. adetin 2. günü gel dedi gittim hala çatlamamıştı. ilaca devam çikolata dedi şimdi de doktor.. felaket ağrım oluyor kabızlık yapıyor ve bacağa vuruyor ağrısı. geçmezse soğan kürü uygulayacağım.. umarım seninki böle bişi değildir canım ama yinede mutlaka doktora görünmelisin

elifnilcim naıls oldun tatlım sorunlaırnı aştın mı

Elifnil nasılsın canım?

Canımcım iyiyim bu aralar şükür sorunları aştık sayılır ama benim sinirlerim çok bozuk şu aralar hızla kilo veriyorum son bir ayım çok yoğun geçti. şehir dışındaydım hep giremedim hiç siteye.. baya gelişme olmuş..sınav eğitim derken.. bide şu çikolata kisti çıkıverdi offff dağıldım anlayacağınız :sinifsinif: eşimle konuştuk bu defa kaga etmeden gelişme var şükür... annesiyle de konuşmuş ama kadın inat... oğlu bile dayanamıyor zaten vaji olmamın sebebi o kadın değilmiydi... bu doğum kontorl hapı dengemi bozdu aşırı sinir yaptı hep agresifimm sabrım yok ş kistim çatlasa da gitse.. haplar beni çok zayıflattı:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…